Sylwia Kaempf

Sylwia Kämpf to dyplomowany terapeuta i praktyk metafizyczny oraz członek MSEC- Metaphysical Society for the Expansion of Consciousness. Z sukcesem ukończyła dwuletnie studia na School of Metaphysics w Anglii.

W pracy wykorzystuje wiedzę, intuicje i doświadczenie życiowe, bo wierzy, że w ten sposób jest w stanie pozostać autentyczna i skutecznie inspirować innych do odkrywania swojej prawdy.

Terapia metafizyczna

Metafizyka”: z greckiego: „meta” – poza i „fizyka” – fizyczna rzeczywistość, materia; czyli innymi słowy: „terapia wykraczająca poza fizyczną rzeczywistość”.

Ponieważ nie jesteśmy tylko ciałem, ale także duchem (świadomością) i umysłem (podświadomością, ego, uwarunkowanym myśleniem), zajmujemy się więc Całością, nie zapominając o wszystkich jej elementach, składających się na Nią oraz wzajemnymi relacjami pomiędzy nimi. Innymi słowy, pracujemy z tym wszystkim, co nieuchwytne, nienazwane, trudne do określenia, a jednocześnie będące źródłem i drogą do nieuwarunkowanych niczym szczęścia i miłości, ostateczną prawdą i stanem bycia w ‚Ja jestem‘.

Jako praktyk metafizyczny pracuje na poziomie Ducha i Umysłu, w połączeniu ze ‚Źródłem’ używając intuicji i zaufania, że to, co się wydarza jest dokładnie odpowiednie na dany moment. Pogłębiając Twoje poczucie połączenia ze Źródłem oraz identyfikując ograniczające Ciebie przekonania, sposób myślenia i nawyki, jednocześnie wspieram Ciebie w tym procesie pokazując, jak możesz wyjść ‚poza‘ nie.

W trakcie odkrywania tego wszystkiego, co Ciebie ogranicza i przez to nie potrafisz być szczęśliwy i spełniony, za każdym razem, gdy otwierasz się na siebie i zbliżasz do swojej prawdy, warstwy nabytych w życiu ograniczeń odpadają i zaczynasz rozumieć i widzieć to, co jest i zawsze było Twoją prawda. Dzięki wspólnej przestrzeni i zaufaniu do tej ponadosobistej mocy i Wiedzy, kto nas poprowadzi podczas sesji, dostaniesz odpowiedzi na wiele nurtujących Ciebie dotychczas pytań, a każda odpowiedź, każda przychodząca informacja jest kolejnym puzzlem w układance do Prawdy ‚Ja’.

Wyłania się to, czego pragniesz i szukasz, Twoja prawdziwa natura, prawdziwy Ty, idealny, piękny i kompletny.

A ujmując to bardziej przyziemnie, pomogę też Tobie inaczej zrozumieć bolesne emocje, takie jak lęk, zazdrość, złość, strach itp. Dowiesz się, jak postrzegać je jako drogowskaz, nauczyciela, a nawet przyjaciela, który chce, abyś był szczęśliwy i stał się jak najlepsza wersja siebie.

Przekształcając swoje emocje i lepiej rozumiejąc swoją sytuację, będziesz w stanie znaleźć „podarunek” w każdej niepokojącej sytuacji, by stanąć w swojej mocy.

Metafizyka może pomóc Ci lepiej zrozumieć relacje i spojrzeć na życie z nowej perspektywy.

Moim pragnieniem jest wesprzeć Ciebie, abyś znalazł te część w Tobie, która jest już doskonała, bo zawsze tam była!

Czego więc możesz się spodziewać od terapii ze mną?

° przede wszystkim zaoferuje Tobie bezpieczną przestrzeń, w której to Ty zdecydujesz, na ile będziesz chciał mi zaufać i w jakim tempie pozwolisz sobie na kontakt z Twoją prawdziwą naturą, Twoim ‚ja‘

° użyje skutecznych metod terapii metafizycznej stosując je adekwatnie do Twoich potrzeb na dany moment

° zaproszę Ciebie do zajrzenia pod powierzchnię Twoich problemów

° wesprę Cię w lepszym zrozumieniu siebie

° pomogę Tobie w wyrażeniu emocji i potrzeb, co da Ci siłę, by się odblokować i wzmocnić

° a co najważniejsze będę Tobie cały czas towarzyszyć w trakcie odkrywania Twojego potencjału, Twojego prawdziwego, szczęśliwego i spełnionego ‚Ja‘, wspierając kompleksowo ten piękny proces ‚powrotu do domu‘

Czy to jest w ogóle możliwe? Tak, zdecydowanie! Jeśli tylko jesteś „gotowy” na zmianę i pozwolisz się poprowadzić!

Skontaktuj się ze mną, aby dowiedzieć się więcej i po prostu spróbować!

Od momentu, w którym wyraziłam silne życzenie osobistego rozwoju (dokładnie pamietam ten moment), aby stać sie lepszym, świadomym człowiekiem i byc w stanie pomagać w tym innym. Krótko po tym spotkałam nauki buddyzmu i zaczęłam medytować, a moje dawne życie i myślenie bezustannie transformować. Tak zaczęła się moja ścieżka rozwoju, która trwa do dziś 😉

Dzisiaj już wiem, że to była potrzeba mojej duszy, przyrzeczenie, aby żyć prawdziwie, w szczerości z pragnieniami mego serca i w integracji tego w co myślę, wierze i czuję za prawdziwe. Moim życzeniem jest dzielenie się tym ze światem, inspirowanie do działania i zmiany ze wszystkimi, którzy zechcą. Pragnę, by każdy odnalazł to, czego szuka, ‚swoją prawdę‘ , swoją nową tozsamość, szczęście i milość i chcę w tym wspierać każdego, kto z tym rezonuje.

Na wstępie chciałabym zaznaczyć, że do każdego człowieka podchodzę z szacunkiem, w pełnej akceptacji jego wyjątkowości i miejsca w którym obecnie jest. Na poziomie świadomości jesteśmy już w pełni kompletni, nie musimy nic dodawać ani ujmować, nasza świadomość jest przebudzona i połączona ze Żródłem; zna już wszystkie odpowiedzi. To nasze myślenie, nabyte poglądy i koncepcje na nasz temat, zazwyczaj te usłyszane w dzieciństwie i te, w które uwierzyliśmy innym sprawiają, ze widzimy siebie jako nieodpowiednich, niewystarczających i nieidealnych. I myślimy, że jak coś w sobie zmienimy, poprawimy, pozłocimy, to będziemy ‚lepsi‘ , bardziej wartościowi, bardziej jacyś i inni nas docenią i pokochają. I ponieważ w to głęboko wierzymy, to świat nam tylko ten nasz pogląd pokazuje, jako odbicie w lustrze. I wciąż ‚przeglądamy‘ sie i słyszymy: jesteś głupi, jesteś brzydki, nic nie umiesz, jesteś zły, jesteś dobry, jesteś taki i owaki. Czy to prawda? To zależy od nas, jak postrzegamy SIEBIE. Bo tu wszystko zaczyna się od związku ze SOBĄ.

I tu wkracza terapeuta, który będąc w przepływie i zaufaniu do Źródla pokaże klientowi wszystko to, co blokuje go przed zobaczeniem jego samego w prawdzie i akceptacji. Poprzez odkrycie tych fałszywych opinii i poglądów na swój temat zablokował jedyne Źródło szczęścia – związek z samym sobą w pełnej akceptacji i miłosci we wszystkich aspektach swojego ‚Ja‘, zarówno cienia jak i światła. Jing i Jang, bo jedno nie istnieje bez drugiego.

Metafizyka łączy szereg skutecznych metod, których używam w mojej pracy. Wymienia tu zaledwie kilka, bo jest ich dość dużo 😉

Zaproponuj termin spotkania

    Dane wpisane w formularzu kontaktowym są dobrowolne i będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodne z polityką prywatności. Administratorem danych osobowych jest firma: Klinika OdNowa Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku 80-213, przy Al. Zwycięstwa 46/1, NIP: 6040205585.

    What is 2 x 2

    Dołącz do naszej społeczności! Zapraszam Cię, Iza Milczarek