Czego nauczysz się w Szkole OdNowa? Poznaj innowacyjną strukturę kursu

WEBINAR NR. 2

Czego nauczysz się w Szkole OdNowa?
Poznaj innowacyjną strukturę kursu

Refleksologia prowadzona to autorska metoda terapeutyczna Izy Milczarek, która jest uniwersalną odpowiedzią na problemy, z którymi do gabinetu refleksologa przychodzą pacjenci. To właśnie tej metody pracy z pacjentem nauczysz się na kursie zawodowym Terapeuta Refleksolog w Szkole OdNowa.

Refleksoterapia prowadzona to zintegrowana terapia usprawniająca ciało, umysł i ducha w swojej kompatybilności, aby osiągnąć homeostazę na każdym z poziomów. Terapeuta poprzez indywidualną diagnozę holistyczną ustala tu i teraz pacjenta, określając, z jakiej perspektywy startuje on, aby dotrzeć do swojego świadomego rozwoju, gdzie ciało i duch oraz umysł współpracują ze sobą, rozumieją się i tworzą zupełnie inną jakość życia w codzienności pacjenta.

Terapia ta to droga 13 refleksologicznych kroków, w której terapeuta wzmacnia uważność pacjenta wobec jego ciała. Korzysta przy tym z refleksologii, sztuki obserwacji wielowymiarowej, przepływów energetycznych w organizmie, jak również wglądu do codzienności, z jaką pacjent się zmaga, a która rzutuje na jego samopoczucie. Terapia skupia się również na blokadach pamięci komórkowej w ciele, jakie w sytuacjach traumatycznych powracają do pacjenta, aby komunikować stan jego ciała.

Terapia 13 refleksologicznych kroków przekłada się na pracę w następujących obszarach, dobieranych indywidualnie do pacjenta:

Krok 1 – R – receptory

Krok 2 – E – energia Qi

Krok 3 – F – flow w sobie

Krok 4 – L – luz w ciele

Krok 5 – E – elastyczność

Krok 6 – K – krok do zmiany

Krok 7 – S – stopy

Krok 8 – O – obudź się

Krok 9 – L – lustro

Krok 10 – O – odwaga

Krok 11 – G – gotowość

Krok 12 – I – intuicja

Krok 13 – A – akceptacja

Aby udoskonalić swoje narzędzia do pracy, na kursie Terapeuta Refleksolog poznasz tajniki komunikacji z pacjentem i ochrony energetycznej, które przedstawi Ci Agnieszka Kamińska. Zadbamy również o to, abyś zdobył gruntowną wiedzę z zakresu meridianologii i podstaw akupunktury podczas lekcji u Piotra Wichrzyckiego.

Wszyscy nauczyciele będą bacznie obserwować Twój rozwój i to, jak wykorzystujesz zdobytą wcześniej wiedzę podczas licznych godzin zajęć praktycznych, które pomogą Ci doskonalić sekwencje refleksologiczne, badanie z pulsu i relację z pacjentem. Po zakończeniu kursu i egzaminie teoretycznym i praktycznym będziemy wspomagać Twój dalszy rozwój podczas praktyk na dniach otwartych i innych eventach, abyś już jako absolwent mógł doskonalić się w byciu Terapeutą. 

Serdecznie zapraszamy Cię do udziału w bezpłatnym webinarze, w którym Iza Milczarek zdradzi ci tajniki swojej metody refleksologicznej i opowie więcej o strukturze rocznego kursu. Webinar potrwa około 90 minut. Na koniec będziesz miał możliwość zadać pytania i wyjaśnić nurtujące Cię kwestie. Do zobaczenia we wtorek, 19 września o 20:00!

Poznaj więcej webinarów i warsztatów:

  • Wszystkie
Kontakt

Jeżeli masz pytania dotyczące warsztatu – zadzwoń do nas.

(+48) 509 614 409
sekretariat@odnowacentrum.pl