Dagmara Tamborska

Dagmara Tamborska

Terapetua refleksolog, absolwentka Szkoły OdNowa. 

“Moje osobiste doświadczenia ze zdrowiem doprowadziły mnie do refleksologii. Nie mogłam nadziwić się, że poprzez masaż stóp stymulujemy organizm do samouzdrawiania. Fascynacja przerodziła się w realną potrzebę pogłębiania wiedzy i umiejętności i tak zostałam studentką Szkoły OdNowa. Wraz ze zgłębianiem wiedzy rodziło się moje poczucie misji bycia przy drugim człowieku. Odkryłam, że wrażliwość i empatia to naprawdę wielka moc.

Wielowymiarowe uczenie się i rozwijanie świadomości to mój sposób bycia, którym chciałabym inspirować innych. Jestem terapeutą refleksologiem na ciągłej ścieżce rozwoju.

Praca z moimi pacjentami upewnia mnie w przekonaniu, że to właściwa ścieżka, za co jestem ogromnie wdzięczna”.

Zapraszam na zabiegi z zakresu:

Zabieg refleksologiczny w obszarze stóp jest realizowany w systematycznych sesjach refleksologicznych.

Czytaj więcej…

Zaproponuj termin spotkania

  Dane wpisane w formularzu kontaktowym są dobrowolne i będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodne z polityką prywatności. Administratorem danych osobowych jest firma: Klinika OdNowa Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku 80-213, przy Al. Zwycięstwa 46/1, NIP: 6040205585.

  What is 6 + 9

  STUDIUM SIEBIE SAMEGO NATURA

  Studium Samego Siebie

  Nowa formuła, nowy termin, jeszcze lepsza odsłona warsztatu Studium Siebie Samego!
  Na Waszą prośbę warsztat został przełożony na późniejszy termin 🗓️ Start 12-14.05.2023 r. Zmieniliśmy również formułę warsztatu, która wiążę się z mniejszymi kosztami. Warsztat Studium Siebie Samego odbędzie się w Gdańsku!

  Dołącz do kursu

  Newsletter

  Dołącz do naszej społeczności! Zapraszam Cię, Iza Milczarek