Terapie online

Izabela Milczarek

Twórczyni zintegrowanej, holistycznej metody w pracy z Pacjentami, Praktyk Medycyny Chińskiej, Dyplomowany Terapeuta Refleksolog, Fitoterapeuta, Psycholog w zarządzaniu, założycielka OdNowa Centrum Refleksoterapii, Kliniki OdNowa, Szkoły Terapeutów OdNowa.

Agnieszka Kowalewska

Trener metody Montessori wszystkich poziomów nauczania, twórca placówek Montessori w Szczecinie, wieloletni praktyk w sprawach rozwiązywania konfliktów rodzinnych oraz wsparcia w wychowywaniu dzieci – twórca programu „Mądre Rodzicielstwo”.

Bogumiła Sowińska

Dyplomowana Terapeutka diagnostyki karmicznej, Energoterapeutka, która pracuje metodami pozwalającymi dotrzeć do głębszych i pierwotnych przyczyn problemów zdrowotnych i życiowych. Terapeutka z 20-letnią praktyką, przewodnik duchowy z powołania.

Małgorzata IRI Jakubowska

Katarzyna Anna Mołas – seksuologiczna Terapeutka ciała, edukatorka z powołania, masażystka Lomi lomi nui, wykładowca zarządzania, prywatnie mama dwójki dzieci.

Piotr Wichrzycki
https://youtu.be/NUcLSJ2HuLw Piotr Wichrzycki Linkedin Twitter Facebook Envelope Terapeuta Kliniki OdNowa i wykładowca Merydianologii w Szkole Terapeutów OdNowa. Specjalizuje się w
Anna Mrówczyńska-Dąbska

Absolwentka biologii na Uniwersytecie Gdańskim, od lat zafascynowana Biologią Totalną. Certyfikowany Coach CoachWise z akredytacją ICF na poziomie ACC, absolwentka ISTA PT.

Elżbieta Juszczyk

Psycholog, absolwentka studiów podyplomowych „Akademia coachingu”, terapeuta ustawień systemowych.

Joanna Konopka

W swojej pracy skupia się na wydobyciu informacji z horoskopu osoby, o jego misji, maksymalnych możliwościach życiowych i szeroko pojętym rozwoju.