Kursy zawodowe

Nasze aktualne kursy w Szkole OdNowa

Kursy zawodowe w Szkole OdNowa

Miejsce doskonałe, stawiające na człowieka jako na jednostkę wyjątkową, szczególną i najważniejszą. To miejsce, które działa wielotorowo na różnych płaszczyznach. Można tutaj zarówno skorzystać z pomocy najlepszych terapeutów i specjalistów, jak również i samemu zdobyć wiedzę i kwalifikacje zawodowe, aby samodzielnie dalej móc pomagać innym ludziom.

W tym miejscu chcielibyśmy polecić Państwu kursy zawodowe, jako możliwość zdobycia kolejnego szczebla umiejętności w zakresie pracy ludzkiego organizmu, jego funkcjonowania i działania. Ustawiczny rozwój to element nadrzędny i na tym właśnie skupia się Szkoła OdNowa, będąc w pełni do Państwa dyspozycji.

Kursy i szkolenia dla firm i klientów prywatnych - szeroki zakres propozycji dla wszystkich zainteresowanych osób

Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim dla osób, które już mają praktykę i pracują z pacjentami, ale pragną pogłębić swoje zawodowe umiejętności i poznać nowe techniki pracy z pacjentem. To także doskonały wybór dla ludzi, których interesuje ten temat, ale nie mają jeszcze wystarczającej wiedzy, aby działać bezpośrednio z pacjentem. Każdy uczestnik może postawić na kurs w wybranej tematyce, w obrębie kursów zawodowych w zakresie konkretnej tematyki. Oferta kursów jest niezwykle różnorodna i na pewno każdy jest w stanie dopasować do siebie konkretne rozwiązania.

Oferta kształcenia zawodowego - teoria, aspekt praktyczny i egzamin

Każdy kurs jest dokładnie opisany, zarówno, jeśli w grę wchodzą wszelkie zagadnienia, cały aspekt teoretyczny, forma nauki, przebiegu poszczególnych lekcji i oczywiście egzaminu, w ramach którego sprawdza się wiedzę uczestników z przekazanych treści. I choć ODNOWA to nie szkoła, w której odbywa się klasyczna edukacja, to niewątpliwie jest to miejsce, które warto wybrać, jeśli w grę wchodzi rozwój, zdobywanie nowych umiejętności, poszerzanie swojej wiedzy.

Nasze aktualne kursy zawodowe w Gdańsku

Każdy kurs jest dokładnie opisany, zarówno, jeśli w grę wchodzą wszelkie zagadnienia, cały aspekt teoretyczny, forma nauki, przebiegu poszczególnych lekc

Oferta naszych kursów jest niezwykle szeroka, jedna z najlepszych na rynku, jeśli chodzi o ten aspekt i taką tematykę zajęć. Obejmuje ona zagadnienia, które sprawiają, że praca w zawodzie terapeuty może być jeszcze bardziej ciekawa, interesująca i warta wyboru. Warto więc sprawdzić, co jesteśmy w stanie zaoferować i co okaże się spośród dostępnej listy najlepszym wyborem do pracy ze swoimi obecnymi pacjentami lub w przypadku osób dopiero rozpoczynających taką przygodę, z tymi przyszłymi.

W ramach oferowanych przez nas kursów zawodowych, oferujemy serię spotkań, zgodnie z obowiązującymi przepisami, odpowiednimi pod kątem prawnym, które to pozwolą Państwu w pełni cieszyć się zdobytymi pokładami wiedzy. Terapeuta refleksolog, terapeuta ajurwedyjski terapeuta holistyczny – na takie kursy można postawić i je właśnie wybrać. A co więcej, istotne znaczenie odgrywa także kurs Totalnej Biologii, który to pozwala znaleźć przyczyny konkretnych działań, skutków i rozwiązań, jakie rządzą naszym życiem zawodowym, jak również i prywatnym. Nasze kursy są dla osób, które pracują w takich zawodach, które pracują samodzielnie lub u pracodawcy, wykonując zawód terapeuty, ale i dla osób, które nie pracują z pacjentami, ale chcą dla siebie samych zdobyć wiedzę z zakresu rozumienia i poznawania własnego ciała.

ji i oczywiście egzaminu, w ramach którego sprawdza się wiedzę uczestników z przekazanych treści. I choć ODNOWA to nie szkoła, w której odbywa się klasyczna edukacja, to niewątpliwie jest to miejsce, które warto wybrać, jeśli w grę wchodzi rozwój, zdobywanie nowych umiejętności, poszerzanie swojej wiedzy.

Edukacja i zdobycie kwalifikacji niezbędnych do podjęcia pracy jako terapeuta

Aby zostać terapeutą, trzeba się wyedukować, a następnie zdobyć konkretne kwalifikacje, które pozwalają w tym zawodzie działać, zgodnie z obowiązującym prawem. Wiadomo, iż inaczej wygląda oświata, jeśli chodzi o obowiązkową naukę dzieci, inaczej, gdy w grę wchodzi nauka dorosłych. My oferujemy kursy zawodowe, w których zawarta jest pigułka wiedzy w danym zakresie w sposób dogłębny, szczegółowy i co istotne, ciekawy. Jeśli więc chcą Państwo decydować się na określone kursy, jeśli zależy Wam na znajomości podstawowych zagadnień w zakresie holistyki, jeśli macie pytania w tym zakresie, jesteśmy w pełni do Waszej dyspozycji.

Szkoła dla dorosłych jako inna forma kształcenia na rynku

Choć sama oświata kojarzy nam się przede wszystkim z dziećmi i młodzieżą, bez względu na to, czy w grę wchodzą formy pozaszkolne czy szkolne, to również i dorośli mogą postawić na ciągły rozwój, na naukę i zdobywanie wiedzy w konkretnych tematach i dziedzinach. Miejsce, które Państwu przedstawiamy, powstało po to, aby zagwarantować klientom najwyższej jakości usługi, w tym masaże wykonywane przez naszą kadrę pracowników, ale i możliwość samodzielnego ich wykonywania pod okiem doświadczonej kadry specjalistów. Naszymi klientami najczęściej są osoby, które żyją w zgodzie z naturą, które stawiają na holistyczne podejście do tematu życia i człowieka i które poprzez odpowiednie myślenie i zastosowanie konkretnych zmian, potrafią odpowiednio kierować swoim życiem.

Odnowa - kontakt: telefon, mail, formularz

Z tego miejsca chcielibyśmy zaprosić wszystkich z Państwa na różnego rodzaju kursy zawodowe, w tym m.in na kursy terapeuty holistycznego, terapeuty refleksologa czy terapeuty ajurwedyjskiego. Ponadto, posiadamy również i kursy Totalnej Biologii, które cieszą się w ostatnim czasie bardzo dużą popularnością.