Totalne uzdrowienie – Bezsenność

Izabela Milczarek wraz z Anną Mrówczyńską zapraszają na cykliczne wykłady ONLINE pt.: “Totalne uzdrowienie” 🥳 Tematem szóstego spotkania jest bezsenność.
W Medycynie Chińskiej problem bezsenności dotyka kreacji życia i tego w jaki sposób dochodzi w cyklu kontrolnym do równowagi na poziomie Wody i Ognia… w jaki sposób gromadzimy swoje zasoby, aby być dla Siebie szczodrym i we właściwy sposób „karmić” samego Siebie.
Tylko ten kto sam na własnej skórze doświadczył kiedykolwiek w swoim życiu bezsenności, wie jak mocno ten fakt wpływa na nasze życie, poziom energii, samozadowolenia i percepcji wszystkiego, włącznie z nami samymi.
Jeśli zmagasz się z tym problemem i zastanawiasz się, czy pomimo tego, że pewnie wypróbowałeś już chyba wszystkiego, jest coś w stanie Ci pomóc, to ten webinar jest właśnie dla Ciebie.
Zaciekawiony?
Na spotkaniu dowiesz się:
👉 jak wbudowuje się bezsenność
👉 jak nakarmić Samego Siebie aby organizm regenerował się w stanie spoczynku
👉 co bezsenność ma wspólnego z depresją
👉 jakie komunikaty nasze ciało wysyła do nas doświadczając nas bezsennością
👉 jakie pytania sobie zadać, aby dojść do pierwotnych przyczyn naszej bezsenności
👉 czy jest możliwe uwolnić się od tego i spokojnie spać
💚 IZABELA MILCZAREK i ANNA MRÓWCZYNSKA to gospodynie poniedziałkowego spotkania.
🙋‍♀️ Izabela Milczarek to Praktyk Medycyny Chińskiej, która zaprowadzi Cię w świat 5 tys. kultury obserwacyjnej człowieka z poziomu jego równowagi energetycznej, która stanowi o homeostazie.
👩‍🦰 Anna Mrówczyńska to specjalista z zakresu Biologii Totalnej, która poprowadzi Cię w dynamiki i przyczyny pojawiania się chorób, abyś zrozumiał dlaczego akurat ta tendencja dotyka Ciebie Tu i Teraz.
Poznanie dwóch wielkich dziedzin Medycyny Chińskiej i Biologii Totalnej doprowadzi Cię do spokoju, zrozumienia siebie i zdeterminowanego działania na polu Twojego zdrowia.
Webinar przeznaczony jest dla każdego bez względu na wiek – ale ważny jest szacunek do Matki Ziemi i Naturoterapii, wiec jeśli takie są Twoje zainteresowania – bądź z nami i zdobądź wiedzę naturalnie.
Kiedy❓
Poniedziałek 12.04.2021 – godz. 20.20 🕣
💻https://odnowacentrum.pl/
📲(+48) 509 614 409
💌sekretariat@odnowacentrum.pl 

Poznaj więcej warsztatów

Kontakt

Jeżeli masz pytania dotyczące warsztatu – zadzwoń do nas.

(+48) 509 614 409
sekretariat@odnowacentrum.pl