Konfrontacja Miesiąca - Warsztat OdNowa

Terapeutki Kliniki OdNowa
Izabela Milczarek & Agnieszka Marcyniuk zapraszają Cię na Warsztat:

„Konfrontacja Miesiąca” ⚔🗓

warsztat- będzie się odbywał cyklicznie raz w miesiącu w niedzielne popołudnie ⏰

🔹 Zadaj Sobie pytanie:
Czy masz w Sobie dużo myśli, które kłębią się w Twojej głowie?
Czy czujesz, że trzeba się z nimi zmierzyć, gdyż zakłóca to proces Twojego Bycia ze Sobą w zgodzie.
🔹 Rozpoznajesz już w Sobie
…powtarzające się zdarzenia
przychodzące i odchodzące relacje,
trudności w podejmowaniu decyzji,
niezrozumienie pojawiających się w Tobie emocji.
🔹 Masz poczucie, że
…to wszystko wywołuje w Tobie lęk o Twoja przyszłość, uwikłanie w relacji, niemożność pójścia dalej, zamrożenie Twojej intuicji, niezrozumienie Siebie Samego, tęsknotę za czymś, co jest niesprecyzowane.

Czas się z tym skonfrontować, postawić, wystać, przeżyć, doświadczyć w bezpiecznym kręgu.
Po to, abyś mógł pójść dalej, bo wzrastając dla Siebie wzrośniesz dla Wszechświata, który Cię wzywa…
Potrzebuje, aby dokonała się w Tobie zmiana paradygmatu Twojego życia.

Abyś w zgodzie ze Sobą
Podążał za tym, co
DLA CIEBIE JEST WAŻNE ❤

Warsztat zostanie poprowadzony metodą Ustawień Systemowych wg Berta Hellingera, ubogacony wglądem, wnikliwą obserwacją i poczuciem bezpieczeństwa, o jakie zadbają specjalistki w tej metodzie:

🙋‍♀️ Izabela Milczarek
Terapeuta Holistyczny z dziewięcioletnim stażem obserwacji wielowymiarowej Pacjenta z poziomu Ciała, Umysłu i Ducha. W swojej codziennej pracy stawia mocno na to, aby Pacjent zrozumiał swoje Teraz i transformował je do takiego momentu, który da mu właściwe zrozumienie w konfrontacji, jaką mu przyjdzie przeżyć.

🙋‍♀️ Agnieszka Marcyniuk
Specjalista Ustawień Systemowych, wnikliwa obserwatorka natury Pacjenta, trafnie określająca przyczynę i skutek tego, co mocno siedzi w Pacjencie, dzięki czemu może on odkryć właściwe potencjały i talenty, których użyje w Nowym Życiu.

O Metodzie Ustawień systemowych Berta Hellingera:

Kluczem do zrozumienia tej metody jest myśl, że źródło różnego rodzaju traum, mechanizmów, blokad, braku pewności siebie czy braku sił pochodzi z wczesnych lat dziecięcych. Bywa, że początek tego, z czym mierzymy się obecnie, pojawiło się jeszcze przed naszym urodzeniem lub związane jest z naszą historią rodową, którą niesiemy w sobie codziennie.

Ustawienia to praca nie tylko nad umysłem, ale także ciałem i duchem. Przyglądamy się swojemu ciału oraz relacjom rodzinnym, jako że są nam najbliższe. Obserwujemy emocje, odczucia, sygnały płynące z ciała, badamy nasze samopoczucie.

Terapeuta prowadzi Cię przez proces świadomego uzdrowienia, kieruje Twoją uwagę na problematyczne sytuacje, na przykład zdrowotne relacje rodzinne, finanse, relacje partnerskie, relacje w pracy. Podczas sesji przyglądamy się poszczególnym dynamikom i mechanizmom oraz przekonaniom, którymi pacjent kieruje się w tu i teraz.

Ustawienia systemowe pozwalają odpowiedzieć na nurtujące od lat pytania, szukają przyczyny tego, co dziś odczuwamy jako skutek, a w konsekwencji tego przynoszą spokój, wiedzę i nową perspektywę pomagając Ci odnaleźć życiową równowagę i odzyskać spokój.

📌Miejsce: ul. Konrada Leczkowa 1, Gdańsk (piętro 1)

🗓️ Termin:
03.09.2023 r godz. 15:00

💸 Koszt każdego warsztatu wynosi: 550 zł. Rezerwacja miejsca gwarantuje udział w warsztacie i jako przedpłata wynosi 220 zł – płatne na konto Centrum Medycyny Naturalnej
Nr konta: 28 1910 1048 2267 1522 0353 0001
Imię i Nazwisko, w tytule: Konfrontacja Miesiąca Wrzesień

📲 (+48) 509 614 409
📩 sekretariat@odnowacentrum.pl

Poznaj więcej warsztatów

Kontakt

Jeżeli masz pytania dotyczące warsztatu – zadzwoń do nas.

(+48) 509 614 409
sekretariat@odnowacentrum.pl