Milena Morczyńska

Milena Morczyńska

Łączy nas energia, więc żeby dać komuś siłę, samemu trzeba ją mieć. Milena Morczyńska, jako sportowiec, wie, jak ważna jest sprawność, jak wiele trzeba wysiłku, by do niej wrócić, gdy się ją straci. Dlatego właśnie tym zajmuje się na co dzień i właśnie dlatego wciąż rozwija swoją technikę leczniczego dotyku.

Im więcej umie, tym więcej chce wiedzieć. Rozwija się w kierunku refleksologii, by dać pacjentom ukojenie i nadzieję na swobodny ruch. To im oddaje swój spokój i opanowanie, a później sama napełnia się adrenaliną pilotując paralotnię. Ta energia jest potrzebna, ponieważ Milena jest specjalistką w mocnym masażu leczniczym. Mistrzostwo Polski i Wicemistrzostwo Świata w armwrestlingu to naprawdę trafiona rekomendacja.

CENNIK:
Masaż klasyczny:
– 80 zł – plecy/nogi/częściowy (do 30 minut)
– 150 zł – całościowy (do 60 minut )
– 220 zł – całościowy (do 90 minut)

Refleksologia stóp 130 zł (45 minut)
Refleksologia głowy i twarzy 210 zł (60 minut)

Drenaż limfatyczny – 170 zł

Masaż relaksacyjny całościowy (do 60 min) – 130 zł

Masaż sportowy całościowy – 170 zł

Masaż tkanek głębokich – 170 zł

Zaproponuj termin spotkania

    Dane wpisane w formularzu kontaktowym są dobrowolne i będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodne z polityką prywatności. Administratorem danych osobowych jest firma: Klinika OdNowa Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku 80-213, przy Al. Zwycięstwa 46/1, NIP: 6040205585.