Izabela Milczarek

Twórczyni zintegrowanej, holistycznej metody w pracy z Pacjentami, Praktyk Medycyny Chińskiej, Dyplomowany Terapeuta Refleksolog, Fitoterapeuta, Psycholog w zarządzaniu, założycielka OdNowa Centrum Refleksoterapii, Kliniki OdNowa, Szkoły OdNowa.

Zapraszam na zabiegi z zakresu:

Refleksologia stóp oraz refleksologia głowy i twarzy.

Refleksologia jest zabiegiem leczniczym, polegającym na uciskaniu punktów receptorowych, akupunkturowych i szczególnej pracy na kanałach energetycznych, jakie każdy z nas posiada w swoim organizmie. Udrażniając wewnętrzną pracą po blokowaną energię w ciele następuje samoczynny mechanizm zdrowienia organizmu. Zabieg, aby był skuteczny, musi odbywać się cyklicznie i systematycznie.

Zabieg ten dedykowany jest dla każdej grupy Pacjenta: najmłodszy Pacjent naszej Terapeutki miał 2 tygodnie, a najstarszy 90 lat.

Zabieg jest dla osób przewlekle zmęczonych, z powracającymi infekcjami, z anemią, z zaburzeniem miesiączkowania oraz z wszelkimi chorobami ginekologicznymi w tym bezpłodność. Reguluje układ trawienny, nerwowy, hormonalny i wiele innych. Świetnie oddziałuje na zaburzoną pracę narządów np. wątroby , płuc czy serca. Jest najlepszą PROFILAKTYKA ZDROWOTNĄ, gdyż oprócz “naprawy” organizmu, usuwa objawy stresu i uczy organizm adaptacji trudnych warunków dnia codziennego we właściwy sposób dla ciała, umysłu i ducha.

Zabieg ten dedykowany jest dla każdej grupy Pacjenta

Określenie stanu Twojego zdrowia na poziomie ciała, umysłu i ducha. Ta diagnoza dotyka wszystkich wielowymiarów człowieka, który przeżywa siebie w codzienności. Aby być w zgodzie ze sobą, należy wiedzieć o sobie wszystko to, co da Ci poprawę jakości Twojego życia. Trudność samej zmiany jest spowodowana niewiedzą na swój temat, gdyż pacjentowi brak jest kompetentnej wiedzy, która wybudziłaby oczekiwany efekt

Czytaj więcej

Zabieg, w którym Pacjent doświadcza stanu Alfa, przechodząc w głęboki stan relaksacji. Praca odbywa się na poziomach receptorowych odpowiednich narządów takich jak wątroba, żołądek, śledziona, jak również na poziomach punktów akupunkturowych, integrując układ limfatyczny, nerwowy, hormonalny.

Kiedy masz depresje, rożnego rodzaju szczękościski, jesteś po przebytym paraliżu, dosięga Cię bezsenność, Twoja skóra i twarz jest napięta, cierpisz na otyłość, brak akceptacji Siebie… to zabieg ten przeznaczony jest dla Ciebie.

Refleksologia głowy i twarzy ma właściwości lecznicze, ale jest też naturalną metodą do uzyskania wspaniałego efektu estetycznego.

Zabieg polecany jest dla osób dorosłych.

Kiedy borykasz się z konkretną dolegliwością w obszarze ciała, dokuczliwym bólem, refleksoterapia jest najlepszym doraźnym rozwiązaniem, które przyniesie natychmiastowe oraz długofalowe efekty.

Czytaj więcej

Drogi Rodzicu. Już czas spojrzeć na swoje dziecko z perspektywy wielowymiarowej, aby dosięgnąć korzenia przyczyn chorób, jakie pojawiają się w życiu tak młodego człowieka.

Czytaj więcej…

Szkoła OdNowa w Gdańsku

Zrób pierwszy krok do zmiany – Otwórz się.

Zostań Terapeutą Refleksologiem

Odtwórz wideo

Zaproponuj termin spotkania

    Dane wpisane w formularzu kontaktowym są dobrowolne i będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodne z polityką prywatności. Administratorem danych osobowych jest firma: Klinika OdNowa Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku 80-213, przy Al. Zwycięstwa 46/1, NIP: 6040205585.

    What is 5 x 7

    Dołącz do naszej społeczności! Zapraszam Cię, Iza Milczarek