Totalne uzdrowienie – nawracające przeziębienia

☀ Izabela Milczarek wraz z Anną Mrówczyńską zapraszają na cykliczne wykłady ONLINE pt.: “Totalne uzdrowienie” 🥳 Tematem piątego spotkania są nawracające przeziębienia.
Medycyna Chińska mocno zakorzeniona jest w naturze Matki Ziemi, to właśnie z niej czerpie wzorce tego co ma przydarzać się każdej wiosny czy zimy.
W cyklicznym okresie naszego życia, dochodzi do wyczerpywania swoich osobistych zapasów witalności a to oznacza , że zaczynamy funkcjonować w swojej codzienności wbrew naturalnemu rytmowi życia i kiedy po raz kolejny masz cały zapchany nos, gardło, może nawet zatoki i zastanawiasz się , który to już raz w tym roku pojawia się pytanie jak się od tego uwolnić? Czy to w ogóle jest możliwe czy już zawsze tak będzie?
Zaciekawiony?
Na spotkaniu dowiesz się:
👉 jaki jest Twój naturalny rytm zgodny z Matką Ziemią
👉 jak powinienem poradzić Sobie aby moje Qi było witalne i we właściwy sposób odżywiało mój organizm
👉 co tak naprawdę mówi Ci przeziębienie?
👉 jaki konflikt za tym stoi i gdzie szukać odpowiedzi w twoim własnym życiu na Twoim własnym terytorium
💚 IZABELA MILCZAREK i ANNA MRÓWCZYNSKA to gospodynie poniedziałkowego spotkania.
🙋‍♀️ Izabela Milczarek to Praktyk Medycyny Chińskiej, która zaprowadzi Cię w świat 5 tys. kultury obserwacyjnej człowieka z poziomu jego równowagi energetycznej, która stanowi o homeostazie.
👩‍🦰 Anna Mrówczyńska to specjalista z zakresu Biologii Totalnej, która poprowadzi Cię w dynamiki i przyczyny pojawiania się chorób, abyś zrozumiał dlaczego akurat ta tendencja dotyka Ciebie Tu i Teraz.
Poznanie dwóch wielkich dziedzin Medycyny Chińskiej i Biologii Totalnej doprowadzi Cię do spokoju, zrozumienia siebie i zdeterminowanego działania na polu Twojego zdrowia.
Webinar przeznaczony jest dla każdego bez względu na wiek – ale ważny jest szacunek do Matki Ziemi i Naturoterapii, wiec jeśli takie są Twoje zainteresowania – bądź z nami i zdobądź wiedzę naturalnie.
Kiedy❓
Poniedziałek 05.04.2021 – godz. 20.20 🕣
💻https://odnowacentrum.pl/
📲(+48) 509 614 409
💌sekretariat@odnowacentrum.pl

Poznaj więcej warsztatów

Kontakt

Jeżeli masz pytania dotyczące warsztatu – zadzwoń do nas.

(+48) 509 614 409
sekretariat@odnowacentrum.pl