Sankar Lal Sivasankaran Nair

Pochodzi z miasta Thiruvananthapuram ( Kerala, Indie). Jest dyplomowanym terapeutą ajurwedyjskim i nauczycielem południowoindyjskiej sztuki walki kalarippajattu, której element stanowi system leczniczy kalari chikitsa. Jego pierwszymi nauczycielami – zarówno w zakresie ajurwedy, jak i kalarippajattu – byli dziadek i ojciec.

Zabiegów i masaży ajurwedyjskich uczył się w Thiruvananthapuram w latach 1999-2008 m.in. w Instytucie Studiów Ajurwedyjskich (ukończył profesjonalny kurs Ayurveda Panchakarma) i w Maruthi Marma Chikilsa Kalari Sangham & Ayurveda, a także w prywatnych poradniach lekarzy ajurwedyjskich (P. S. Sharma, B. S. Jacob z Somatheeram Resort). Pracował jako terapeuta w Sivam Ayurvedic Specialty Hospital.

Południowy styl kalarippajattu trenuje od 1990 roku. Od 2008 roku mieszka we Wrocławiu. Uczy kalarippajattu – prowadzi regularne zajęcia we Wrocławiu oraz warsztaty w Polsce i zagranicą – i prowadzi praktykę ajurwedyjską.

Jego praktyka charakteryzuje się doskonałą znajomością technik masażu ajurwedyjskiego, a także anatomii i fizjologii, połączoną z głębokim wglądem w procesy psychiczne i duchowe, które przechodzą jego pacjenci. Dzięki temu umiejętnie i holistycznie dobiera terapie i daje zalecenia, biorąc pod uwagę wiele aspektów ludzkiego życia.

Doświadczenie

Współpraca z Integrative Medical Center we Wrocławiu

Terapeuta ajurwedyjski i masażysta w Holistic Home Sangam (hhsangam.pl) oraz pureyoga (pureyoga.pl) we Wrocławiu

Domowe masaże ajurwedyjskie, Wrocław

Kurs ajurwedy i marmy chikilsy w Maruthi Marma Chikilsa Kalari Sangham & Ayurveda oraz praktyka masażu ajurwedyjskiego u fizjoterapeuty i mistrza kalarippajattu B. S. Jacoba w Thiruvananthapuram (Indie)

Terapeuta ajurwedyjskiego systemu panchakarma w Sivam Ayurvedic Specialty Hospital w Thiruvananthapuram (Indie);
Profesjonalny kurs Ayurveda Panchakarma w Instytucie Studiów Ajurwedyjskich w Thiruvananthapuram (Indie);
Praktyka w zakresie medycyny ajurwedyjskiej i lecznictwa u dra P.S. Sharmy w Thiruvananthapuram (Indie).

Szkoła Terapeutów OdNowa – Centrum Kształcenia Ustawicznego

Zostań Terapeutą Ajurwedyjskim:

Terapeuta Ajurwedyjski – Kurs zawodowy

Zaproponuj termin spotkania

    Dane wpisane w formularzu kontaktowym są dobrowolne i będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodne z polityką prywatności. Administratorem danych osobowych jest firma: Klinika OdNowa Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku 80-213, przy Al. Zwycięstwa 46/1, NIP: 6040205585.

    What is 9 + 7

    Dołącz do naszej społeczności! Zapraszam Cię, Iza Milczarek