O nas

Klinika Odnowa

Jesteśmy dla Ciebie

Krok po kroku, Bądź z nami naturalnie.

OdNowa

Dlaczego warto wybrać Centrum OdNowa?

Dbania o swoje zdrowia trzeba się nauczyć. To proces, często wielopłaszczyznowy. W Centrum OdNowa uczymy profilaktyki zdrowia na wszystkich poziomach. Sprawdziliśmy, że im więcej człowiek wie o sobie, tym lepiej słyszy, co mówi jego ciało. To ważne, gdy chcemy budować mocne i wspierające relacje z samym sobą, ale także gdy chcemy mieć zdrowe relacje z innymi ludźmi.

To, z czym się zmagasz, wymaga holistycznego podejścia. Holistyczne spojrzenie łączymy w refleksologii z innymi metodami z zakresu dietetyki i sprawności fizycznej mającymi wpływ na nasze samopoczucie, by zaproponować Ci działania dostosowane do Twojego tempa, stylu życia i momentu, w którym aktualnie jesteś.

Twój powrót do zdrowia wymaga odpowiedniego prowadzenia, dlatego cały zespół Terapeutów,

ma pełen pakiet nie tylko szkoleń, ale i doświadczenia, dzięki któremu w jednym miejscu, w bezpiecznej przestrzeni zadbasz o harmonię w ciele, umyśle i w życiu. Dbamy o to, by nasi Pacjenci utrzymywali właściwy poziom energetyczny organizmu. To ważne, by nie tylko zbudować, ale utrzymać własną świadomość z poziomu ciała, umysłu i ducha.

Jesteśmy po to, by Ci przypomnieć, że jesteś początkiem Wszechświata i zasługujesz na wszystko, co najlepsze. Jeśli jeszcze w to nie wierzysz, pokażemy Ci, gdzie leży Twój potencjał, a także pomożemy Ci zrozumieć, co mówi Twój organizm, czego od Ciebie potrzebuje i wskażemy dobrą drogę do odszukania siebie. Docieramy do zdrowia i harmonii poprzez integracje ciała, umysłu i ducha, w szacunku do cudu, jakim jest każdy człowiek i pamiętając, że Twoje zdrowie to Twój najważniejszy zasób.

“Bądź niezależny, odnajdź swoją wewnętrzną siłę, idź w świat i promieniuj na wszystkie istoty…”

Lama Ole Nydahl

Doświadczona kadra

Wszyscy członkowie zespołu OdNowa – Terapeuci, Psycholodzy, Wykładowcy – zostali dokładnie przeszkoleni, aby móc zadbać o harmonie, której potrzebujesz w życiu.

Spersonalizowane leczenie

Holistyczne spojrzenie łączymy w refleksologii z innymi metodami z zakresu dietetyki i aktywności fizycznej mającymi wpływ na nasze samopoczucie – a wszystko to w Twoim tempie.

Jakość i bezpieczeństwo

Twoje zdrowie to najważniejszy atut. Budujemy własną świadomość Pacjenta z poziomu Ciała, Umysłu i Ducha.

Natychmiastowa Pomoc

Pomożemy Ci utrzymać właściwy poziom energetyczny organizmu. Zbudujemy Twoją świadomość z poziomu Ciała, Umysłu i Ducha.

Dlaczego Refleksologia Stóp?

Poznaj nas Naturalnie

Klinika OdNowa, to miejsce, w którym możesz skorzystać z zabiegów i terapii w celu uzdrowienia Twojego Ciała, Umysłu i Ducha. Specjalizujemy się w refleksoterapii stóp, głowy i twarzy w oparciu o Tradycyjną Medycynę Chińską, naturoterapii, terapii manualnej oraz terapii ajurwedyjskiej.

Naszą naturalną kadrę Terapeutów tworzą: Izabela Milczarek, Agnieszka Kowalewska, Zuzanna Wichrzycka, Aleksandra Viduta, Anna Mrówczyńska Dąbska, Agnieszka Kamińska, Milena Morczyńska, Piotr Wichrzycki, Sankar Lal Sivasankaran Nair, Szymon Chmielewski, Jacek Milczarek, Sylwia Kaempf.

To naturalna księgarnia dostępna dla Pacjentów w siedzibie naszej Kliniki. Organizujemy zbiórkę książek do Biblioteki Rozwojowej dla tych, którzy potrzebują wskazówek dotyczących kierunku rozwoju.

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek 9.00 – 17.00

Sobota nieczynne

Niedziela nieczynne

SOR Naturalny

(+48) 607 362 424

Znowu źle się czujesz, jesteś osłabiony? Wychodzisz z jednej choroby i zaczynasz następną? Źródło problemu może Cię zaskoczyć. Pomożemy Tobie!

Co mówią Klienci

Dziękuję za cudowny zabieg, uwalniający zarówno moje napięcia jak i limfatyczne zastoje. Dziękuję za cudowną atmosferę 🙂
Gosita

Jesteśmy dla każdego Pacjenta, który chce rozpocząć swoje zdrowienie drogą natury

W naszym nowym miejscu mocy - Klinice OdNowa przyjmują Terapeuci specjalizujący się w szeroko pojętej Naturoterapii.