Szymon Chmielewski

Masażysta z 10-letnim stażem, od 3 lat praktykujący masaż Jivaka.
Nauki doświadczał od takich nauczycieli jak Takashi Yoshizawa, Krzysztof Szabat, Gunther Kruger, Karol Głowacki. Terapeuta ma długoletnie i głębokie doświadczenie w zastosowaniu i przekazywaniu metod służących zdrowiu ciała i umysłu.

Jego powołanie wywodzi się z głębokiego zainteresowania ludzką dojrzałością i naturalnością Pierwszym krokiem do praktyki obserwacji była fascynacja i praktykowanie brazylijskiej sztuki walki połączona z afrykańskim tańcem – CAPOEIRY, która nauczyła Szymona uważności i wytrwałości w dążeniu do celu oraz zrozumienia, że ciało i umysł tworzą jedność.

Po ukończeniu szkoły medycznej praca z ciałem stała się pasją, którą rozwija do dnia dzisiejszego. W następnych latach brał udział w wielu kursach rozwijając swoje umiejętności w zakresie pracy z ciałem i umysłem. Spotkanie Szymona z pierwszym nauczycielem masażu tajskiego – JIVAKA nastąpiło w 2017 r. W przeciągu kolejnych lat otrzymywał nauki od nauczyciela Guntera Krugera, które do dziś tworzą one rdzeń Jego pracy.

Zapraszam na zabiegi z zakresu:

Jivaka jest masażem całkowitym, kompletnym, skupiającym różne techniki i sztuki pokrewne. Działa integralnie. Metoda ta porusza wszystkie cechy osobowości , kombinacja wielu technik – nacisku, rozciągania, refleksologii, pracy z liniami energetycznymi, oddechu i tamowania krwi.

Zaproponuj termin spotkania

    Dane wpisane w formularzu kontaktowym są dobrowolne i będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodne z polityką prywatności. Administratorem danych osobowych jest firma: Klinika OdNowa Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku 80-213, przy Al. Zwycięstwa 46/1, NIP: 6040205585.