O nas

OdNowa Centrum

Jesteśmy dla Ciebie

Krok po kroku, Bądź z nami naturalnie.

Dlaczego warto wybrać Centrum OdNowa?

W Centrum OdNowa uczymy profilaktyki zdrowia na wszystkich poziomach, bo im więcej człowiek wie o sobie, tym lepiej słyszy co mówi jego ciało oraz tym mocniej wspiera relacje z samym sobą i stawia granice w relacjach z innymi.

Wydobywamy drzemiące w ludzkich wnętrzach potencjały i pomagamy zrozumieć, że JA jestem początkiem Wszechświata i zasługuję na wszystko co najlepsze. Docieramy do wnętrza poprzez integracje ciała, umysłu i ducha. W szacunku do cudu jakim jest każdy człowiek. W Centrum OdNowa stawiamy na profesjonalną kadrę i nieustanny rozwój dzięki Szkole Terapeutów przygotowującej do zawodu Refleksologa.

OdNowa Centrum to też Fundacja. Mamy zamiar tworzyć projekty wsparcia dla Pacjentów z chorobami przewlekłymi takimi jak choroby onkologiczne czy stwardnienie rozsiane. Pracujemy nad stworzeniem Akademii Zdrowia dla seniorów, a dla przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych programu „Poznaj Refleksologa”, który będzie uczył profilaktyki, tego jak dbać o zdrowie, by uniknąć chorób i tym samym często trudnego i drogiego leczenia.

 

“Bądź niezależny, odnajdź swoją wewnętrzną siłę, idź w świat i promieniuj na wszystkie istoty…”

Lama Ole Nydahl

Doświadczona kadra

Wszyscy członkowie zespołu OdNowa – Terapeuci, Psycholodzy, Wykładowcy – zostali dokładnie przeszkoleni, aby móc zadbać o harmonie, której potrzebujesz w życiu.

Spersonalizowane leczenie

Holistyczne spojrzenie łączymy w refleksologii z innymi metodami z zakresu dietetyki i aktywności fizycznej mającymi wpływ na nasze samopoczucie – a wszystko to w Twoim tempie.

Jakość i bezpieczeństwo

Twoje zdrowie to najważniejszy atut. Budujemy własną świadomość Pacjenta z poziomu Ciała, Umysłu i Ducha.

Natychmiastowa Pomoc

Pomożemy Ci utrzymać właściwy poziom energetyczny organizmu. Zbudujemy Twoją świadomość z poziomu Ciała, Umysłu i Ducha.

Dlaczego Refleksologia Stóp?

Poznaj nas Naturalnie

OdNowa Centrum dzieli się na: Szkołę Terapeutów, w której możesz zostać dyplomowanym refleksoterapeutą; Warsztaty OdNowa, na których poznasz samego siebie, od początku, krok po kroku, w Twoim tempie; oraz Klinikę OdNowa, dzięki której możesz skorzystać z zabiegów i terapii w celu uzdrowienia Twojego Ciała, Umysłu i Ducha.

Specjalizujemy się w refleksoterapii stóp, głowy i twarzy w oparciu o Tradycyjną Medycynę Chińską, terapii manualnej, masażu tajskim oraz bioenergoterapii i diagnostyce karmicznej.

Naszą naturalną kadrę Terapeutów tworzą: Izabela Milczarek, Agnieszka Kowalewska, Bogumiła Sowińska, Zuzanna Wichrzycka, Katarzyna Anna Mołas, Katarzyna Gilgenast, Aleksandra Viduta, Helena Książek, Natalia Saładiak, Maria Graczyk, Joanna Kieliszek, Martyna Kieliszek, Piotr Wichrzycki, Dariusz Zaczkowski, Michał Jóźwik.

W procesie przygotowania uczniów do zawodu Refleksologa uczestniczą: Izabela Milczarek, Agnieszka Kowalewska, Bogumiła Sowińska oraz Piotr Wichrzycki.

W październiku 2018 roku ruszyła pierwsza taka Szkoła w Polsce, dzięki której w 3 semestry staniesz się dyplomowanym Terapeutą Refleksologiem. Podniesiemy Twoją świadomość i wiedzę z zakresu refleksoterapii, a także szeroko pojętej naturoterapii. Po uzyskaniu pozytywnego wyniku, gwarantujemy staż kliniczny.

To naturalna księgarnia dostępna dla Pacjentów w siedzibie naszej Kliniki. Organizujemy zbiórkę książek do Biblioteki Rozwojowej dla tych, którzy potrzebują wskazówek dotyczących kierunku rozwoju.

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek 9.00 – 20.00
Sobota kontakt telefoniczny

Niedziela kontakt telefoniczny

Harmonogram Terapeutów

Zapoznaj się z harmonogramem wybranej terapii. Umów się na wizytę do Kliniki OdNowa

SOR Naturalny

(+48) 607 362 424

Znowu źle się czujesz, jesteś osłabiony? Wychodzisz z jednej choroby i zaczynasz następną? Źródło problemu może Cię zaskoczyć. Pomożemy Tobie!

Co mówią Klienci

Dziękuję za cudowny zabieg, uwalniający zarówno moje napięcia jak i limfatyczne zastoje. Dziękuję za cudowną atmosferę 🙂
Gosita

Jesteśmy dla każdego Pacjenta, który chce rozpocząć swoje zdrowienie drogą natury

W naszym nowym miejscu mocy - Klinice OdNowa przyjmują Terapeuci specjalizujący się w szeroko pojętej Naturoterapii.