Joanna Konopka

Z zawodu jestem Architektem, ale z pasji Astrologiem.

W astrologii widzę wiele warstw danych, których wypadkowa ukazuje mi powiązania planetarne, a w nich historie człowieka i jego osobisty, rodowy i karmiczny potencjał. W połączeniu z moim analitycznym i jednocześnie abstrakcyjnym umysłem pozwala mi to na skontaktowanie się z płaszczyzną potencjałów i ukrytych możliwości człowieka.

Astrologię którą stosuję nazywam intuicyjno – wglądową natomiast uzupełnieniem horoskopu jest wyliczenie wibracji numerologicznej, ponieważ te dwie dziedziny przenikają się wzajemnie i dają szerszą perspektywę w określeniu cyklu życiowego w jakim znajduje się Klient.

Uczyłam się od znanych Astrologów – dr Piotr Piotrowski, Kapiel Raaj i wielu innych. Jednak każdego dnia swoją wiedzę uzupełniam literaturą oraz wyselekcjonowanymi szkoleniami. Od wielu lat prowadzę konsultacje osobiste ciesząc się wspólnie z klientami ich sukcesami.

Pomimo mojego wieloletniego doświadczenia w astrologii uczestniczę również w licznych warsztatach rozwojowych, dzięki którym mam okazję zaobserwować wiele podobieństw i kompatybilności astrologii z innymi dziedzinami.

Zapraszam na konsultacje online:

Podczas konsultacji dokonuję analizy horoskopu zainteresowanego, jego partnera lub dziecka. Możliwa jest analiza horoskopu urodzeniowego, porównawczego z inną osobą, firmą lub krajem. To pokazuje czego możemy się spodziewać po danej znajomości relacji lub współpracy.

Czytaj więcej…

Zaproponuj termin spotkania

  Dane wpisane w formularzu kontaktowym są dobrowolne i będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodne z polityką prywatności. Administratorem danych osobowych jest firma: Klinika OdNowa Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku 80-213, przy Al. Zwycięstwa 46/1, NIP: 6040205585.

  Profil

  Imię i nazwisko:Joanna Konopka
  Adres: al. Zwycięstwa 46/1, 80-213 Gdańsk
  Specjalizacja Astrologia

  Poznaj Terapeutów

  [postlist id=10239]