O nas

Klinika Odnowa

Jesteśmy dla Ciebie

Krok po kroku, Bądź z nami naturalnie.

Dlaczego warto wybrać Centrum OdNowa?

W Centrum OdNowa uczymy profilaktyki zdrowia na wszystkich poziomach, bo im więcej człowiek wie o sobie, tym lepiej słyszy co mówi jego ciało oraz tym mocniej wspiera relacje z samym sobą i stawia granice w relacjach z innymi.

Wydobywamy drzemiące w ludzkich wnętrzach potencjały i pomagamy zrozumieć, że JA jestem początkiem Wszechświata i zasługuję na wszystko co najlepsze. Docieramy do wnętrza poprzez integracje ciała, umysłu i ducha. W szacunku do cudu jakim jest każdy człowiek. W Centrum OdNowa stawiamy na profesjonalną kadrę i nieustanny rozwój dzięki Szkole Terapeutów przygotowującej do zawodu Refleksologa oraz do zawodu Terapeuty Ajurwedyjskiego.

OdNowa Centrum to też Fundacja. Mamy zamiar tworzyć projekty wsparcia dla Pacjentów z chorobami przewlekłymi takimi jak choroby onkologiczne czy stwardnienie rozsiane. Pracujemy nad stworzeniem Akademii Zdrowia dla seniorów, a dla przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych programu “Poznaj Refleksologa”, który będzie uczył profilaktyki, tego jak dbać o zdrowie, by uniknąć chorób i tym samym często trudnego i drogiego leczenia.

“Bądź niezależny, odnajdź swoją wewnętrzną siłę, idź w świat i promieniuj na wszystkie istoty…”

Lama Ole Nydahl

Doświadczona kadra

Wszyscy członkowie zespołu OdNowa – Terapeuci, Psycholodzy, Wykładowcy – zostali dokładnie przeszkoleni, aby móc zadbać o harmonie, której potrzebujesz w życiu.

Spersonalizowane leczenie

Holistyczne spojrzenie łączymy w refleksologii z innymi metodami z zakresu dietetyki i aktywności fizycznej mającymi wpływ na nasze samopoczucie – a wszystko to w Twoim tempie.

Jakość i bezpieczeństwo

Twoje zdrowie to najważniejszy atut. Budujemy własną świadomość Pacjenta z poziomu Ciała, Umysłu i Ducha.

Natychmiastowa Pomoc

Pomożemy Ci utrzymać właściwy poziom energetyczny organizmu. Zbudujemy Twoją świadomość z poziomu Ciała, Umysłu i Ducha.

Dlaczego Refleksologia Stóp?

Poznaj nas Naturalnie

OdNowa Centrum dzieli się na: Szkołę Terapeutów, w której możesz zostać dyplomowanym refleksoterapeutą lub terapeutą ajurwedyjskim; Warsztaty OdNowa, na których poznasz samego siebie, od początku, krok po kroku, w Twoim tempie; oraz Klinikę OdNowa, dzięki której możesz skorzystać z zabiegów i terapii w celu uzdrowienia Twojego Ciała, Umysłu i Ducha.

Specjalizujemy się w refleksoterapii stóp, głowy i twarzy w oparciu o Tradycyjną Medycynę Chińską, terapii manualnej, terapii ajurwedyjskiej oraz bioenergoterapii i diagnostyce karmicznej.

Naszą naturalną kadrę Terapeutów tworzą: Izabela Milczarek, Agnieszka Kowalewska, Zuzanna Wichrzycka, Aleksandra Viduta, Małgorzata IRI Jakubowska, Anna Mrówczyńska Dąbska, Ewa Pieśniak, Elżbieta Juszczyk, Joanna Konopka, Piotr Wichrzycki, Sankar Lal Sivasankaran Nair, Szymon Chmielewski.

W procesie przygotowania uczniów do zawodów Refleksologa oraz Terapeuty Ajurwedyjskiego uczestniczą: Izabela Milczarek, Agnieszka Kowalewska, Piotr Wichrzycki, Sankar Lal Sivasankaran Nair oraz Anna Mrówczyńska Dąbska.

W październiku 2018 roku ruszyła pierwsza taka Szkoła w Polsce, dzięki której w 3 semestry staniesz się dyplomowanym Terapeutą Refleksologiem. Podniesiemy Twoją świadomość i wiedzę z zakresu refleksoterapii, a także szeroko pojętej naturoterapii. Po uzyskaniu pozytywnego wyniku, gwarantujemy staż kliniczny. Od kwietnia 2020 roku ruszył drugi kierunek – 3 letni kurs Terapeuty Ajurwedyjskiego. Dzięki praktykom ajurwedyjskim wspomagającym leczenie (rozmaite masaże i terapie) będziesz w stanie oddziaływać na umysł i duszę.

To naturalna księgarnia dostępna dla Pacjentów w siedzibie naszej Kliniki. Organizujemy zbiórkę książek do Biblioteki Rozwojowej dla tych, którzy potrzebują wskazówek dotyczących kierunku rozwoju.

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek 9.00 – 17.00

Sobota nieczynne

Niedziela nieczynne

SOR Naturalny

(+48) 607 362 424

Znowu źle się czujesz, jesteś osłabiony? Wychodzisz z jednej choroby i zaczynasz następną? Źródło problemu może Cię zaskoczyć. Pomożemy Tobie!

Co mówią Klienci

Dziękuję za cudowny zabieg, uwalniający zarówno moje napięcia jak i limfatyczne zastoje. Dziękuję za cudowną atmosferę 🙂
Gosita

Jesteśmy dla każdego Pacjenta, który chce rozpocząć swoje zdrowienie drogą natury

W naszym nowym miejscu mocy - Klinice OdNowa przyjmują Terapeuci specjalizujący się w szeroko pojętej Naturoterapii.