Twój cień to twoje światło

❗️❤️ UWAGA – do 8 lutego cena promocyjna – 620 złotych.  Zapisz się, aby skorzystać z promocji  ❤️❗️

“Dokąd dotrzesz kiedy zajrzysz pod powierzchnię?”
 
W lutowy nów księżyca mamy okazję spotkać się ze sobą na wyjątkowym wydarzeniu – 𝐮𝐬𝐭𝐚𝐰𝐢𝐞𝐧𝐢𝐚𝐜𝐡 𝐬́𝐰𝐢𝐚𝐭ł𝐨𝐜𝐢𝐞𝐧𝐢𝐨𝐰𝐲𝐜𝐡 🙂
 
Do tej przestrzeni zapraszają cię Agnieszka Marcyniuk, Monika MIA Nowacka, klinika Odnowa i… żaba transformacji! 🐸
 
METAMORFOZA, TRANSFORMACJA, OCZYSZCZENIE, ODNOWA – to te hasła przyszły do nas, kiedy zawiązywał się w nas ten Warsztat. Zapraszamy każdą osobę, która jest chętna na doświadczenie zajrzenia pod swoją powierzchnię, aby skontaktować się z tym, co uwiera, sprawia dyskomfort, potrzebuje dotknięcia i oczyszczenia 🧹
 
Jednym z Przewodników naszego spotkania jest ŻABA. Jako zwierzę mocy symbolizuje pomost między dwoma światami – ziemią i wodą. W tu i teraz, naszym obecnym wcieleniu zaprasza do zejścia do krainy emocji 💕
 
Jako głęboki symbol transformacji będzie wspierać w zmierzeniu się w tym, co przestało nam służyć. Wyniesieniu na powierzchnię energii, emocji, schematów, które przestały być aktualne. Oraz uprzątnięciu naszego pola życia, aby wejść w ten rok z miejscem na NOWE 💫
 
Wibrująca i obfita energia niesie za sobą informację o tym, że z życia się nic nie wyrzuca. W życiu się transformuje. A to, co zostaje dotknięte, przynosi nam ogrom zasobów. Dlatego spotykamy się, by poznać nasze potencjały, przyjąć do siebie to, co sprawi, że poczujemy w sobie ŻYCIE.
 
 
Dotknij siebie na głębszym poziomie.
Warsztat poprowadzą:

Agnieszka Marcyniuk – praktykująca Terapeutka Ustawień Systemowych metodą Berta Hellingera. Jako Terapeutka czynnie uczestniczy od kilku lat w warsztatach autorskich takich jak OdNowa Ja, Studium Siebie Samego oraz Konfrontacja. Przyjmuje Pacjentów na terapię ciepłem, czyli bańkowanie i świecowanie uszu.

Agnieszka na co dzień współtworzy miejsce mocy, czyli Klinikę OdNowa. Jako fotograf umie złapać w kadr to, co najważniejsze. Podobnie z uwagą przygląda się Pacjentom, których prowadzi przez proces uzdrawiania kwantowego. Wierzy, że zajęcia fakultatywne to dodatkowa wiedza o nas samych, to spotkanie się z własnym blokadami, trudnymi sytuacjami, konfliktami i niedożytymi emocjami przeszłości, które mają wpływ na nasze życie tu i teraz. Pracuje świadomie z pacjentem rozpoznając działające w nas mechanizmy i uwalniając je przez co uzdrowienie pacjenta jest w bezpiecznym i świadomym prowadzeniu.

Monika MIA Nowacka – współpracuje z Kliniką OdNowa w ramach autorskich warsztatów ustawieniowych. Mówi o sobie: medytacje od kilku lat pomagają mi w połączeniu ze sobą. Ten pogłębiony kontakt sprawia, że żyję bardziej świadomie, rozumiem swoje potrzeby. To daje mi większe pole do poznania prawdy. Uwielbiam pracę z emocjami i ciałem, która przynosi mi wiele satysfakcji. W kontakcie z drugim człowiekiem otrzymuję wglądy i intuicyjnie podążam za tym, gdzie prowadzi mnie Dusza. Jestem także fotografem z pasji i wykształcenia, co pozwala mi dostrzec więcej w drugim człowieku. Głęboko odczuwam energię innych ludzi i świata.

Monika stworzyła autorską metodę pracy z pacjentem polegającej na wglądach. “Światłocień duszy to przestrzeń, w której spotykamy się po to, by doznać Prawdy. Docieramy do tematów, które aktualnie są najmocniej zaznaczone. 

🗓️ Termin: 10 lutego
⏲️ Harmonogram warsztatu: 10:00 – 19:00
🌏 Miejsce: ul. Konrada Leczkowa 1, Gdańsk (piętro 1) Klinika OdNowa Centrum Refleksoterapii
💸 Cena: 800 złotych

W celu rezerwacji miejsca należy wpłacić zaliczkę w wysokości 320 zł na konto:
28 1910 1048 2267 1522 0353 0001
Centrum Medycyny Naturalnej
ul. Sosnowa 6D 83-010 Jagatowo
Reszta kwoty (480 zł) do zapłacenia gotówką przed warsztatem na miejscu.

📧 sekretariat@odnowacentrum.pl
📲 509 614 409.

Do zobaczenia! 🥰

Poznaj więcej webinarów i warsztatów:

Kontakt

Jeżeli masz pytania dotyczące warsztatu – zadzwoń do nas.

(+48) 509 614 409
sekretariat@odnowacentrum.pl