Monika MIA Nowacka

Monika MIA Nowacka – współpracuje z Kliniką OdNowa w ramach autorskich warsztatów ustawieniowych. Mówi o sobie: medytacje od kilku lat pomagają mi w połączeniu ze sobą. Ten pogłębiony kontakt sprawia, że żyję bardziej świadomie, rozumiem swoje potrzeby. To daje mi większe pole do poznania prawdy. Uwielbiam pracę z emocjami i ciałem, która przynosi mi wiele satysfakcji. W kontakcie z drugim człowiekiem otrzymuję wglądy i intuicyjnie podążam za tym, gdzie prowadzi mnie Dusza. Jestem także fotografem z pasji i wykształcenia, co pozwala mi dostrzec więcej w drugim człowieku. Głęboko odczuwam energię innych ludzi i świata.

Monika stworzyła autorską metodę pracy z pacjentem polegającej na wglądach.

“Światłocień duszy to przestrzeń, w której spotykamy się po to, by doznać Prawdy. Docieramy do tematów, które aktualnie są najmocniej zaznaczone. Czasami są to emocje, które utknęły gdzieś w ciele, czasami praca z wewnętrznym Dzieckiem, czasami przychodzą do nas osoby, które już odeszły aby przekazać jakąś informację. Łączę się z energią Twojej Duszy, Twoich Przodków i Przewodników. Słucham uważnie i podążam za tym co od Nich przychodzi, dla Twojego najwyższego dobra. Czasami w pracy wspomagają nas karty. Transformujemy to co zablokowane i ciemne w lekkość i zasób”.

Zapraszam na zabiegi z zakresu:

“Światłocień duszy” to przestrzeń w której spotykamy się po to, by doznać Prawdy. Docieramy do tematów, które aktualnie są najmocniej zaznaczone, czasami są to emocje, które utknęły gdzieś w ciele, czasami praca z wewnętrznym Dzieckiem, czasami przychodzą do nas osoby, które już odeszły, aby przekazać jakąś informację.

Czytaj więcej…

Zaproponuj termin spotkania

    Dane wpisane w formularzu kontaktowym są dobrowolne i będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodne z polityką prywatności. Administratorem danych osobowych jest firma: Klinika OdNowa Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku 80-213, przy Al. Zwycięstwa 46/1, NIP: 6040205585.

    What is 2 + 4

    Dołącz do naszej społeczności! Zapraszam Cię, Iza Milczarek