Milena Morczyńska

Milena Morczyńska

Łączy nas energia, więc żeby dać komuś siłę, samemu trzeba ją mieć. Milena Morczyńska, jako sportowiec, wie, jak ważna jest sprawność, jak wiele trzeba wysiłku, by do niej wrócić, gdy się ją straci. Dlatego właśnie tym zajmuje się na co dzień i właśnie dlatego wciąż rozwija swoją technikę leczniczego dotyku.

Im więcej umie, tym więcej chce wiedzieć. Rozwija się w kierunku refleksologii, by dać pacjentom ukojenie i nadzieję na swobodny ruch. To im oddaje swój spokój i opanowanie, a później sama napełnia się adrenaliną pilotując paralotnię. Ta energia jest potrzebna, ponieważ Milena jest specjalistką w mocnym masażu leczniczym. Mistrzostwo Polski i Wicemistrzostwo Świata w armwrestlingu to naprawdę trafiona rekomendacja.

Każdy człowiek uwielbia ciepło. Ciepło wycisza, relaksuje, odpręża… Daje poczucie bycia zaopiekowanym i poczucie bezpieczeństwa. I to właśnie obiecuje masaż gorącymi kamieniami.

Zabieg ten najczęściej wykonywany jest w okresie jesienno-zimowym, kiedy aura za oknem nie jest zbyt łaskawa. Masaż gorącymi kamieniami działa zarówno poprzez dotyk, jak i czynnik termalny, czyli ciepło. W efekcie zabieg ten poprawia krążenie poprzez rozszerzenie naczyń krwionośnych i powoduje tym samym lepszą cyrkulację krwi. Podczas zabiegu terapeuta, oprócz pracy swoich dłoni, używa również specjalnych kamieni bazaltowych o gładkiej powierzchni, które po rozgrzaniu do odpowiedniej temperatury utrzymują ciepło.

190 zł – 1h.
250 zł – 1,5h.

Czytaj więcej…

Masaż klasyczny/leczniczy – ma na celu rozluźnienie spiętych mięśni co umożliwia i przyśpiesza przepływ krwi do tkanek, które przy dłuższym napięciu są niedotlenione, nieodżywione co w rezultacie pogarsza nasz komfort fizyczny.

80 zł – plecy/nogi/częściowy (do 30 minut)
150 zł – całościowy (do 60 minut )
220 zł – całościowy (do 90 minut)

Czytaj dalej…

Zabieg refleksologiczny w obszarze stóp jest realizowany w systematycznych sesjach refleksologicznych. Terapeuta ma ośmioletnie doświadczenie w tym zakresie, rocznie wykonuje około dwóch tysięcy zabiegów, prowadząc pacjentów do szeroko pojętej regeneracji organizmu, skutkującej poprawą stanu zdrowia, wyników morfologicznych, redukcji stresu, wspierania płodności, prowadzenia ciąży refleksologicznie oraz przygotowania do porodu, a także w zakresie bezpłodności czy poprawy poziomu libido. Zabieg ten przeprowadzany jest w energetycznym przepływie, co na poziomie fizycznym jest wyczuwalne już po pierwszej sesji.

130 zł (45 minut)

Czytaj dalej…

Zabieg refleksologiczny głowy i twarzy to spotkanie na poziomie ducha i ciała, kiedy to pacjent ulega energetycznej transformacji, wchodząc w swój stan beta. Głęboki stan relaksu, w jaki zostaje wprowadzony pacjent, jest podstawą budowania podróży w głąb siebie dzięki rozpoznaniu energetycznych blokad, które nabył on w trakcie swojego życia. Zabieg ten działa bardzo relaksująco, odmładzająco, rewitalizująco, a także odstresowująco. Działa bezpośrednio na bezsenność, stres, zaburzenia związane z redukcją wagi, zaburzenia pewności siebie, niską odporność emocjonalną i inne. Tak szerokie zastosowanie odbudowuje na nowo kompatybilność ciała i ducha pacjenta poprzez konfrontację na pogłębionym poziomie.

210 zł (60 minut)

Czytaj dalej…

Dotyk ma terapeutyczną moc. Gdy boli Cię głowa, bezwiednie kładziesz dłoń na czole. Gdy chcesz okazać wsparcie, kładziesz rękę na dłoni bliskiej osoby. Już samo trzymanie za rękę czy przytulenie może zadziałać uzdrawiająco. Istnieje wiele leczniczych technik dotyku, których efekty są udokumentowane w badaniach klinicznych. Do takich technik zalicza się również MASAŻ RELAKSACYJNY.

130 zł (do 60 min)

Czytaj dalej…

Masaż sportowy stosuje się u osób czynnie uprawiających sport wyczynowy. Jego celem jest zapobieganie objawom patologicznym, które mogą powstać w wyniku dłuższych przeciążeń fizycznych oraz podtrzymuje kondycyjnie. Wielkość obszaru masażu sportowego jest odpowiednio dobrana do części ciała zaangażowanej w daną dyscyplinę sportową.

Częściowy: 1h – 120zł
Całościowy: 1h – 170zł

Czytaj dalej…

Masaż limfatyczny zabieg zapobiega obrzękom, ułatwia odpływ chłonki i limfy z odpowiednio uciskanej i głaskanej części ciała. Pomaga organizmowi pozbyć się obrzęków zastoinowych, onkotycznych. Zabieg jest wykonywany bardzo wolno, płynnie i delikatnie. Wspiera osoby po zabiegach mastektomii, obrzęku limfatycznym lub kwadratenktomii. Kierunek masażu ma na celu wypchnięcie limfy w odpowiednim kierunku, likwidując w ten sposób zastój i obciążenie tkanek.

120 zł (1h)

Czytaj dalej…

Zaproponuj termin spotkania

    Dane wpisane w formularzu kontaktowym są dobrowolne i będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodne z polityką prywatności. Administratorem danych osobowych jest firma: Klinika OdNowa Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku 80-213, przy Al. Zwycięstwa 46/1, NIP: 6040205585.

    What is 2 + 8

    Black Weekend

    Black Weekend