Totalne Uzdrowienie – Depresja

TOTALNE UZDROWIENIE – DEPRESJA 🌿
☀ Izabela Milczarek wraz z Anną Mrówczyńską zapraszają na cykliczne wykłady ONLINE pt.: “Totalne uzdrowienie” 🥳 Tematem czwartego spotkania jest depresja.
Depresja dla Medycyny Chińskiej to bardzo słaba wibracja energii Qi w organizmie, której przepływ jest w zastoju, powodując autodestrukcje na poziomie emocjonalnym…
Pacjent zaczyna „wypalać” swoja krew przez co nie odżywia swojego organizmu stosując swojego rodzaju sabotaż do życia. Ta walka na poziomie płynów organicznych staje się wyczerpującym, długotrwałym tańcem… który prowadzi do niemocy organizmu na każdym poziomie jego funkcji organicznych.
Depresja jest biologicznym konfliktem przełożenia pomiędzy częścią mózgu chorego kontrolującym ognisko a samym ogniskiem. Mózg traktuje wtedy sam siebie jako organ docelowy. W zasadzie w Biologii Totalnej przy każdej chorobie i nie tylko chorobie, towarzyszy konflikt depresji.
Zaciekawiony?
Na spotkaniu dowiesz się:
👉 gdzie w Twoim ciele dochodzi do kontroli w Wuxingu osobistym, że czujesz aż taka niemoc
👉 czy to jest depresja… czy tylko wyczerpanie organizmu
👉 jak systematycznie wyprowadzić się z depresji, aby była skutecznie uleczona oraz jak znaleźć siłę w przekazie naszego ciała i podnieść się w górę w innej jakości, stając do swojego życia i do siebie
👉 czym jest depresja z punktu widzenia Biologii Totalnej – co nam mówi i czego od nas potrzebuje
💚 IZABELA MILCZAREK i ANNA MRÓWCZYNSKA to gospodynie poniedziałkowego spotkania.
🙋‍♀️Izabela Milczarek to Praktyk Medycyny Chińskiej, która zaprowadzi Cię w świat 5 tys. kultury obserwacyjnej człowieka z poziomu jego równowagi energetycznej, która stanowi o homeostazie.
👩‍🦰 Anna Mrówczyńska to specjalista z zakresu Biologii Totalnej, która poprowadzi Cię w dynamiki i przyczyny pojawiania się chorób, abyś zrozumiał dlaczego akurat ta tendencja dotyka Ciebie Tu i Teraz.
Poznanie dwóch wielkich dziedzin Medycyny Chińskiej i Biologii Totalnej doprowadzi Cię do spokoju, zrozumienia siebie i zdeterminowanego działania na polu Twojego zdrowia.
Webinar przeznaczony jest dla każdego bez względu na wiek – ale ważny jest szacunek do Matki Ziemi i Naturoterapii, wiec jeśli takie są Twoje zainteresowania – bądź z nami i zdobądź wiedzę naturalnie.
Kiedy❓
Poniedziałek 29.03.2021 – godz. 20.20 🕣
💻https://odnowacentrum.pl/
📲(+48) 509 614 409
💌sekretariat@odnowacentrum.pl 
 

Poznaj więcej warsztatów

Kontakt

Jeżeli masz pytania dotyczące warsztatu – zadzwoń do nas.

(+48) 509 614 409
sekretariat@odnowacentrum.pl