Dagmara Tamborska

Moje osobiste doświadczenia ze zdrowiem doprowadziły mnie do refleksologii. Nie mogłam nadziwić się, że poprzez masaż stóp stymulujemy organizm do samouzdrawiania. Fascynacja przerodziła się w realną potrzebę pogłębiania wiedzy i umiejętności i tak zostałam studentką Szkoły OdNowa.

Wraz ze zgłębianiem wiedzy rodziło się moje poczucie misji bycia przy drugim człowieku. Odkryłam, że wrażliwość i empatia to naprawdę wielka moc. Wielowymiarowe uczenie się i rozwijanie świadomości to mój sposób bycia, którym chciałabym inspirować innych.

Jestem terapeutą refleksologiem na ciągłej ścieżce rozwoju. Praca z moimi pacjentami upewnia mnie w przekonaniu, że to właściwa ścieżka, za co jestem ogromnie wdzięczna.

Zapraszam na zabiegi z zakresu:

Zabieg refleksologiczny w obszarze stóp jest realizowany w systematycznych sesjach refleksologicznych.

Czytaj więcej…

Zaproponuj termin spotkania

    Dane wpisane w formularzu kontaktowym są dobrowolne i będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodne z polityką prywatności. Administratorem danych osobowych jest firma: Klinika OdNowa Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku 80-213, przy Al. Zwycięstwa 46/1, NIP: 6040205585.

    What is 6 x 1

    Dołącz do naszej społeczności! Zapraszam Cię, Iza Milczarek