O nas

Klinika Odnowa

Jesteśmy dla Ciebie

Krok po kroku, Bądź z nami naturalnie.

Dlaczego warto wybrać Centrum OdNowa?

W Centrum OdNowa uczymy profilaktyki zdrowia na wszystkich poziomach, bo im więcej człowiek wie o sobie, tym lepiej słyszy co mówi jego ciało oraz tym mocniej wspiera relacje z samym sobą i stawia granice w relacjach z innymi.

Wydobywamy drzemiące w ludzkich wnętrzach potencjały i pomagamy zrozumieć, że JA jestem początkiem Wszechświata i zasługuję na wszystko co najlepsze. Docieramy do wnętrza poprzez integracje ciała, umysłu i ducha. W szacunku do cudu jakim jest każdy człowiek. W Centrum OdNowa stawiamy na profesjonalną kadrę i nieustanny rozwój dzięki Szkole Terapeutów przygotowującej do zawodu Refleksologa oraz do zawodu Terapeuty Ajurwedyjskiego.

“Bądź niezależny, odnajdź swoją wewnętrzną siłę, idź w świat i promieniuj na wszystkie istoty…”

Lama Ole Nydahl

Doświadczona kadra

Wszyscy członkowie zespołu OdNowa – Terapeuci, Psycholodzy, Wykładowcy – zostali dokładnie przeszkoleni, aby móc zadbać o harmonie, której potrzebujesz w życiu.

Spersonalizowane leczenie

Holistyczne spojrzenie łączymy w refleksologii z innymi metodami z zakresu dietetyki i aktywności fizycznej mającymi wpływ na nasze samopoczucie – a wszystko to w Twoim tempie.

Jakość i bezpieczeństwo

Twoje zdrowie to najważniejszy atut. Budujemy własną świadomość Pacjenta z poziomu Ciała, Umysłu i Ducha.

Natychmiastowa Pomoc

Pomożemy Ci utrzymać właściwy poziom energetyczny organizmu. Zbudujemy Twoją świadomość z poziomu Ciała, Umysłu i Ducha.

Dlaczego Refleksologia Stóp?

Poznaj nas Naturalnie

OdNowa Centrum dzieli się na: Szkołę Terapeutów, w której możesz zostać dyplomowanym refleksoterapeutą lub terapeutą ajurwedyjskim; Warsztaty OdNowa, na których poznasz samego siebie, od początku, krok po kroku, w Twoim tempie; oraz Klinikę OdNowa, dzięki której możesz skorzystać z zabiegów i terapii w celu uzdrowienia Twojego Ciała, Umysłu i Ducha.

Specjalizujemy się w refleksoterapii stóp, głowy i twarzy w oparciu o Tradycyjną Medycynę Chińską, naturoterapii, terapii manualnej oraz terapii ajurwedyjskiej.

Naszą naturalną kadrę Terapeutów tworzą: Izabela Milczarek, Agnieszka Kowalewska, Zuzanna Wichrzycka, Aleksandra Viduta, Małgorzata IRI Jakubowska, Anna Mrówczyńska Dąbska, Agnieszka Kamińska, Milena Morczyńska, Justyna Telążka, Piotr Wichrzycki, Sankar Lal Sivasankaran Nair, Szymon Chmielewski, Jacek Milczarek, Sylwia Lepis, Sylwia Kaempf, Agnieszka Pesta.

W procesie przygotowania uczniów do zawodów Refleksologa oraz Terapeuty Ajurwedyjskiego uczestniczą: Izabela Milczarek, Agnieszka Kowalewska, Piotr Wichrzycki, Sankar Lal Sivasankaran Nair oraz Anna Mrówczyńska Dąbska.

W październiku 2018 roku ruszyła pierwsza taka Szkoła w Polsce, dzięki której w 3 semestry staniesz się dyplomowanym Terapeutą Refleksologiem. Podniesiemy Twoją świadomość i wiedzę z zakresu refleksoterapii, a także szeroko pojętej naturoterapii. Po uzyskaniu pozytywnego wyniku, gwarantujemy staż kliniczny. Od kwietnia 2020 roku ruszył drugi kierunek – 3 letni kurs Terapeuty Ajurwedyjskiego. Dzięki praktykom ajurwedyjskim wspomagającym leczenie (rozmaite masaże i terapie) będziesz w stanie oddziaływać na umysł i duszę.

To naturalna księgarnia dostępna dla Pacjentów w siedzibie naszej Kliniki. Organizujemy zbiórkę książek do Biblioteki Rozwojowej dla tych, którzy potrzebują wskazówek dotyczących kierunku rozwoju.

Jesteśmy dla każdego Pacjenta, który chce rozpocząć swoje zdrowienie drogą natury

W naszym nowym miejscu mocy - Klinice OdNowa przyjmują Terapeuci specjalizujący się w szeroko pojętej Naturoterapii.