Odnaleźć Siebie – Totalne Uzdrowienie

Klinika OdNowa zaprasza Cię na Twoją samodzielną podróż świadomego rozwoju, aby dokonać zmiany paradygmatu myślenia o Sobie z poziomu Ciała Umysłu i Ducha. To droga, która kompletnie prowadzi Cię w świadomym rozwoju, osobistego przeżywania swojego doświadczenia, bycia Sobą w Prawdzie.

To droga, dzięki której odpowiesz Sobie na pytanie : czego chce od Swojego życia? A jej doświadczanie spowoduje, że poznasz Siebie, swoje słabe i mocne strony, aby zrozumieć, że tylko w taki sposób w pełni będziesz mógł zrealizować swoje potencjały. Twoje zaangażowanie w Twój osobisty proces, pokaże Ci jak zachować duchową równowagę, abyś ją mógł utrzymać niezależnie od sytuacji, aby zawsze już BYĆ SOBĄ ❤️🥰

Bardzo często mamy problem z okazaniem Sobie miłości, czułości, wsparcia – co kształtuje się problemami depresyjnymi, nałogami, brakiem relacyjności w osobistym życiu. Gdzieś po drodze naszej egzystencji, zgubiliśmy siebie w naszej codzienności…
Staliśmy się durszlakowym człowiekiem, który już nie wie gdzie jest początek, a gdzie koniec Swoich osobistych granic energetycznych ☯

To bardzo przeszkadza w tym, aby ruszyć w Swoją drogę do Siebie.

To tak naprawdę uniemożliwia, jakikolwiek ruch w obrębie swojego
organizmu, który krzyczy o nakarmienie go wyrozumiałością, wewnętrznym ogniem życiowym, który wzniesie Cię do stanu pierwotnych ustawień „fabrycznych”, pozwalających nam żyć SWOIM ŻYCIEM.

Aby zrealizować swoją drogę przemiany zapraszamy Cię na warsztatowe wsparcie swoich nowych potencjałów. Proces integracji w grupie, jaki będziesz miał za zadanie pogłębić, będzie realizowany poprzez trening umiejętności nowych nawyków i przekonań z poziomu świadomego rozwoju, zintegrowania potrzeb osobistych dla organizmu, aby wyuczyć się procesu dbania o Siebie
oraz regeneracji ciała, poprzez terapie wspomagające, jakimi będą Terapie Ciała ☀🍀
……………………..

Odnaleźć Siebie – warsztat świadomego rozwoju 🤲

Odnaleźć Siebie to warsztat integracji swoich wielowymiarów, który będzie trwał 5 dni. Droga, która przejdziesz bardzo mocno zintegruje Cię w Sobie, abyś zrozumiał kto w Twoim życiu wymaga największej troski i koncentracji w Twojej osobistej codzienności.
Proces jest kompletny, gdyż każdego dnia doświadczysz integracji rytuału Doskonalenia Siebie. Wejdziesz w procesy grupowe, które wskażą Ci nowe drogowskazy Swoich potencjałów. Szukając w Sobie wiedzy i mądrości będziesz doświadczał swojego Jestestwa w następujących aspektach:

➡ Ja i Matka Ziemia, moja integracja miedzy Niebem, a Ziemią

To czas, który doświadczysz poprzez wspólne medytacje oraz kontemplacje z Matką Naturą, abyś dostrzegł jej niesamowity pierwotny wzorzec, który odbija się w Tobie.
To czas w którym, nauczysz się odczytywać jej sygnały, poprzez wspólny rytm Swojego Serca z Sercem Matki Ziemi

➡ Odnajduje w Sobie potencjały i uruchamiam je do Swojego życia

Moment dostrzeżenia w Sobie potencjału, który pozwala Ci świadomie żyć, to moment zmiany paradygmatu Twojego życia, którego doświadczysz i zintegrujesz w Sobie, abyś nowe jakości mógł realizować w życiu.

➡ Umiem zadawać Sobie pytania, które pozwalają mi być blisko Siebie

Umiejętność zadawania Sobie pytań, pozycjonuje Twoje Tu i Teraz. Kiedy umiesz postawić Siebie Samego do PRAWDY, nie oszukujesz samego Siebie… bo już nie musisz… bo już możesz oprzeć się na Sobie, gdyż jesteś tym kim Jesteś – Sobą 🥰🥳

➡ Odnajduje w Sobie Człowieka Wielowymiarowego

Zagadka jaką jesteś dla Siebie, zacznie się rozwiązywać… zobaczysz z ilu wielowymiarów jesteś zbudowany, jak wiele jest w Tobie przestrzeni, która Cię zachwyci, która Cię zaprowadzi w zakamarki Siebie tego zupełnie dla Ciebie nie znanego.

➡ Wzrastam w Nowym JA

To czas integracji, abyś był niezłomny w praktykowaniu Siebie, abyś zdobył narzędzia jakie będą powodować to co dla Ciebie najważniejsze… Twoje własne zaangażowanie do życia oraz zaufanie, że To Ty nim zarządzasz.

……………………….

Warsztat poprowadzi Izabela Milczarek 👩

Terapeuta z zakresu Medycyny Chińskiej i Refleksoterapii, Terapeuta patrzący na Ciebie w holistyczny i wielowymiarowy sposób. Jej zaangażowanie w Twoim procesie zmiany, dotyczyć będzie świadomej obserwacji Twoich osobistych potencjałów z zakresu Ciała i Ducha. Zrozumienie holistyczne, jakie Ci przekaże Twojego Jestestwa, będzie wnikliwą sztuką obserwacji wielowymiarowej, opartej o przepływy energetyczne jakie biegną w Twoich kanałach energetycznych. Wiedzę jaką pozyskasz ugruntuje Cię w zrozumieniu, jakich zmian musisz dokonać, aby Twój organizm, nabrał witalności i dokonał równowagi energetycznej, która spowoduje powrót Twojej osobistej Homeostazy.

Współprowadzącą Warsztat będzie Anna Mrówczyńska 👩

Specjalistka z zakresu Biologii Totalnej. Terapeuta poprowadzi Cię w procesie, abyś dokonał treningu doświadczania i zrozumienia Swoich uwarunkowań energetycznych, uporządkuje w Tobie synchroniczność powstawania niedyspozycji jakie się pojawiają u Ciebie cykliczne związane np z obżarstwem, niskim poczuciem własnej wartości czy brakiem miłości w Twoim życiu. Kiedy poznasz przyczynę i skutek swojego Tu i Teraz, dokonasz stosownej transformacji, aby w samodzielnej pracy z Terapeutami wypracowywać swoje nowe nawyki do życiowej harmonii.

W warsztatach będzie nam towarzyszyło naturalne wsparcie procesów, poprzez pracę z ciałem z zakresu połączenia męskiej Energii z wiatrem odnowy poprzez terapie tajską i ayurwedyjską.

Terapeuta Szymon Chmielewski👨🦲

Zabierze Cię w konfrontację z codziennym zmierzaniem się z różnymi doświadczeniami, które wybudowują Cię jako człowieka… dając Ci siłę doświadczenia, tego czego boisz się przeżyć, bo ten moment zaklinował się w Tobie i utknął jak cierń, który przypomina Ci o tym… że jest w Tobie coś, co powoduje, że nie możesz BYĆ Sobą… odpuszczeniem, przeżyciem stanie się dla Ciebie spotkanie z Masażem Jivaka… który krok po kroku podąża za ścieżką Twojego życia odkrywając wszystkie Twoje zakamarki… wszystkie szczeliny niepożądanych doświadczeń. które krzyczą o uwolnienie. To czas Twojego odpuszczenia.

Specjalista Jacek Milczarek👨

Rozumie… nie ocenia, ale wesprze Ciebie kiedy natłok myśli zaczyna opanowywać Twoją głowę, a ciężar różnych nieprzeżytych doświadczeń ląduje na Twoich barkach, a Ty potrzebujesz solidnej energii Terapeuty, który techniką ABHAYANGA SHIRO i ABHAYANGA MUKHA zredukuje wszystkie te objawy, abyś pożegnał się z nimi Tu i Teraz. Da Ci to swobodę wejść w przepiękne odczuwanie Siebie.

Pięknym prezentem dla Ciebie będzie praca na Twoja rzecz aby, Twój niewidzialny krok do zmiany, mógł się zmaterializować poprzez refleksoterapię stóp oraz wzmocnienie termiki ciała jaka wesprze zespół Terapeutek Kliniki OdNowa Sylwia Lepis i Agnieszka Pesta 🙋‍♀️👱‍♀️

………………..
Twoje 5 niewidzialnych kroków do Siebie zrealizujesz poprzez:

✅ 5 autorskich warsztatów Odnaleźć Siebie
✅ 5 autorskich kontemplacji do Siebie
✅ zabieg Jivaka
✅ zabieg ABHAYANGA SHIRO
✅ zabieg ABHAYANGA MUKHA
✅ zabieg refleksoterapii stóp
✅ zabieg terapii ciepłem

Twoja szczodrość warsztatowa to zaangażowanie w wysokości 1.650,00 zł 💸

🛒 aby zagwarantować miejsce na warsztacie należy zrealizować przedpłatę w wysokości 450,00 zł na konto Natural Point, reszta do uiszczenia przed terminem warsztatu

nr konta: 78 1090 1098 0000 0001 4733 7388
tytuł przelewu: “Odnaleźć siebie warsztat”

📌 Miejsce warsztatu to Kaszuby, koszt noclegu i wyżywienie to 900,00 zł ( płatne gotówką na miejscu)

🗓 Planowane terminy warsztatu:

12-16.07.2021 – dla pacjentów Kliniki OdNowa uczestniczących w sesjach indywidualnych

26-30.07.2021 – dla każdego, kto chce poznać Samego Siebie

Ilość miejsc ograniczona❗

📩 sekretariat@odnowacentrum.pl
📲 tel. + 48 509 614 409
🌐 https://odnowacentrum.pl/

Poznaj więcej warsztatów

Kontakt

Jeżeli masz pytania dotyczące warsztatu – zadzwoń do nas.

(+48) 509 614 409
sekretariat@odnowacentrum.pl