Masaże Gdańsk - masaż leczniczy, masaż relaksacyjny, masaż tajski...

Masaż w Gdańsku w ODNOWA CENTRUM

ODNOWA nie jest gabinetem masażu, który to oferuje masaż klasyczny całego ciała czy konkretnych jego części. Jest to miejsce, które kompleksowo stara się pomóc swoim pacjentom, zarówno na płaszczyźnie fizycznej, jak również i psychicznej. Kluczowe tutaj znaczenie ma przede wszystkim holistyczne podejście. Odprężający masaż to absolutnie najlepsze, co można dostarczyć swojemu ciału. 

W naszej klinice stawia się na człowieka, jako całość na każdej jego płaszczyźnie. Oferujemy masaże całego ciała, masaże twarzy i głowy. Odprężenie? Redukcja cellulitu? Drenaż limfatyczny? Poprawa krążenia krwi? Odczuwanie przyjemności? Tak, tak, tak! Tak naprawdę każdy rodzaj masażu przynosi ogrom korzyści i dla ciała i dla ducha. 

Jeśli poszukują Państwo holistycznej kliniki, która zaoferuje odprężający masaż relaksacyjny, która zapewni profesjonalny masaż tkanek głębokich, która wpłynie na jędrność i elastyczność skóry czy rozluźnienie mięśni, to jak najbardziej ODNOWA jest doskonałym dla każdego wyborem. 

Masaż leczniczy i masaż relaksacyjny

W ODNOWA CENTRUM oferowane są różnorodne formy masaży, które wprowadzają klientów w stan głębokiego odprężenia, które zmniejszają napięcie mięśniowe, poprawiają krążenie krwi, które redukują nagromadzone napięcie. Różne rodzaje masażu oferowane przez zespół naszych specjalistów, likwidują napięcie i ból, zahamowują procesy starzenia się skóry, regenerują i poprawiają przepływ energii w ciele. Każdy masaż wpływa kojąco i działa na płaszczyźnie ciała i umysłu.

W ofercie posiadamy różne formy masażu. Polecamy między innymi masaże ajurwedyjskie. Wśród nich bardzo popularnymi są Masaż Janu Vasti, Karnapuranam, Abhyanga czy Udvarttana. Ponadto, dużą popularnością cieszą się masaże gorącymi kamieniami, Gua Sha twarzy, masaż kobido, masaż punktowy, czyli akupresura, a także klasyczny masaż relaksacyjny. Ponadto, ODNOWA posiada w swojej ofercie masaż sportowy, masaż powięziowy Tantra, Gua Sha czy bardzo popularny masaż tajski. 

Zastosowanie olejków eterycznych, relaksująca muzyka, świecie, odpowiednia atmosfera. Do tego wykwalifikowany zespół masażystów, a w tym wszystkim Państwo. Z naszą pomocą wszelkie troski, zmartwienia i problemy pójdą w cień, a pojawiające się bóle czy ograniczenia, znajdą drogę ujścia. 

W zależności od tego, co Państwa interesuje, możemy dopasować konkretny rodzaj masażu do Państwa potrzeb, oczekiwań i wymagań. Każdy typ masażu ma swoje przeznaczenie. Jeden relaksuje i odpręża, zmniejsza napięcie mięśniowe, pozwala ukoić nerwy. Taki relaksacyjny masaż skierowany jest dla każdego. W sposób szczególny to dobra opcja dla osób żyjących w ciągłym pędzie i pogoni. To dobry wybór dla ludzi, którzy potrzebują chwili wytchnienia i relaksu. Nie jest to tradycyjny masaż, ale taki, który pozwala się zrelaksować i na chwilę zapomnieć o wszystkim dookoła. Masaż wykonywany jest w różnej formie, w zależności od wyboru konkretnego jego rodzaju. Inny masaż, leczniczy, zmniejsza dolegliwości bólowe, pobudza krążenie krwi, wpływa na napięcie mięśni, obniża ciśnienie krwi. Doskonale sprawdza się masaż kręgosłupa, który zmniejszając napięcie mięśniowe, likwiduje ból, dyskomfort i ograniczenia. Dodatkowo masaż taki radzi sobie z różnego rodzaju schorzeniami i kontuzjami. A oprócz masażu relaksującego czy leczniczego, wybrać można i masaż wpływający na sam wygląd. Idealnym przykładem jest masaż kobido, który działa liftingująco i który poprzez uciskanie, ugniatanie i masowanie oraz inne wykorzystywane techniki, jest naturalną formą przywrócenia młodszego wyglądu.

Masaż Gdańsk. Współpraca z wykwalifikowanymi masażystami

ODNOWA jest miejscem, które stawia na harmonię ciała i duszy, pragnąć każdemu dostarczyć  błogiej przyjemności, odprężenia i satysfakcji. My współpracujemy tylko z najlepszymi. Wykonany masaż stanowi absolutnie doskonały wybór dla każdego, kto tylko pragnie zyskać dla siebie czegoś więcej, niż tylko klasycznego masażu. W każdym przypadku masaż wykonywany jest przez osoby posiadające w tym zakresie wiedzę, doświadczenie i stosowne umiejętności. 

Salony masażu oferują klasyczne formy masowania ciała. ODNOWA jest miejscem, które patrzy na wszystko bardziej dogłębnie, skupiając się na holistycznym podejściu do klienta. Zachęcamy więc wszystkich z Państwa, do wyboru właśnie naszego Centrum Refleksoterapii. Masaż dla dwojga? Pomysł na prezent dla mamy lub voucher na masaż dla przyjaciółki ? Oferujemy masaże ciała, masaże szyi i dekoltu, masaże głowy. Ogrom propozycji polecanych dla osób, które pragną wejść bardziej w głąb siebie i zrozumieć swoje JA. Czy każdy gabinet masażu Gdańsk czy też SPA w Gdańsku może zaoferować, to co my? Nie! Nasze formy masaży stanowią inną ich formę i właśnie my pragniemy ją Państwu przedstawić. 

Relaks, walka z bólem, regeneracja dla organizmu. Różnorodne formy masażu

Zmniejszenie napięć mięśniowych? Obniżenie ciśnienia krwi? Odprężenie i rozluźnienie mięśni? Szybkie usunięcie produktów przemiany materii? Uporanie się z bólem w danym odcinku kręgosłupa? Aromaterapia? Oferujemy różnorodne formy masażu skierowane dla każdego. Poprzez naszą pracę i podejście holistyczne, stawiamy na indywidualne podejście do klientów i wielopłaszczyznową dla nich pomoc. Zarówno pierwszy masaż, jak również i każdy następny, stanowić mogą dla Państwa najlepszą inwestycję w siebie.