Anna Niezgoda

Anna Niezgoda (1) (1)

Anna jest biologiem, ukończyła studia na UMCSie w Lublinie. Obecnie kończy Psychologię Transpersonalną w Bałtyckim Instytucie Psychologii Niekonwencjonalnej.

Od kiedy zagłębiła się w nurcie Mindfulness, z wielką pasją i uwagą zajmuje się świadomą terapią z ciałem. Dotyk podczas masażu pozwala zrelaksować ciało oraz uspokoić umysł. Dotyk to coś, co pomaga odzyskać równowagę w naszym pędzącym świecie. Kontaktuje nas samych ze sobą.

Anna ma głębokie poczucie misji, co sprawia, że chce wspierać ludzi w dotarciu do swojego spokoju, a co za tym idzie, do prawdziwego szczęścia.

Każdy masaż jest unikalny, ponieważ opiera się na intuicji i podążaniu za potrzebami płynącymi z ciała.

Głęboki masaż, który pozwala na spokojne rozluźnienie napiętych mięśni oraz uwolnienie blokad w ciele.

Czytaj więcej

Nazywany też masażem kochających rąk lub dotykiem kocich łap, jest oparty na naturalnych technikach pracy z ciałem, bliskich swobodzie i prostocie płynącej z natury.

Czytaj więcej

Dotyk ma terapeutyczną moc. Gdy boli Cię głowa, bezwiednie kładziesz dłoń na czole. Gdy chcesz okazać wsparcie, kładziesz rękę na dłoni bliskiej osoby. Już samo trzymanie za rękę czy przytulenie może zadziałać uzdrawiająco.

Czytaj więcej

Stosuje się u osób czynnie uprawiających sport wyczynowy. Jego celem jest zapobieganie objawom patologicznym, które mogą powstać w wyniku dłuższych przeciążeń fizycznych oraz podtrzymuje kondycyjnie.

Czytaj więcej

Masaż klasyczny – ma na celu rozluźnienie spiętych mięśni co umożliwia i przyśpiesza przepływ krwi do tkanek, które przy dłuższym napięciu są niedotlenione, nieodżywione co w rezultacie pogarsza nasz komfort fizyczny.

Czytaj więcej

Zaproponuj termin spotkania

    Dane wpisane w formularzu kontaktowym są dobrowolne i będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodne z polityką prywatności. Administratorem danych osobowych jest firma: Klinika OdNowa Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku 80-213, przy Al. Zwycięstwa 46/1, NIP: 6040205585.

    What is 3 x 9

    Dołącz do naszej społeczności! Zapraszam Cię, Iza Milczarek