Kurs świadomego rozwoju - Studium Siebie Samego

Weź udział w kursie, który odmieni twoje życie!

Zapraszamy cię na intensywny rozwój oparty na głębokiej mądrości wywodzącej się z Matki Natury, natury człowieka, jego psychiki, duchowości i emocjonalności.

Studium Siebie Samego to kompleksowy kurs stworzony przez dwie terapeutki z wieloletnim stażem – Izabelę Milczarek oraz Agnieszkę Kamińską, które poprowadzą cię ścieżkami świadomego rozwoju, przekazując ci wiedzę, której tak bardzo potrzebujesz, chcąc rozkwitnąć we własnym życiu.

Studiowanie siebie samego to obowiązek każdego człowieka, który pragnie świadomie się rozwija, budować relacje i kreować własne życie w zgodzie ze sobą. Kiedy poznajesz własną naturę, stajesz się pełniejszy i potrafisz dokonywać właściwych wyborów.

Gdy stajesz przed mądrością własnego ciała i duszy, potrzebujesz drogowskazów i ogromu wiedzy, która naprowadzi cię na właściwe ścieżki.

 

Kurs składa się z 9 weekendów intensywnego świadomego rozwoju, realizowanych w głębokiej wewnętrznej pracy nad aspektami twojego życia, poparta wiedzą z zakresu:

🔸 natury człowieka
🔸 medycyny chińskiej
🔸 przemian życia
🔸 energetyki człowieka
🔸 pracy z emocjami
🔸 pracy z ciałem i głosem

🔸 samouzdrawiania
🔸 technik uwalniania
🔸 rozpoznawania przyczyny i skutku
🔸 mądrości Matki Natury
🔸 psychologii

W programie:

👉 Rozpoznanie Twojego Tu i Teraz
👉 Poznawanie narracji i mądrości twojego ciała
👉 Techniki uziemiania i świadomej pracy z ciałem
👉 Twoje zasoby rodowe i osobiste
👉 Konfrontacje z własnymi blokadami
👉 Pogłębianie świadomości własnej energetyki
👉 Sposoby odzyskiwania równowagi
👉 Uzdrawianie kanału twórczego życia
👉 Zdrowe partnerstwo
👉 Uzdrawianie męskiego i żeńskiego rodu
👉 Stabilizowanie własnej mocy
👉 Voice Healing Practice – uzdrawianie głosem
👉 Pogłębianie świadomości serca

Czego doświadczysz?

Poczujesz swój świat wewnętrzny i zobaczysz, jaką jakość reprezentuje ciebie w świecie zewnętrznym. Doświadczysz wiedzenia zjawisk o sobie z poziomu wprowadzenia ciebie do energetyki człowieka, poprzez ogrom zasobów medycyny chińskiej i wynikającego z Matki Ziemi cyklu przemian życia, które właśnie przeżywasz.

Wejdziesz w narrację swojego ciała, aby poznać jego mądrość – to, w jaki sposób się z tobą komunikuje poprzez ból lub uciążliwe dla ciebie słabe miejsca, wtedy kiedy nie chcesz dożyć swoich emocji. Poznasz również magiczne punkty, które będą wspierały twoje działania w cyklu naprawczym swojego ciała, aby wejść we współpracę, która otworzy przed tobą odczytywanie informacji z ciała.

Nauczysz się jak opierać się na swoich korzeniach, które płyną w kontakcie z Rodem z jakiego pochodzisz, w taki sposób, aby odkryć w sobie swoje umiejętności i potencjały.

Doświadczysz swojej bliskości, którą masz ze sobą, ale także z partnerem, który jest w twoim życiu lub gdy jesteś w oczekiwaniu na niego.

Wewnętrzny Ogień poprowadzi cię do zakamarków w tobie, które proszą o miłość i zaopiekowanie, aby tworzyć swoją osobistą Kreację Życia. Poczujesz ogrom swoich możliwości płynących z jego swobodnego przepływu, aby dotknąć twojej wewnętrznej radości i kreatywności. To ugruntowanie siebie w sobie pozwoli ci na określenie swojej tożsamości w świecie zewnętrznym.

Skonfrontujesz się z tym, jak podejmujesz swoje decyzje, na jakim różnicowaniu swojej emocjonalności sięgasz po swoją odwagę, aby wzmacniać swoje poczucie wartości, swoją wyjątkowość i zgodę do tego, aby być sobą.

Nauczysz się wzmacniać swoją własną moc, a także pozyskasz techniki odzyskiwania energii oraz regeneracji własnej mocy. Poczujesz, że to ty decydujesz jak wygląda świat wokół ciebie, aby był kompatybilny z tym, co wypracowujesz w swojej przestrzeni osobistej

Poczujesz Osadzenie w sobie, które nada ci twój Sens Życia.

Kto będzie wspierał Twój rozwój?

Terapeuta Refleksolog, Twórczyni zintegrowanej, holistycznej metody pracy z Pacjentami, Praktyk Medycyny Chińskiej, Dyplomowany Terapeuta Refleksolog, Fitoterapeuta, Psycholog w zarządzaniu, założycielka OdNowa Centrum Refleksoterapii, Kliniki OdNowa i Szkoły OdNowa. Jest głosem podcastu terapeutycznego Mrs Yin Wielowymiarowa Ja i autorką książki “Trzymaj się! Wielowymiarowa podróż do siebie”. Każdego roku przyjmuje w swoim gabinecie setki pacjentów, którzy zmieniają dzięki niej swoje życie  o 180 stopni. 

Terapeuta Duchowy, Twórczyni i nauczycielka uzdrawiającej praktyki Voice Healing Practice. Pedagog transformacji, trenerka głosu, wokalistka, założycielka szkoły rozwoju głosu – Open Voice Studio w Gdańsku. Specjalizuje się w przywracaniu harmonii w relacji z głosem, duszą, ciałem i indywidualną misją życiową, a także transformacji traum, scalaniu zagubionych części i uzdrawianiu skrzywdzonych aspektów naszej osobowości.  Jako piosenkarka R I Z wydała w 2023 roku swoją debiutancką płytę “Sensual”.

Harmonogram zjazdów:

📆 1. 12-14.04.2024

📆 2. 31.05 – 02.06.2024

📆 3. 05-07.07.2024

📆 4. 26-28.07.2024

📆 5. 13-15.09.2024

📆 6. 18-20.10.2024

📆 7. 08-10.11.2024

📆 8. 06-08.12.2024

📆 9. 31.01-02.02.2025   

Harmonogram zajęć

Piątek

16:00 – 20:00 blok zajęciowy

Sobota

09:00 – 13:00 blok zajęciowy

13:00 – 14:30 przerwa obiadowa

14:30 – 20:00 blok zajęciowy

Niedziela

09:00 – 13:00 blok zajęciowy

Cena kursu

💸 Koszt 1340 zł za jeden zjazd bez dodatkowych opłat. Rezerwacja miejsca – wpisowe 340 złotych płatne online lub na konto:

Nr konta: Centrum Medycyny Naturalnej Izabela Milczarek 

28 1910 1048 2267 1522 0353 0001
W tytule przelewu proszę wpisać nazwę kursu

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

📍 Miejsce:

Klinika OdNowa, ul. Leczkowa 1, 80-432

Zapisy:

📲 tel. (+48) 509 614 409
📧 e mail: sekretariat@odnowacentrum.pl

❗️ Liczba miejsc ograniczona ❗️

Poszerz swoją wiedzę.

Kontakt

Jeżeli masz pytania dotyczące kursu – zadzwoń do nas.

(+48) 509 614 409
sekretariat@odnowacentrum.pl