O nas

Klinika Odnowa

Jesteśmy dla Ciebie

Krok po kroku, Bądź z nami naturalnie.

OdNowa

Dlaczego warto wybrać Centrum OdNowa?

Dbania o swoje zdrowia trzeba się nauczyć. To proces, często wielopłaszczyznowy. W Centrum OdNowa uczymy profilaktyki zdrowia na wszystkich poziomach. Sprawdziliśmy, że im więcej człowiek wie o sobie, tym lepiej słyszy, co mówi jego ciało. To ważne, gdy chcemy budować mocne i wspierające relacje z samym sobą, ale także gdy chcemy mieć zdrowe relacje z innymi ludźmi.

To, z czym się zmagasz, wymaga holistycznego podejścia. Holistyczne spojrzenie łączymy w refleksologii z innymi metodami z zakresu dietetyki i sprawności fizycznej mającymi wpływ na nasze samopoczucie, by zaproponować Ci działania dostosowane do Twojego tempa, stylu życia i momentu, w którym aktualnie jesteś.

Twój powrót do zdrowia wymaga odpowiedniego prowadzenia, dlatego cały zespół Terapeutów,

ma pełen pakiet nie tylko szkoleń, ale i doświadczenia, dzięki któremu w jednym miejscu, w bezpiecznej przestrzeni zadbasz o harmonię w ciele, umyśle i w życiu. Dbamy o to, by nasi Pacjenci utrzymywali właściwy poziom energetyczny organizmu. To ważne, by nie tylko zbudować, ale utrzymać własną świadomość z poziomu ciała, umysłu i ducha.

Jesteśmy po to, by Ci przypomnieć, że jesteś początkiem Wszechświata i zasługujesz na wszystko, co najlepsze. Jeśli jeszcze w to nie wierzysz, pokażemy Ci, gdzie leży Twój potencjał, a także pomożemy Ci zrozumieć, co mówi Twój organizm, czego od Ciebie potrzebuje i wskażemy dobrą drogę do odszukania siebie. Docieramy do zdrowia i harmonii poprzez integracje ciała, umysłu i ducha, w szacunku do cudu, jakim jest każdy człowiek i pamiętając, że Twoje zdrowie to Twój najważniejszy zasób.

“Bądź niezależny, odnajdź swoją wewnętrzną siłę, idź w świat i promieniuj na wszystkie istoty…”

Lama Ole Nydahl

Doświadczona kadra

Wszyscy członkowie zespołu OdNowa – Terapeuci, Psycholodzy, Wykładowcy – zostali dokładnie przeszkoleni, aby móc zadbać o harmonie, której potrzebujesz w życiu.

Spersonalizowane leczenie

Holistyczne spojrzenie łączymy w refleksologii z innymi metodami z zakresu dietetyki i aktywności fizycznej mającymi wpływ na nasze samopoczucie – a wszystko to w Twoim tempie.

Jakość i bezpieczeństwo

Twoje zdrowie to najważniejszy atut. Budujemy własną świadomość Pacjenta z poziomu Ciała, Umysłu i Ducha.

Natychmiastowa Pomoc

Pomożemy Ci utrzymać właściwy poziom energetyczny organizmu. Zbudujemy Twoją świadomość z poziomu Ciała, Umysłu i Ducha.

Dlaczego Refleksologia Stóp?

Poznaj nas Naturalnie

Klinika OdNowa, to miejsce, w którym możesz skorzystać z zabiegów i terapii w celu uzdrowienia Twojego Ciała, Umysłu i Ducha. Specjalizujemy się w refleksoterapii stóp, głowy i twarzy w oparciu o Tradycyjną Medycynę Chińską, naturoterapii, terapii manualnej oraz terapii ajurwedyjskiej.

Naszą naturalną kadrę Terapeutów tworzą: Izabela Milczarek, Zuzanna Wichrzycka, Aleksandra Viduta, Agnieszka Kamińska, Piotr Wichrzycki, Sankar Lal Sivasankaran Nair, Jacek Milczarek, Sylwia Kaempf.

To naturalna księgarnia dostępna dla Pacjentów w siedzibie naszej Kliniki. Organizujemy zbiórkę książek do Biblioteki Rozwojowej dla tych, którzy potrzebują wskazówek dotyczących kierunku rozwoju.

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek 9.00 – 17.00

Sobota nieczynne

Niedziela nieczynne

SOR Naturalny

(+48) 607 362 424

Znowu źle się czujesz, jesteś osłabiony? Wychodzisz z jednej choroby i zaczynasz następną? Źródło problemu może Cię zaskoczyć. Pomożemy Tobie!

Co mówią Klienci

Dziękuję za cudowny zabieg, uwalniający zarówno moje napięcia jak i limfatyczne zastoje. Dziękuję za cudowną atmosferę 🙂
Gosita

Jesteśmy dla każdego Pacjenta, który chce rozpocząć swoje zdrowienie drogą natury

W naszym nowym miejscu mocy - Klinice OdNowa przyjmują Terapeuci specjalizujący się w szeroko pojętej Naturoterapii.