𝐀𝐬𝐭𝐫𝐨𝐥𝐨𝐠𝐢𝐚 warsztat (𝐰𝐲𝐤ł𝐚𝐝 + ć𝐰𝐢𝐜𝐳𝐞𝐧𝐢𝐚): “Ścieżki gwiazd” – Warsztaty Rozwojowe OdNowa ⭐

🌟Poziom I

Astrologia wykład:

Na warsztacie omówię sposoby rozszyfrowywania horoskopu urodzeniowego. Dowiecie się czym są hemisfery horoskopu, czyli jaki/a jestem. Ascendent – jak mnie widzą inni i moje prawdziwe ja oraz descendent, medium coeli, imum coeli – czyli co znaczą osie horoskopu i jaką pełnią rolę. Podział horoskopu na domy – czyli odkrywanie kolejnych części osobowości i przestrzeni życiowych z gwiazd. Jeśli jesteś gotowy spojrzeć na to kim tak naprawdę jesteś i jaka jest Twoja droga, to astrologia jest do tego idealnym narzędziem.

Dowiecie się gdzie jest Wasz potencjał życiowy, a gdzie być może jeszcze nie odkryta ta wyjątkowa moc. Również ta, która z „nieświadomych przyczyn” zamienia się w moc niszczenia albo kreacji. Znaki i ich władcy – w skrócie: która planeta i dlaczego akurat ona rządzi Twoim horoskopem i jaki to ma wpływ na życie. Żywioły i jakości – warto wiedzieć czy posiadasz przewagę Ognia i Twoim żywiołem jest działanie, czy wręcz przeciwnie: Woda i to wyjaśnia Twoją wielką wrażliwość.

🌟Poziom I

Astrologia ćwiczenia:

Praca indywidualna i grupowa z horoskopem własnym i innych uczestników. Określanie swoich potencjałów osobistych na podstawie znaków i żywiołów i jakości. Ekstrawertyk czy introwertyk, a może jedno i drugie? Typy osobowości na podstawie rozmieszczenia znaków i żywiołów na kole natalnym. Charakter, związki, finanse, zdrowie – nauczycie się samodzielnie określać jaki wpływ wywierają planety na te dziedziny życia. Każdy otrzyma porcję wiedzy na temat swojego horoskopu, odpowiem też na nurtujące Cię pytania.

Poziom I składa się z 4 modułów podstawowych. Kolejny II poziom jest już ścieżką dla zaawansowanych. Uczestnicy dostają wiedzę potrzebną do interpretacji horoskopów. Już po pierwszych zajęciach jest możliwy samodzielny odczyt podstawowych cech i horoskopu. Astrologia jest wiedzą obszerną i wymagającą ale może też być przygodą i wspólną zabawą do której zapraszam.

𝐏𝐫𝐨𝐰𝐚𝐝𝐳ą𝐜𝐲: Joanna Konopka – Astrolog, Architekt

👉 https://odnowacentrum.pl/zespol/joanna-konopka/

📆 Terminy:

24.04 g. 10.00 – 14.00 część wykładowa poziom pierwszy – 4h

25.04 g. 10.00 – 14.00 ćwiczenia poziom pierwszy – 4h

📌 Miejsce: Klinika OdNowa – Centrum Refleksoterapii, Al. Zwycięstwa 46/1, 80-213 Gdańsk

💸 CENA WARSZTATU

Rezerwacja miejsca poprzez wpłatę kwoty w wysokości 148 zł

Pełna cena warsztatu wynosi 450 zł

Reszta kwoty do zapłacenia w trakcie zajęć.

Warsztat odbędzie się przy uczestnictwie minimum 2 osób

WAŻNE⚠

Podczas zakupu biletu, konieczne jest podanie swojej daty i godziny urodzenia oraz nr kontaktowy.

🛒 KUP BILET:

Możliwość zapłacenia za bilet w sklepie online lub za pośrednictwem przelewu bankowego na numer: 78 1090 1098 0000 0001 4733 7388 W tytule przelewu proszę podać datę urodzenia.

ℹ Kontakt i zapisy:

sekretariat@odnowacentrum.pl

(+48) 509 614 409

Poznaj więcej warsztatów

Kontakt

Jeżeli masz pytania dotyczące warsztatu – zadzwoń do nas.

(+48) 509 614 409
sekretariat@odnowacentrum.pl