Sylwia Sobiesierska

U mnie wszystko zaczęło się od chęci pomocy sobie. Z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że choroba była dla mnie początkiem drogi do siebie. Najpierw wydawała się być najgorszą rzeczą jaka mnie spotkała, dziś wiem, że była po prostu drogowskazem. Przeszłam długą podróż od zmiany nawyków żywieniowych, przez zmianę myślenia, aż do punktu, w którym zaczęłam osobiście brać odpowiedzialność za moje zdrowie. Na mojej ścieżce stopniowo pojawiały się kolejne wskazówki, które doprowadziły mnie do naturalnych metod wspierających świadomy proces zdrowienia.

Jako jedna z nich przyszła właśnie Refleksologia w postaci informacji o rozpoczynającym się kursie w Szkole OdNowa. Nie wiedziałam dlaczego, ale czułam, że bardzo chcę się tam znaleźć. Zaufałam intuicji i dzisiaj jestem absolwentką kursu Terapeuta Refleksolog. Odkryłam jak ważny jest Dotyk i czułe wsparcie terapeuty w procesie powrotu do siebie. Dzisiaj jest we mnie gotowość, aby przekazywać te jakości innym. Teraz wiem też, że każde stopy opowiadają swoją historię: zatrzymanych emocji, braku równowagi, przekroczeń… Jeśli tylko otrzymają spokojną i bezpieczną przestrzeń, to kawałek po kawałku zaczynają te historie opowiadać i stopniowo je uwalniać. Jest dla mnie bardzo ważne, aby taką właśnie przestrzeń Ci zapewnić. Zbudowanie zaufania pomiędzy mną a pacjentem traktuję priorytetowo. Empatyczne, wrażliwe podejście w połączeniu z wiedzą opartą na naukach Tradycyjnej Medycyny Chińskiej są dla mnie kluczem do zrozumienia. To z kolei daje nam szansę na akceptację i uwolnienie.

Dla mnie, jako dla osoby od wielu lat związanej z naukami przyrodniczymi, myślącej logicznie, istotne jest aby łączyć intuicję z wiedzą. Stale jestem pod wrażeniem ponadczasowości nauk TMC, które opierają się na teorii pięciu elementów: Ziemi, Ognia, Drewna, Metalu i Wody. Wiedza ta wywodzi się z uważnej obserwacji natury i jestem przekonana, że możemy ją przełożyć na każdy obszar naszego życia. Wierzę, że jeśli staniemy się uważnymi obserwatorami siebie, swojego ciała, relacji, które budujemy ze światem to będziemy w stanie zacząć świadomie kreować swoją rzeczywistość.

Zapraszam na zabiegi z zakresu:

Zabieg refleksologiczny w obszarze stóp jest realizowany w systematycznych sesjach refleksologicznych.

Czytaj więcej…

Zaproponuj termin spotkania

    Dane wpisane w formularzu kontaktowym są dobrowolne i będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodne z polityką prywatności. Administratorem danych osobowych jest firma: Klinika OdNowa Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku 80-213, przy Al. Zwycięstwa 46/1, NIP: 6040205585.

    What is 8 x 9

    Dołącz do naszej społeczności! Zapraszam Cię, Iza Milczarek