Kurs Totalnej Biologii

START KURSU: nowa edycja już 18 października 2024 

Kurs Totalnej Biologii/ Recall Healing to 6 intensywnych weekendowych zjazdów, podczas których będziesz studiować zagadnienie na najgłębszym poziomie, czyli przy pomocy czucia. 

→ dla kogo jest ten kurs?

🔸 dla każdego, kto chce poznać tajemnice ludzkiego mózgu, ciała i ich niezwykłego związku

🔸 dla każdego, kto chce wykorzystać zdobytą wiedzę dla pożytku siebie i najbliższych

🔸 dla terapeutów i lekarzy, którzy chcą zdobyć nową wiedzę i umiejętności, żeby jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby swoich pacjentów

🔸 wiedza i wcześniejsze doświadczenie z Totalną Biologią nie są wymagane, kurs uczy wszystkiego od podstaw 

→ czego się nauczysz?

🔸zgłębisz tajniki terapii Totalnej Biologii/Recall Healing, która zakłada, że każda choroba ma swoje podłoże w psychice

🔸nauczysz się interpretować sygnały, które mózg wysyła za pomocą objawów z ciała, rozpoznawać konflikty i wdrażać nowe schematy na drodze ku uzdrowieniu 

ℹ️ Kurs trwa 6 miesięcy i jest przeznaczony dla każdego, kto chce poznać tajniki Totalnej Biologii. Po zakończeniu kursu odbędzie się Master Class Totalnej Biologii dedykowany tym absolwentom, którzy zdecydują się wkroczyć na ścieżkę terapeuty Totalnej Biologii. Ten dodatkowy kurs wybuduje w nich jakości terapeutyczne i nauczy komunikacji z Pacjentem. ℹ️

Kurs jest stacjonarny, bo nauka Totalnej Biologii w dużej mierze opiera się na czuciu. Tylko bycie częścią kameralnej grupy przy wsparciu i pełnej uwadze nauczyciela prowadzącego daje oczekiwane efekty. 

Otwórz serce na nowe wyzwania. Świat zmienia się na naszych oczach. Bądź częścią tej zmiany z pełną świadomością i w pełnym zaangażowaniu.

Czym jest terapia Totalnej Biologii?

Terapia Totalnej Biologii jest pomocą w odkrywaniu schematów rządzących naszym życiem. Jest narzędziem, które pomaga uwolnić się z niewspierających życiowych schematów i pułapek, jednocześnie prowadzi w stronę zdrowia i lekkości.

Każda choroba ma swoje podłoże w psychice. Dana dolegliwość, fizyczna lub psychiczna, jest dla nas wskazówką na drodze do osiągnięcia większej samoświadomości, do zrozumienia własnych doznań, emocji, potrzeb.

Biologicznie wszystkie choroby są najlepszym rozwiązaniem naszego mózgu automatycznego na przetrwanie w danej chwili, a mózg pracuje jedynie nad naszym biologicznym ocaleniem. Nieustannie analizuje wszystkie znane mu do tej pory dane i wybiera rozwiązanie idealne. Dla mózgu nie jest zatem ważne to, czego chcemy, ale to, czego potrzebujemy.

Każda dolegliwość  jest zależnością pomiędzy danym organem a kontrolującą go częścią mózgu.

Dr R.G. Hammer dokonał przełomowego odkrycia ognisk w mózgu, które odpowiadają za poszczególne choroby. Zmapował mózg, dzięki czemu metoda poszukiwań przyczyny danego konfliktu stała się bardzo ułatwiona.

Co o kursie mówi jego twórczyni i prowadząca, Magdalena Bosiacka-Machlus?

Kurs wprowadzi cię, krok po kroku, w to czym rządzi się nasza struktura świadoma i nieświadoma.

Dowiesz się, jakimi ścieżkami prowadzi biologiczna mądrość psychiki i ciała.

Nauczę cię obserwacji własnego życia z poziomu Totalnej Biologii.

Na żywo pokażę ci, jak odnajduję rządzące Twoim światem schematy i krok po kroku poprowadzę cię na drogę do zmiany, której potrzebujesz, żeby przyjemniej żyć.

Podczas każdego modułu będę wtajemniczać cię w kolejne tematy. Będziemy razem obserwować pod różnymi kątami z różnych stron twój wewnętrzny świat. Zobaczysz też światy ludzi wokół ciebie i lepiej je zrozumiesz.

To kurs, na którym podzielę się z tobą swoją wiedzą i doświadczeniem, ale przede wszystkim chciałabym nauczyć cię poruszania się w twoim własnym życiu na twoich zasadach.

Praca grupowa na żywo daje niesamowite możliwości, w których procesy przyspieszają, a ty widzisz więcej, rozumiesz szerzej, czujesz inaczej.

To kurs zdobywania wiedzy przez doświadczanie – razem będziemy przechodzić przez różne uświadomienia.

Pokażę ci, jakie jest moje podejście do procesów i jakich narzędzi używam. Na przestrzeni lat doświadczalnie sprawdziłam różne metody na ścieżce przyjemniejszego bycia ze sobą.

Na drodze eliminacji odkryłam swój autorski zestaw narzędzi, które uważam za najbardziej przydatne. To oczywiście Totalna Biologia, Recall Healing, Arteterapia, kinezjologia, różne techniki odstresowywania systemu nerwowego i kilka innych sposobów.

Moja odkrywcza droga trwa już 17 lat. Wciąż zaciekawia mnie coś nowego, ale dziś jest to już tylko rozszerzenie moich sprawdzonych i skutecznych metod. Nieustannie jestem jednak zachwycona ich działaniem. 

Założeniem kursu jest praca w małej grupie, co daje całkowicie inne przeżywanie i komfortowe przyswajanie informacji. 

Jeśli po ukończeniu tego kursu zakochasz się w Totalnej Biologii tak jak ja, to będziesz mieć możliwość kontynuacji nauki na kursie zaawansowanym dla przyszłych terapeutów. 

Kurs Totalnej Biologii

W tej metodzie uczymy się zadawania szeregu pytań tak, aby dotrzeć do ujawnienia powtarzalnych cykli życiowych, które są jednocześnie naszymi cyklami biologicznymi, gdyż wszystko, co dzieje się w naszym życiu, ma sens, a nic nie jest przypadkowe.

Na kursie nauczę Cię obserwacji wydarzających się procesów. Śledzenia ich w obecnym życiu, ale również poznasz analizę dziedziczenia emocji.

Proponuję Ci mój autorski program oparty na wiedzy z zakresu Germańskiej Nowej Medycyny, Totalnej Biologii Recall Healing, uzupełniony o bardzo efektywne narzędzia Arteterapii, pracy z testowaniem kinezjologicznym, rozwijaniem intuicji i technik wzmacniania procesów powrotu do zdrowia.

Teorię uzupełnimy przykładami z codziennej pracy terapeutycznej, a także w praktyce wykorzystamy zdobytą wiedzę, ćwicząc skuteczność i mądrość Biologii Totalnej.

Uzmysłowienie sobie sytuacji ukrytych przed naszą świadomością daje nam impuls do rozpoczęcia procesu zdrowienia na planie fizycznym, ale również psychicznym czy duchowym.  Ten kurs nauczy Cię odkrywać to, co ukryte. Możemy wtedy zacząć „nowe życie”, porzucając niesłużące nam schematy na rzecz nowych, wspierających.

W procesie, który proponuję na kursie, kluczową rolę odgrywa budzenie intuicji na jej zróżnicowanych poziomach. Kurs zbudowałam w taki sposób, by nauczyć Cię czujności i uważności na symbolikę codziennych zdarzeń, tak by umieć znajdować zapisy naszych schematów.

Nauczę Cię integracji na trzech płaszczyznach: fizycznej, psychicznej oraz duchowej

Chcesz poznać szczegóły? Zostaw adres e-mail:


  Podaj wynik 3 + 8


   Podaj wynik 2 + 5

   Kto będzie wspierał Twój rozwój?

   Jestem terapeutką Totalnej Biologii oraz nauczycielką w Szkole OdNowa. 17 lat temu zaczęłam szukać drogi do milszego życia.

   Swoją wiedzę w zakresie Recall Healing i Totalnej Biologii zdobyłam przede wszystkim u Gilberta Renaud i Michelle LaMasa Dawson. Głodna wiedzy zdobyłam międzynarodowy certyfikat Facylitatora Recall Healing.

   Jestem również dyplomowaną Arteterapeutką i Magistrem Sztuki. Od niedawna do moich narzędzi dołączyła Kinezjologia – ukończyłam dwa stopnie “Touch for health” w instytucie IKC.

   Sztuka i cały proces tworzenia jest ze mną od zawsze. Doceniam jej zbawienny wpływ na nasz system nerwowy, czasem wybieram właśnie sztukę jako moje narzędzie terapeutyczne.

   Stworzyłam autorski cykl warsztatów arteterapeutycznych, w których zapraszam do głębokiej pracy poznawania siebie w trakcie tworzenia sztuki, przy kojących dźwiękach, w spokojnej i bezpiecznej atmosferze.

   W procesie prowadzenia do zdrowia towarzyszy mi też ukochany instrument RavVast w strojeniu 432Hz. Granie i słuchanie jego dźwięku to piękne doświadczenie!

   Kolejnym z narzędzi są “22 Iskry” – karty stworzone właśnie do pracy z Totalną Biologią i Recall Healing.

   Do każdego człowieka stosuje inne metody w zależności od tego, co podpowie mi w zetknięciu z daną Osobą moja intuicja.

   Dziś mam 49 lat i cieszę się dużo przyjemniejszym i szczęśliwszym życiem niż kiedyś. Jestem szczęśliwą żoną i równie szczęśliwą mamą dorosłego już syna. Odkryłam źródło mojej życiowej harmonii i z satysfakcją dzielę się tym z innymi.

   Chcesz poznać szczegóły? Zostaw adres e-mail:


    Podaj wynik 5 x 8

    Plan kursu

    1. Totalna Biologia Poziom I – podstawowy

    👉 struktura pierwszego zapisu pamięciowego

    👉 nauka relaksacji

    👉 praca z wybranym tematem na żywo – wprowadzenie

     

    02. Totalna Biologia Poziom II

    👉 struktury cykli życiowych, linia życia

    👉 zagadnienie mięśni, w tym mięśnia sercowego

    👉 praca z pierwszym cyklem pamięciowym

    👉 podstawowe pojęcia i ćwiczenia z kinezjologii

    👉 praca z tematem na żywo z zakresu poziomu II

     

    03. Totalna Biologia Poziom III

    👉 schorzenia uszu

    👉 schorzenia oczu

    👉 inne wybrane schorzenia

    👉 praca na żywo z zakresu poziomu III

    04. Totalna Biologia Poziom IV

    👉 sny i jawa

    👉 wybrane zagadnienia z symboliki

    👉 praca na żywo z wybranym tematem z zakresu poziomu IV

     

    05. Totalna Biologia Poziom V

    👉 konflikty odczuć

    👉 depresje 

    👉 zaburzenia pragnień

    👉 praca na żywo z wybranym tematem z zakresu poziomu V

     

    06. Totalna Biologia poziom VI

    👉 relacje z wagą ciała

    👉 relacje międzyludzkie

    👉 podsumowanie i ugruntowanie wiedzy i doświadczeń 

    Harmonogram zjazdów

    1. 🗓 18-19.10.2024 

    2. 🗓 09-10.11.2024 

    3. 🗓 30.11-01.12.2024 

    4. 🗓 04-05.01.2025 

    5. 🗓 15-16.02.2025 

    6. 🗓 15-16.03.2025        

    Harmonogram zajęć

    Sobota

    09.00 – 13.00 blok zajęciowy

    13.00 – 14.30 przerwa obiadowa

    14.30 – 18.30 blok zajęciowy

    Niedziela

    09.00 – 13.00 blok zajęciowy

    13.00 – 14.30 przerwa obiadowa

    14.30 – 18.30 blok zajęciowy

    !UWAGA! Kurs rozpoczyna się 18 października, w piątek. Zajęcia na pierwszym zjeździe odbywają się wyjątkowo w piątek i sobotę według powyższego harmonogramu. Pozostałe zjazdy obejmują soboty i niedziele.

    Kurs obejmuje 96 godzin zegarowych wykładów i ćwiczeń praktycznych i zakończony będzie egzaminem ze zdobytej wiedzy.

    Informacje szczegółowe:

    Placówką organizująca Kurs Biologii Totalnej jest Szkoła OdNowa Izabeli Milczarek wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem 2.22/00074/2024

    Obserwuj nas na Facebooku – Kliknij tutaj i przejdź do Fanpage’a

    Zapisy:

    📲 tel. (+48) 509 614 409
    📧 e mail: sekretariat@odnowacentrum.pl

    ❗️ Liczba miejsc ograniczona ❗️

    Chcesz poznać szczegóły? Zostaw adres e-mail:


     Podaj wynik 9 + 4

     Poszerz swoją wiedzę.

     Kontakt

     Jeżeli masz pytania dotyczące kursu – zadzwoń do nas.

     (+48) 509 614 409
     sekretariat@odnowacentrum.pl