Terapeuta Kliniki OdNowa i wykładowca Merydianologii w Szkole Terapeutów OdNowa. Specjalizuje się w Praktyce Medycyny Chińskiej, Praktyce Stems & Branches, Akupunkturze. Dyplomowany Fizjoterapeuta, na co dzień prowadzący swoją prywatną praktykę w Rybniku.

Doświadczenie naturoterapii na własnej skórze Terapeuta dotknął około dwadzieścia lat temu, kiedy doznał urazu kręgosłupa i to właśnie wtedy poznał naturę Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, co spowodowało że dzisiaj z powodzeniem właśnie w taki sposób pomaga swoim Pacjentom.

Zapraszam na zabiegi z zakresu:

• Wyspecjalizowana Akupunktura, która traktuje Pacjenta w wyjątkowy sposób, poprzez ustanowienie indywidualnej jakości heksagramu jaki posiada każdy z nas.

Kod energetyczny ustanowiony jest datą urodzenia. Informuje Terapeutę o naturze organów wewnętrznych czyli o ich nadmiarze lub niedoborze. Szczegółowo przeprowadzony wywiad, zgłębiona wiedza z natury Wu xing według indywidualnej struktury Pacjenta, ustanawia strategię leczenia. Na tej podstawie, Pacjent zostanie przebadany z analizy pulsu i jakości języka.
Dzięki tak indywidualnemu podejściu do Pacjenta, zostaje wprowadzona receptura akupunkturowa, która charakteryzuje się małą ilością używanych igieł akupunkturowych.

Tego rodzaju Akupunkturę stosuje się we wszystkich aspektach dysharmonii energetycznej, która manifestuje się chorobami przewlekłymi, chorobami wnikającymi z autoagresji np. choroby tarczycy, RZS, Stwardnienie rozsiane czy depresja. Wspaniale się sprawdza w chorobach z zimna i gorąca, przywracając właściwą naturę energetyczną organizmu.

Terapeuta świetnie pracuje z osobami dorosłymi jak również z małymi dziećmi.

Zaproponuj termin spotkania

    Dane wpisane w formularzu kontaktowym są dobrowolne i będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodne z polityką prywatności. Administratorem danych osobowych jest firma: Klinika OdNowa Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku 80-213, przy Al. Zwycięstwa 46/1, NIP: 6040205585.

    [cf7ascaptcha]

    Newsletter

     

    Dołącz do naszej społeczności! Zapraszam Cię, Iza Milczarek