Od nowa My

OdNowa My

To 8 innowacyjnych kroków do udanej relacji. Warsztat dla par oraz dla singli, którzy chcą nauczyć się zdrowego funkcjonowania w związkach. Nie ważne kogo kochasz – ten warsztat jest dla wszystkich relacji. Serdecznie cię zapraszamy!

Kolejna noc, gdzie Twoje myśli galopują wokół Twojej relacji, jaką tworzysz ze swoim partnerem.

Czujesz w Sobie, jak każdy fragment Was powoli ulega degradacji, a Ty nie rozumiesz dlaczego? 

Dlaczego nie ma między Wami słów pełnych znaczenia?

Czułości, przeplatanej z bliskością, tęskniącego spojrzenia, które tworzą Wasze My?

Dlaczego czujesz,  że to co Was łączyło kiedyś już dawno bezpowrotnie odeszło?

Nie ma między Wami pomostu porozumienia, że czas coś z tym zrobić.

Każda relacja partnerska chce być udana, chce dawać i brać w harmonii tego czym jest prawdziwa miłość. Kiedy dwoje partnerów gubi się w gąszczu powinności codziennych schematów, 

trudno jest utrzymać to co ich połączyło, a co nazywali swoją miłością, oddaniem, bliskością, namiętnością, sensualnoscią.

Zrób więc swoje 8 kroków do relacji, w której chcesz stanąć jako osoba dorosła, która w jasny sposób będzie komunikowała swoje potrzeby, gdzie nie będzie fochów, a poziom zaangażowania w relację będzie równomiernie się przeplatał, bo jasne będzie dla Was, że relacja to dawanie i branie

Warsztat #1
GDZIE JESTEM TERAZ W MOJEJ RELACJI 

💋 gdzie potrzeby bliskości będą respektowane przez obu Partnerów, bo dobro relacji ma dwóch bohaterów.

Gdzie nie będzie bleblajacej narracji o niczym, a wszystko to, co wypowiedziane, nabierze znaczenia, bo każdy będzie zainteresowany tym, aby się porozumieć.

Warsztat #2
USTALMY ODNOWA NASZE PRIORYTETY 

💋 gdzie intymność na nowo zrodzi pożądanie, które będzie dynamiką pomiędzy Partnerami, aby czuć przepływ w relacji, aby odpuścić już sobie schematyczne zbliżenia, których zadaniem jest uwalnianie napięcia emocjonalnego.

Warsztat #3
POCZUJMY ODNOWA SIEBIE NAWZAJEM

💋 gdzie każda konfrontacja pomiędzy Partnerami, pokaże punkt widzenia, uczucia, emocje jakie przychodzą w przeżywaniu, aby zakończyć już awantury, ciszę karzącą swoje Ja w relacji 

Warsztat #4
SKONFRONTUJMY ODNOWA NASZE UCZUCIA 

💋 gdzie na nowo spotkamy się z odpowiedzialnością za swoje czyny, słowa, ale też za niedziałanie, bierne zgadzanie się na wszystko, po to aby zrozumieć Siebie w relacji, oddając do niej prawdziwość stanu w jakim się jest w Tu i Teraz w związku, aby uniknąć ról, masek, ucieczek. 

Warsztat #5
POROZMAWIAJMY ODNOWA ABY USŁYSZEĆ SIEBIE 

💋 gdzie kolejny etap Waszej relacji nada wspólny mianownik, poszerzy możliwości relacji, otworzy ją na nowy horyzont tego ,czego każdy w niej pragnie. Aby relacja rozkwitała poprzez wspólne porozumienie, zrozumienie, respektowanie indywidualności w równowadze dawania i brania.

Warsztat #6
PIASKOWNICA RELACYJNA 

💋 gdzie staniesz po dorosłemu do Waszego głównego problemu w relacji, aby przyjrzeć się temu bez oceny, krytykowania, po to aby zobaczyć jak przyczyna i jak skutek zmieniłby swój kierunek, gdyby była Prawda między Wami, a Wasze emocje i uczucia odkryłyby się na to, co rzeczywiście w Was drzemie: ból, strach, niemoc, żal.

Warsztat #7
NAUKA DORASTANIA W RELACJI

💋 gdzie ukierunkowujesz swoją relację, aby stała się źródłem Twojej życiowej baterii, aby Twoja Autentyczność w relacji stała się największym afrodyzjakiem, abyście się stali dla Siebie nieprzewidywalni, gdyż właśnie z tej jakości buduje się Uważność na Siebie, słowa pełne znaczenia, ważność swojego Ja, otwartość sensualną, która stworzy nowe Flow w relacji, stymulując ją do coraz to wyższych Form porozumienia.

Warsztat #8
JA I TY – NASZE MY 

Czeka nas wspólna droga do Siebie. Możesz to zrobić sam dla swojej nowej relacji,  ale też kiedy jesteś w kryzysie lub gdy czujesz, że potrzebujesz mentalnego kopa w pupę, aby nie stracić tego, co masz.

Gdy odważysz się na tę przygodę odkrywania Siebie, już nic nie zostanie takie jak było.

Nie wmawiaj Sobie, że nie jesteś gotowy,  bo sam fakt, że to czytasz daje Ci informacje z podświadomości, że właśnie Teraz czas zrobić tutaj pracę dla Siebie i tego kogo uważasz, że kochasz.

Warsztat poprowadzi:

Warsztat OdNowa My poprowadzi Iza Milczarek – terapeuta Holistyczny, badaczka ludzkiej natury, od wielu lat skoncentrowana w swojej pracy gabinetowej na budowaniu wewnętrznej siły swojego Ja.

Prowadząca swoich Pacjentów do wewnętrznej Prawdy o Sobie, otwierająca  przestrzeń relacyjną, aby codzienność w polskich domach była oparta na szczerości, zaangażowaniu i zrozumieniu, które są podstawą zachowania autentyczności w relacji.

Terapeutka skrupulatnie odkrywa sekrety Pacjentów, aby w zgodzie ze Sobą mogli podążać swoją ścieżka relacyjną, a nie wzorcami rodowymi, które zaburzają indywidualny przepływ stanięcia po dorosłemu w relacji. 

Na co dzień Iza praktykuje w Klinice OdNowa, od 3 lat publikuje podcasty pt. “Mrs Yin – Wielowymiarowa Ja”, które dostępne są na Spotify oraz Youtube. Wykłada w Szkole OdNowa.

Asystować jej będzie Piotr Urbański – mężczyzna na ścieżce do swojej pierwotnej autentyczności, którą rozpoznaje w swojej codzienności. 

Piotr  – na co dzień biznesmen, ojciec trójki dzieci – odnajduje swoją równowagę w pracy w nurcie świadomego rozwoju, a na warsztacie będzie reprezentował naturalny pogląd mężczyzny na relacje pomiędzy partnerami.

Warsztat OdNowa My odbywa się raz w miesiącu, w niedzielę w godzinach 15:30 – 20:30

Harmonogram warsztatów:

1. 🗓️ 15.10.2023

2. 🗓️ 12.11.2023

3. 🗓️ 17.12.2023

4. 🗓️ 21.01.2024

5. 🗓️ 11.02.2024

6. 🗓️ 10.03.2024

7. 🗓️ 14.04.2024

8. 🗓️ 19.05.2024

OdNowa My to 8 zintegrowanych warsztatów – obowiązkowa jest obecność na każdym z nich.

Miejsce: ul. Konrada Leczkowa 1, Gdańsk (piętro 1) Klinika OdNowa Centrum Refleksoterapii

Koszt jednego warsztatu:
dla osoby indywidualnej: 550,00 zł 
dla par obowiązuje zniżka 20% od osoby, czyli: 440 od osoby 

W celu rezerwacji miejsca należy wpłacić zaliczkę w wysokości 220 zł od osoby na konto:
28 1910 1048 2267 1522 0353 0001

Centrum Medycyny Naturalnej
ul. Sosnowa 6D 83-010 Jagatowo, Straszyn

📧 sekretariat@odnowacentrum.pl
📱(+48) 509 614 409

Poznaj więcej webinarów i warsztatów:

Kontakt

Jeżeli masz pytania dotyczące warsztatu – zadzwoń do nas.

(+48) 509 614 409
sekretariat@odnowacentrum.pl