Marcyniuk

Agnieszka Marcyniuk

Agnieszka Marcyniuk to praktykująca Terapeutka Ustawień Systemowych metodą Berta Hellingera. Swoją wiedzą, ale przede wszystkim połączeniem siły i wrażliwości, wzmacnia uczestników kursu, którzy potrzebują wsparcia i podpowiedzi.

Jako Terapeutka czynnie uczestniczy od kilku lat w warsztatach autorskich, takich jak Odnowa Ja, Studium Siebie Samego oraz Konfrontacja, czy Terapii Ciepłem.

Agnieszka na co dzień współtworzy miejsce mocy, czyli Klinikę Odnowa, a zdjęcia jej autorstwa obecne są na stronie Kliniki oraz w mediach społecznościowych. Jako fotograf umie złapać w kadr to, co najważniejsze. Podobnie z uwagą przygląda się Pacjentom, których prowadzi przez proces uzdrawiania kwantowego. Wierzy, że zajęcia fakultatywne to dodatkowa wiedza o nas samym, to spotkanie się z własnym blokadami, trudnymi sytuacjami, konfliktami i niedożytymi emocjami przeszłości, które mają wpływ na nasze życie w tu i teraz. Pracuje świadomie z pacjentem rozpoznając działające w nas mechanizmy i uwalniając je przez co uzdrowienie pacjenta jest w bezpiecznym i świadomym prowadzeniu.

Zapraszam Cię na sesję ustawień systemowych metodą Berta Hellingera, zwanych rodzinnymi.

Kluczem do zrozumienia tej metody, jest informacja, że źródło różnego rodzaju traum, mechanizmów, blokad, braku pewności siebie, czy braku sił pochodzi z wczesnych lat dziecięcych, a bywa, że początek tego, z czym mierzymy się obecnie, pojawiło się jeszcze przed naszym urodzeniem lub związane jest z naszą historią rodową, którą niesiemy w sobie codziennie.

Czas trwania sesji
1h – 250 zł
1,5h – 300 zł
Możliwość sesji online

Czytaj więcej…

Zaproponuj termin spotkania

    Dane wpisane w formularzu kontaktowym są dobrowolne i będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodne z polityką prywatności. Administratorem danych osobowych jest firma: Klinika OdNowa Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku 80-213, przy Al. Zwycięstwa 46/1, NIP: 6040205585.

    What is 6 + 3

    Dołącz do naszej społeczności! Zapraszam Cię, Iza Milczarek