Konfrontacja_miesiaca

Terapeutki Kliniki OdNowa
Izabela Milczarek & Agnieszka Marcyniuk zapraszają Cię na Warsztat:

„Konfrontacja Miesiąca” ⚔🗓

Już 5 listopada, w najbliższą niedzielę, listopadowa Konfrontacja Miesiąca! 💎🥳

Warsztat zostanie poprowadzony 𝐦𝐞𝐭𝐨𝐝𝐚̨ 𝐔𝐬𝐭𝐚𝐰𝐢𝐞𝐧́ 𝐒𝐲𝐬𝐭𝐞𝐦𝐨𝐰𝐲𝐜𝐡 𝐰𝐠 𝐁𝐞𝐫𝐭𝐚 𝐇𝐞𝐥𝐥𝐢𝐧𝐠𝐞𝐫𝐚, ubogacony wglądem, wnikliwą obserwacją i poczuciem bezpieczeństwa, o jakie zadbają specjalistki w tej metodzie:

‌❤️ Iza Milczarek
Terapeuta Holistyczny z dziesięcioletnim stażem obserwacji wielowymiarowej Pacjenta z poziomu Ciała, Umysłu i Ducha. W swojej codziennej pracy stawia mocno na to, aby Pacjent zrozumiał swoje Teraz i transformował je do takiego momentu, który da mu właściwe zrozumienie w konfrontacji, jaką mu przyjdzie przeżyć.

‌❤️ Agnieszka Marcyniuk
Specjalista Ustawień Systemowych, wnikliwa obserwatorka natury Pacjenta, trafnie określająca przyczynę i skutek tego, co mocno siedzi w Pacjencie, dzięki czemu może on odkryć właściwe potencjały i talenty, których użyje w Nowym Życiu.

O Metodzie Ustawień systemowych Berta Hellingera:
Kluczem do zrozumienia tej metody jest myśl, że źródło różnego rodzaju traum, mechanizmów, blokad, braku pewności siebie czy braku sił pochodzi z wczesnych lat dziecięcych. Bywa, że początek tego, z czym mierzymy się obecnie, pojawiło się jeszcze przed naszym urodzeniem lub związane jest z naszą historią rodową, którą niesiemy w sobie codziennie.

Ustawienia to praca nie tylko nad umysłem, ale także ciałem i duchem.
Przyglądamy się swojemu ciału oraz relacjom rodzinnym, jako że są nam najbliższe. Obserwujemy emocje, odczucia, sygnały płynące z ciała, badamy nasze samopoczucie.

Terapeuta prowadzi Cię przez proces świadomego uzdrowienia, kieruje Twoją uwagę na problematyczne sytuacje, na przykład zdrowotne relacje rodzinne, finanse, relacje partnerskie, relacje w pracy. Podczas sesji przyglądamy się poszczególnym dynamikom i mechanizmom oraz przekonaniom, którymi pacjent kieruje się w tu i teraz.

Ustawienia systemowe pozwalają odpowiedzieć na nurtujące od lat pytania, szukają przyczyny tego, co dziś odczuwamy jako skutek, a w konsekwencji tego przynoszą spokój, wiedzę i nową perspektywę pomagając Ci odnaleźć życiową równowagę i odzyskać spokój.

‌📍 Miejsce ul. Konrada Leczkowa 1, Gdańsk (piętro 1)
📆 Termin: 05.11.2023 r godz. 15:00
💸 Koszt warsztatu to 550 złotych. Rezerwacja miejsca gwarantuje udział w warsztacie i jako przedpłata wynosi 220 zł – płatne na konto Centrum Medycyny Naturalnej

Nr konta: 28 1910 1048 2267 1522 0353 0001

W tytule przelewu należy podać imię i nazwisko oraz dopisek “Konfrontacja Miesiąca Listopad”.
Reszta kwoty (330 złotych) płatna gotówką bezpośrednio przed warsztatem.

📲 (+48) 509 614 409
📩 sekretariat@odnowacentrum.pl

Poznaj więcej warsztatów

Kontakt

Jeżeli masz pytania dotyczące warsztatu – zadzwoń do nas.

(+48) 509 614 409
sekretariat@odnowacentrum.pl