Jacek Milczarek

Jacek Milczarek

Swoją miłość do ayurwedy rozpoznał kilka lat temu i z wielkim zaangażowaniem realizuje ją w Klinice OdNowa dając Pacjentom wytchnienie na poziomie Ciała i Ducha.

Jest uczniem Sankar’a Lal Sivasankarana Naira, który jest Nauczycielem tej tradycyjnej indyjskiej medycyny.

Zapraszam na zabiegi z zakresu:

Terapia ajurwedyjska będzie Ci pomocna w przypadłości związanej z niedrożnością zatok. Jest stosowana profilaktycznie poprzez systematyczną pracę nad tym trudnym obszarem w Tobie, ale też w sytuacji, kiedy musisz natychmiast oczyścić zatoki, gdyż utrudniają Ci funkcjonowanie i obniżają jakość życia.

Wreszcie możesz świadomie wypracować komfort czystych zatok, dokonując treningu przepustowości kanałów zatokowych poprzez terapię zaplanowaną z Terapeutą. Zobacz więcej

Netravasti to łagodny, głęboko oczyszczający i relaksujący zabieg olejowy, polegający na kąpieli oczu w roztopionym maśle Ghee. Celem zabiegu jest zlikwidowanie napięcia nagromadzonego w tkankach okolicy oczu, poprawa, wyostrzenie wzroku i zrównoważenie układu nerwowego.

Terapeuta przygotuje Cię do tego rytuału poprzez masaż głowy i ramion Shiroabhayanga i masaż twarzy Mukhabhayana, a następnie zabieg rozpoczynie się poprzez uformowanie wałka z ciasta ze specjalnej mąki, który tworzy ścianki na około oczu. Czytaj więcej

Pomyśl o tym, że na Twoje czoło płynie gorący olej sezamowy, który uwalnia wszystkie troski z głowy, niwelując bezsenność, chroniczne bóle głowy, oczu, uszu, bóle karku, ramion, a także wszelkiego rodzaju stresu, który atakuje Cię w Twojej codzienności. Czytaj więcej

Jest to najbardziej rozpowszechniony masaż ajurvedyjski. Polega na masowaniu całego ciała, głowy i twarzy z użyciem różnego rodzaju olejów. Polecany jest dla większości osob w każdym wieku, aby utrzymać dobrą kondycję psychofizyczną naszego organizmu.

Zabieg składa się z trzech części, które mogą być wykonywane oddzielnie. Czytaj więcej

Zaproponuj termin spotkania

    Dane wpisane w formularzu kontaktowym są dobrowolne i będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodne z polityką prywatności. Administratorem danych osobowych jest firma: Klinika OdNowa Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku 80-213, przy Al. Zwycięstwa 46/1, NIP: 6040205585.

    What is 2 + 1

    Dołącz do naszej społeczności! Zapraszam Cię, Iza Milczarek