Wykład o astrologii – “Twój gwiezdny kompas”

NOWOŚĆ! 🌟

Wykład o astrologii – “Twój gwiezdny kompas”

🔹 Na wykładzie dowiesz się jak astrologia wpływa na Twoje życie.

🔹 W gwiazdach zapisany jest Twój los, wygląd, charakter, trudności ale również ich rozwiązania.

🔹 Dlaczego przyciągasz takich a nie innych partnerów ? Jak cykle planet kształtują wydarzenia w Twoim życiu takie jak śluby, studia, wyjazdy, przeprowadzki, decyzje biznesowe i inne?

🔹 Dowiesz się tego na wykładzie w czasie którego opowiem jak wspomagać się wiedzą astrologiczną w codziennym życiu i jak przygotować się do ważnych wydarzeń i decyzji życiowych. Będzie o fazach Księżyca i ich wpływie na ludzki organizm, a także o „osławionej” retrogradacji Merkurego. Coś więcej o „saturniczno uranicznej” rewolucji jaką aktualnie przechodzimy.

Zapraszam do uczestnictwa 👋

🙋♀️Joanna Konopka – Astrolog. Architekt

👉 https://odnowacentrum.pl/zespol/joanna-konopka/

 

W swojej pracy skupia się na wydobyciu informacji z horoskopu osoby, o jego misji, maksymalnych możliwościach życiowych i szeroko pojętym rozwoju. Z zawodu jest Astrologiem ale z pasji Architektem, który korzysta z wiedzy Feng Shui. Astrologia to wiele warstw danych, których wypadkowa ukazuje obrazy powiązań planetarnych, a w nich historie człowieka i jego osobisty, rodowy i karmiczny potencjał. W połączeniu z analitycznym i jednocześnie abstrakcyjnym umysłem Joanny pozwala jej na skontaktowanie się z płaszczyzną potencjałów i ukrytych możliwości człowieka.

 

Astrologię, którą stosuje nazywa intuicyjno – wglądową, natomiast uzupełnieniem horoskopu jest wyliczenie wibracji numerologicznej, ponieważ te dwie dziedziny przenikają się wzajemnie i dają szerszą perspektywę w określeniu cyklu życiowego w jakim znajduje się Klient. Uczyła się od znanych Astrologów – dr Piotr Piotrowski, Kapiel Raaj i wielu innych. Jednak każdego dnia swoją wiedzę uzupełnia literaturą oraz wyselekcjonowanymi szkoleniami.

Od wielu lat prowadzi konsultacje osobiste, ciesząc się wspólnie z sukcesów swoich podopiecznych. Pomimo wieloletniego doświadczenia w astrologii uczestniczy również w licznych warsztatach rozwojowych, np: ustawień systemowych rodowych i reinkarnacyjnych, matrycy energetycznej oraz innych. Dzięki temu ma okazję zaobserwować jak wiele jest podobieństw i kompatybilności w przejawianiu się astrologii z innymi dziedzinami.

 

📆 Termin: 23.04 godzina 17.00- 2h

📌 Miejsce: Klinika OdNowa – Centrum Refleksoterapii, Al. Zwycięstwa 46/1, 80-213 Gdańsk

💸Cena: 150 zł

🛒 KUP BILET: 

Rezerwacja miejsca poprzez wpłatę kwoty w wysokości 50 zł, reszta kwoty (100 zł) do zapłacenia w trakcie zajęć.

 

Wykład odbędzie się przy minimum 3 osobach.

ℹ Kontakt i zapisy:

sekretariat@odnowacentrum.pl

(+48) 509 614 409

Poznaj więcej warsztatów

Kontakt

Jeżeli masz pytania dotyczące warsztatu – zadzwoń do nas.

(+48) 509 614 409
sekretariat@odnowacentrum.pl