Izabela Milczarek

Twórczyni zintegrowanej, holistycznej metody w pracy z Pacjentami, Praktyk Medycyny Chińskiej, Dyplomowany Terapeuta Refleksolog, Fitoterapeuta, Psycholog w zarządzaniu, założycielka OdNowa Centrum Refleksoterapii, Kliniki OdNowa, Szkoły Terapeutów OdNowa.

Zapraszam na zabiegi z zakresu:

W oparciu o indywidualny wywiad z Pacjentem, dokonujemy analizy pulsu i języka. Diagnostyka wg TCM jest dla każdego Pacjenta, który chce rozpocząć swoje zdrowienie drogą natury.

Kiedy czujesz, że Twoje ciało, duch, umysł nie działa kompatybilnie z Tobą musisz uzyskać wiedzę co jest tego powodem. Kiedy nie możesz rano wstać, gdy czujesz się cały czas zmęczony, gdy dręczy Cię bezsenność lub masz diagnozę Medycyny Zachodniej np. depresja – musisz wiedzieć, że to wszystko są informacje jakie daje Ci ciało. Terapeuta TCM odkryje przed Tobą korzeń tych manifestacji i zaczniesz swoją drogę do zdrowienia.

Zabieg ten dedykowany jest dla każdej grupy Pacjenta.

Refleksologia stóp oraz refleksologia głowy i twarzy.

Refleksologia jest zabiegiem leczniczym, polegającym na uciskaniu punktów receptorowych, akupunkturowych i szczególnej pracy na kanałach energetycznych, jakie każdy z nas posiada w swoim organizmie. Udrażniając wewnętrzną pracą po blokowaną energię w ciele następuje samoczynny mechanizm zdrowienia organizmu. Zabieg, aby był skuteczny, musi odbywać się cyklicznie i systematycznie.

Zabieg ten dedykowany jest dla każdej grupy Pacjenta: najmłodszy Pacjent naszej Terapeutki miał 2 tygodnie, a najstarszy 90 lat.

Zabieg jest dla osób przewlekle zmęczonych, z powracającymi infekcjami, z anemią, z zaburzeniem miesiączkowania oraz z wszelkimi chorobami ginekologicznymi w tym bezpłodność. Reguluje układ trawienny, nerwowy, hormonalny i wiele innych. Świetnie oddziałuje na zaburzoną pracę narządów np. wątroby , płuc czy serca. Jest najlepszą PROFILAKTYKA ZDROWOTNĄ, gdyż oprócz “naprawy” organizmu, usuwa objawy stresu i uczy organizm adaptacji trudnych warunków dnia codziennego we właściwy sposób dla ciała, umysłu i ducha.

Zabieg ten dedykowany jest dla każdej grupy Pacjenta

Zabieg, w którym Pacjent doświadcza stanu Alfa, przechodząc w głęboki stan relaksacji. Praca odbywa się na poziomach receptorowych odpowiednich narządów takich jak wątroba, żołądek, śledziona, jak również na poziomach punktów akupunkturowych, integrując układ limfatyczny, nerwowy, hormonalny.

Kiedy masz depresje, rożnego rodzaju szczękościski, jesteś po przebytym paraliżu, dosięga Cię bezsenność, Twoja skóra i twarz jest napięta, cierpisz na otyłość, brak akceptacji Siebie… to zabieg ten przeznaczony jest dla Ciebie.

Refleksologia głowy i twarzy ma właściwości lecznicze, ale jest też naturalną metodą do uzyskania wspaniałego efektu estetycznego.

Zabieg polecany jest dla osób dorosłych.

Szkoła Terapeutów OdNowa

Zrób pierwszy krok do zmiany – Otwórz się.

Zostań Terapeutą Refleksologiem

Odtwórz wideo

Zaproponuj termin spotkania

Dane wpisane w formularzu kontaktowym są dobrowolne i będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodne z polityką prywatności. Administratorem danych osobowych jest firma: Klinika OdNowa Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku 80-213, przy Al. Zwycięstwa 46/1, NIP: 6040205585.

Profil

Imię i nazwisko:Izabela Milczarek
Adres: al. Zwycięstwa 46/1, 80-213 Gdańsk
Specjalizacja Medycyna chińska