Totalne uzdrowienie – Słabe włosy

TOTALNE UZDROWIENIE – SŁABE WŁOSY 🌿
☀ Izabela Milczarek wraz z Anną Mrówczyńską zapraszają na cykliczne wykłady ONLINE pt.: “Totalne uzdrowienie” 🥳 Tematem trzeciego spotkania są słabe włosy.
W Medycynie Chińskiej włosy to manifestacja pracy naszych Nerek, naszej esencji Jing jaką otrzymujemy od naszych rodziców. Pracujemy na nią poprzez esencję Jing przed urodzeniową i po urodzeniową. Najczęściej włosy wypadają nam cyklicznie w różnych okresach naszego życia, porach roku jak również u kobiet, kiedy karmią swoje małe dziecko. Gdy coś się z nimi dzieje… budzi to wiele lęku… dlaczego tak się dzieje… bo włosy widać natychmiast…
Włosy to cztery konflikty, które manifestują się właśnie słabymi włosami. Twoje włosy mówią zatrzymaj się, zastanów się co „one” chcą Ci powiedzieć… czy będą mówić o Twoim pięknie czy o Twoich kłopotach, które nosisz „na głowie”?
Zaciekawiony? 🙂
Na spotkaniu dowiesz się:
👉 jak działa WuXing Wody, wpływając na jakość Twoich włosów
👉 jak emocja lęku wpływa na jakość Twoich włosów
👉 jak zadbać o nie, aby problem nie konfrontował Cię z tym czego unikasz lub najzwyczajniej nie widzisz
👉 jakie konflikty są manifestowane poprzez słabe włosy i jak dotrzeć do źródła swoich konfliktów aby je rozwiązać
💚 IZABELA MILCZAREK i ANNA MRÓWCZYNSKA to gospodynie poniedziałkowego spotkania.
🙋‍♀️Izabela Milczarek to Praktyk Medycyny Chińskiej, która zaprowadzi Cię w świat 5 tys. kultury obserwacyjnej człowieka z poziomu jego równowagi energetycznej, która stanowi o homeostazie.
👩‍🦰 Anna Mrówczyńska to specjalista z zakresu Biologii Totalnej, która poprowadzi Cię w dynamiki i przyczyny pojawiania się chorób, abyś zrozumiał dlaczego akurat ta tendencja dotyka Ciebie Tu i Teraz.
Poznanie dwóch wielkich dziedzin Medycyny Chińskiej i Biologii Totalnej doprowadzi Cię do spokoju, zrozumienia siebie i zdeterminowanego działania na polu Twojego zdrowia.
Webinar przeznaczony jest dla każdego bez względu na wiek – ale ważny jest szacunek do Matki Ziemi i Naturoterapii, wiec jeśli takie są Twoje zainteresowania – bądź z nami i zdobądź wiedzę naturalnie.
Kiedy❓
Poniedziałek 22.03.2021 – godz. 20.20 🕣
💻https://odnowacentrum.pl/
📲(+48) 509 614 409
💌sekretariat@odnowacentrum.pl

Poznaj więcej warsztatów

Kontakt

Jeżeli masz pytania dotyczące warsztatu – zadzwoń do nas.

(+48) 509 614 409
sekretariat@odnowacentrum.pl