Dominika Pietrzela

Terapeutka Kliniki OdNowa Dominika Pietrzela czuje ogromną radość i satysfakcję z pracy z ludźmi i dla ludzi. To cudowne obserwować, jak pacjent, który wchodził do gabinetu zestresowany i przytłoczony codziennością, po masażu wychodzi z niego uśmiechnięty i z błyskiem w oku.

Dotyk to intymny kontakt z pacjentem, wymiana energii. Choć spotykamy się w gabinecie jako dwie obce sobie osoby, moc dotyku sprawia, że znikają bariery i swobodnie rozmawiamy o wszystkim w bezpiecznej przestrzeni, nawiązując energetyczne porozumienie.

Masaż kobido to dla Dominiki nie tylko naturalna i szalenie skuteczna alternatywa dla zabiegów medycyny estetycznej. To także masaż, który równoważy ciało, ducha i umysł. “Godzina masażu w tygodniu jest w stanie sprawić, że pacjent zwolni w codziennym pędzie i zagłębi się w sobie” – tłumaczy swoją misję Dominika.

Kobido to jeden z najtrudniejszych masaży na świecie, łączący w sobie dużą ilość skomplikowanych technik manualnych.

Czytaj więcej…

Dotyk światła to zabieg energetyczny, w którym przez palce rąk terapeutki przepływa strumień czystego światła o wysokich częstotliwościach wibracji.

Czytaj więcej…

Zaproponuj termin spotkania

    Dane wpisane w formularzu kontaktowym są dobrowolne i będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodne z polityką prywatności. Administratorem danych osobowych jest firma: Klinika OdNowa Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku 80-213, przy Al. Zwycięstwa 46/1, NIP: 6040205585.

    What is 4 + 9

    Dołącz do naszej społeczności! Zapraszam Cię, Iza Milczarek