Kurs Zawodowy Totalnej Biologii

Kurs Totalnej Biologii
Dołącz do kursu podczas najbliższego zjazdu – 05-07.05.2023 r.

📆 02.03.2023 r. (godz. 19:00)
💻 https://zoom.us/j/92176462904 
🔐 Kod dostępu: 748767

Możliwość dofinansowania
Centrum Wsparcia Biznesu INCOM
Usługa doradcza i szkoleniowa

Małgorzata Kotlińska
nr kontaktowy +48 600 558 716

KURS ZAWODOWY TOTALNEJ BIOLOGII

→ dla kogo jest ten kurs?

🔸dla każdego, kto chce poznać tajemnice ludzkiego mózgu, ciała i ich niezwykłego związku

🔸dla każdego, kto myśli o zmianie zawodu i chciałby wkroczyć na ścieżkę terapeutyczną w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowania Pacjentów

🔸wiedza i wcześniejsze doświadczenie nie są wymagane, kurs uczy wszystkiego od podstaw 

 

→ czego się nauczysz?

🔸zgłębisz tajniki terapii Totalnej Biologii/Recall Healing, która zakłada, że każda choroba ma swoje podłoże w psychice

🔸nauczysz się interpretować sygnały, które mózg wysyła za pomocą objawów z ciała, rozpoznawać konflikty i wdrażać nowe schematy na drodze ku uzdrowieniu Pacjenta

🔸rozwiniesz umiejętność prawidłowej komunikacji z Pacjentem, by jak najlepiej odpowiedzieć na jego potrzeby 

 

→ dlaczego kurs trwa 12 miesięcy?

🔸to optymalny czas na głębokie zrozumienie zagadnień Totalnej Biologii i wybudowanie w sobie intuicji terapeuty, który nawiązując odpowiednia komunikację z Pacjentem, harmonizuje jego psychikę, ciało oraz duchowość na drodze do uzdrowienia 

Świat zmienia się na naszych oczach. Bądź częścią tej zmiany z pełną świadomością i w pełnym zaangażowaniu.

Brzmi interesująco? Czujesz, że to twoja nowa ścieżka? Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapoznaj się ze szczegółami poniżej:

Kim jest terapeuta Totalnej Biologii?

Terapeuta Totalnej Biologii odnajduje ścieżki połączeń między zdarzeniami a chorobą lub powielanymi schematami zachowań pacjenta. Kiedy wytropi taką ścieżkę, wspólnie z pacjentem wyciąga ją z podświadomości do świadomości. Prowadzi poprzez odczucia do zrozumienia, zaopiekowania i, co najważniejsze, powrotu do zdrowia fizycznego oraz psychicznego.  

To przewodnik, który pomaga choremu w uświadomieniu sobie jego własnych emocji, które są dla niego ukryte. Uświadamia pacjentowi, w jaki sposób nasza świadomość wykorzystuje ciało jako swoje narzędzie, dzięki czemu inicjuje proces zdrowienia. Prowadzi pacjenta poprzez bycie w odtwarzanych programach biologicznych do roli programującego swoje życie.

Czym jest terapia Totalnej Biologii?

Tym samym terapia Totalnej Biologii jest pomocą w odkrywaniu schematów rządzących naszym życiem zawodowym i uczuciowym. Jest narzędziem, które pomaga uwolnić się z niewspierających życiowych schematów i pułapek, jednocześnie prowadzi w stronę zdrowia i lekkości.

Każda choroba ma swoje podłoże w psychice. Dana dolegliwość, fizyczna lub psychiczna, jest dla nas wskazówką na drodze do osiągnięcia większej samoświadomości, do zrozumienia własnych doznań, emocji, potrzeb.

Biologicznie wszystkie choroby są najlepszym rozwiązaniem naszego mózgu automatycznego na przetrwanie w danej chwili, a mózg pracuje jedynie nad naszym biologicznym ocaleniem. Nieustannie analizuje wszystkie znane mu do tej pory dane i wybiera rozwiązanie idealne. Dla mózgu nie jest zatem ważne, czego chcemy, ale to, czego potrzebujemy.

Każda dolegliwość  jest zależnością pomiędzy danym organem a kontrolującą go częścią mózgu.

Dr R.G. Hammer dokonał przełomowego odkrycia ognisk w mózgu, które odpowiadają za poszczególne choroby. Zmapował mózg, dzięki czemu metoda poszukiwań przyczyny danego konfliktu stała się bardzo ułatwiona.

Kurs Totalnej Biologii

W tej metodzie uczymy się zadawania szeregu pytań tak, aby dotrzeć do ujawnienia powtarzalnych cykli życiowych, które są jednocześnie naszymi cyklami biologicznymi, gdyż wszystko, co dzieje się w naszym życiu, ma sens, a nic nie jest przypadkowe.

Na kursie nauczę Cię obserwacji wydarzających się procesów. Śledzenia ich w obecnym życiu, ale również poznasz analizę dziedziczenia emocji.

Proponuję Ci mój autorski program oparty na wiedzy z zakresu Germańskiej Nowej Medycyny, Totalnej Biologii Recall Healing, uzupełniony o bardzo efektywne narzędzia Arteterapii, pracy z testowaniem kinezjologicznym, rozwijaniem intuicji i technik wzmacniania procesów powrotu do zdrowia.

Teorię uzupełnimy przykładami z codziennej pracy terapeutycznej, a także w praktyce wykorzystamy zdobytą wiedzę, ćwicząc skuteczność i mądrość Biologii Totalnej.

Uzmysłowienie sobie sytuacji ukrytych przed naszą świadomością daje nam impuls do rozpoczęcia procesu zdrowienia na planie fizycznym, ale również psychicznym czy duchowym.  Ten kurs nauczy Cię odkrywać to, co ukryte. Możemy wtedy zacząć „nowe życie”, porzucając niesłużące nam schematy na rzecz nowych, wspierających.

W procesie, który proponuję na kursie, kluczową rolę odgrywa budzenie intuicji na jej zróżnicowanych poziomach. Kurs zbudowałam w taki sposób, by nauczyć Cię czujności i uważności na symbolikę codziennych zdarzeń, tak by umieć znajdować zapisy naszych schematów.

Nauczę Cię integracji na trzech płaszczyznach: fizycznej, psychicznej oraz duchowej

Chcesz poznać szczegóły? Zostaw adres e-mail:


  Podaj wynik 9 x 9

  Kto będzie wspierał Twój rozwój?

  16 lat temu zaczęłam szukać sposobów na poprawę jakości życia.

  Swoją wiedzę w zakresie Recall Healing i Totalnej Biologii zdobyłam przede wszystkim u Gilberta Renaud i Michelle LaMasa Dawson. Głodna wiedzy zdobyłam międzynarodowy certyfikat Facylitatora Recall Healing. Jestem również dyplomowaną  Arteterapeutką i  Magistrem Sztuki.

  Sztuka, i cały proces tworzenia, jest ze mną od zawsze. Doceniam jej zbawienny wpływ na nasz system nerwowy, często wybieram właśnie sztukę jako moje narzędzie terapeutyczne.

  Stworzyłam autorski cykl warsztatów arteterapeutycznych, w których zapraszam do poznawania siebie w trakcie tworzenia sztuki, przy kojących dźwiękach, w spokojnej i bezpiecznej atmosferze.

  Dziś mam 48 lat i cieszę się dużo przyjemniejszym i szczęśliwszym życiem niż kiedyś. Jestem szczęśliwą żoną i równie szczęśliwą mamą dorosłego już syna. Odkryłam źródło życiowej harmonii i z satysfakcją dzielę się tym z innymi. Mam tyle do pokazania!

  A w chwilach spokoju, by być jeszcze bliżej siebie, gram na swoim RAV vast, czyli metalowym bębnie. Piękne doświadczenie!

  Komunikacja to świat dźwięków, wibracji energii, przeżywania i doświadczania re­lacyjności na najwyższym poziomie. Jeśli potrzebujesz przewodnika, w udrażnianie tej relacyjności wprowad­zi Cię Agnieszka Kam­ińska.

  Agnieszka to doświad­czony terapeuta duc­howy, pedagog transf­ormacji, który na co dzień przyjmuje w Klinice OdNowa, gdzie prowa­dzi pacjentów do rów­nowagi energetycznej.

  Na kursie Totalnej Biologii zajmie się strukturą ener­getyczną człowieka i jego emocjonalnością w te­rapii, aby zakres uzdrowienia przebiegał dynamicznie w dost­osowanym do pacjenta tempie.

  Agnieszka jest terapeutką od ponad 15 lat, specjalizuje się w przywracaniu harmonii w relacji z głosem, duszą, ciał­em oraz indywidualną misją życiową, a ta­kże transformacji traum, scalaniu zagub­ionych części i uzdr­awianiu skrzywdzonych aspektów naszej osobowości.

  Pracuje holistycznie, wykorzy­stując uzdrawiające praktyki duchowe i szamańskie, procesy psychologiczne, inte­grację psychosomatyc­zną oraz własną aut­orską metodę pracy z ciałem i głosem – Voice Healing Practi­ce.

  Chcesz poznać szczegóły? Zostaw adres e-mail:


   Podaj wynik 7 + 1

   Plan kursu

   1. Totalna Biologia poziom I – podstawy

   2. Totalna Biologia poziom II, a w nim między innymi:
             – struktury cykli życiowych
             – wprowadzenie do diagnostyki
                a. mięśni gładkich
                b. mięśni prążkowanych
                c. mięśnia sercowego
                d. skóry

   3. Totalna Biologia poziom III
                a. schorzenia uszu
                b. schorzenia oczu
                c. cukrzyca
                d. inne wybrane choroby

   4. Konflikty odczuć – depresje
   5. Zaburzenia pragnień – nałogi
   6. Sny i jawa – symbolika, znaczenia
   7. Relacje międzyludzkie
   8. Waga
   9. Poziom I zaawansowany – traumy [ćwiczenia]
   10. Poziom II zaawansowany – emocjonalność [ćwiczenia]

   Harmonogram zajęć

   Piątek

   09.00 – 13.00 blok zajęciowy

   13.00 – 14.30 przerwa obiadowa

   14.30 – 18.30 blok zajęciowy

   Sobota

   09.00 – 13.00 blok zajęciowy

   13.00 – 14.30 przerwa obiadowa

   14.30 – 18.30 blok zajęciowy

   Niedziela

   09.00 – 13.00 blok zajęciowy

   Terminarz zajęć nowego kursu Biologii Totalnej:

   Semestr 1

   1) 05-07.05.2023

   2) 30.06-02.07.2023

   3) 01-03.09.2023

   4) 13-15.10.2023

   Semestr 2

   5) 10-12.11.2023

   6) 15-17.12.2023

   7) 12.14.01.2024

   8) 09-11.02.2024

   Semestr 3

   9) 08-10.03.2024

   10) 12-14.04.2024

   11) 10-12.05.2024

   12) 14-16.06.2024

   Koszt 1 zjazdu to 1680 zł
   Rezerwacja miejsca to wpisowe w kwocie 480 zł, które wchodzi w skład 1 części płatności za kurs.

   Numer konta: 28 1910 1048 2267 1522 0353 0001
   W tytule przelewu proszę wpisać nazwę kursu: Kurs Terapeuta Biologii Totalnej

   Informacje szczegółowe:

   Placówka organizująca Kurs Biologii Totalnej jest Centrum Medycyny Naturalnej Izabela Milczarek wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem 2.22/00090/2023

   Obserwuj nas na Facebook’u – Kliknij tutaj i przejdź do Fanpage’a

   Zapisy:

   Chcesz poznać szczegóły? Zostaw adres e-mail:


    Podaj wynik 6 + 2

    Poszerz swoją wiedzę.

    Kontakt

    Jeżeli masz pytania dotyczące kursu – zadzwoń do nas.

    (+48) 509 614 409
    sekretariat@odnowacentrum.pl