DZIEŃ_OTWARTY

Jeśli jesteś zainteresowany zawodowym Kursem Terapeuta Refleksolog i chciałbyś zobaczyć, jak wyglądają zajęcia w Szkole OdNowa, to mamy dla Ciebie fantastyczną propozycję. Zapraszamy Cię na dzień otwarty!

Nie jesteś pewny, czy to kurs dla Ciebie i chciałbyś przekonać się osobiście?

Chcesz poznać dynamikę kursu Terapeuta Refleksolog i wziąć udział w wykładzie głównej prowadzącej, Izy Milczarek?

Przed Tobą niepowtarzalna okazja! Już 22 września, w piątek, zapraszamy Cię na dzień otwarty na kursie Terapeuta Refleksolog! Jako wolny słuchacz weźmiesz udział w lekcji u Izy Milczarek i przekonasz się, czy wiedza, którą możesz zdobyć na tym kursie, jest tym, czego szukasz.

Od wewnątrz zobaczysz, jak wygląda udział w wykładzie ze zintegrowaną grupą przyszłych refleksolożek. Poznasz nasze studentki i ich ścieżkę terapeutycznego rozwoju. Będziesz mógł zadać pytania dotyczące nurtujących Cię kwestii i doświadczyć na sobie zabiegu refleksoterapii.

Z przyjemnością rozwiejemy Twoje wszystkie wątpliwości. Jeśli jesteś zainteresowany kursem Terapeuta Refleksolog, to tego dnia musisz być z nami!

Wykład Izy Milczarek rozpocznie się o 14:30 i potrwa około 3 godzin.

Jeśli nie zdążysz na rozpoczęcie lekcji, nie martw się, możesz dołączyć później. Tego dnia, specjalnie dla Was, wydłużamy studencki kwadrans.

Wpadnij chociaż na godzinę – sam przekonasz się, że warto.

Zapisy przyjmujemy mailowo na adres
📧sekretariat@odnowacentrum.pl
i telefonicznie pod numerem 📲 509 614 409.

Do zobaczenia! 🥰

Poznaj więcej webinarów i warsztatów:

Kontakt

Jeżeli masz pytania dotyczące warsztatu – zadzwoń do nas.

(+48) 509 614 409
sekretariat@odnowacentrum.pl