1.Refleksologia to terapia przyszłości - dlaczego warto zostać terapeutą?

WEBINAR NR. 1

Refleksologia to terapia przyszłości – dlaczego warto zostać terapeutą?

Zapraszamy Cię na bezpłatny webinar z Izą Milczarek, terapeutką refleksologii, terapeutką holistyczną, praktykiem medycyny chińskiej i główną prowadzącą kurs zawodowy Terapeuta Refleksolog w Szkole OdNowa.

To niepowtarzalna okazja, aby, bezpośrednio od nauczyciela, dowiedzieć się więcej o programie kursu Terapeuta Refleksolog, ale również o samej refleksologii. Jeśli jesteś zainteresowany obraniem nowej ścieżki zawodowej właśnie jako terapeuta, refleksologia z pewnością jest Ci bliska. Ale czy na pewno wiesz, jak bardzo wszechstronną terapią jest? 

To właśnie podczas tego webinaru dowiesz się, jak refleksoterapia zmienia życie pacjentów jako uniwersalna i wszechstronna metoda profilaktyki zdrowia oraz terapia lecznicza. Iza Milczarek podzieli się z Tobą historiami ze swojego gabinetu, w którym każdego roku przyjmuje setki pacjentów i opowie, jak, dzięki temu leczniczemu masażowi stóp, powrócili do zdrowia fizycznego i emocjonalnego. 

Dowiesz się, jak refleksoterapia stóp pomaga usystematyzować układ hormonalny, a w ten sposób wpłynąć na poziom libido oraz płodność – to świetna metoda wspomagania zdrowia par, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. 

To także szalenie skuteczna metoda walki z przewlekłym bólem oraz świetny “detektor” źródeł napięć w ciele – Iza opowie Ci, jak czytać wskazówki, które zapisane są w stopach pacjenta. Terapeuta na podstawie tych danych jest w stanie określić stan zdrowia pacjenta, również ten emocjonalny i zaproponować skuteczną terapię.

Jeśli chcesz poznać szczegółowo te i inne tajemnice refleksoterapii i być może dołączyć do zadowolonych studentów Szkoły OdNowa, którzy zrobili już krok do swojego nowego życia – już dziś zapisz się na bezpłatny webinar z Izą Milczarek. Webinar potrwa około 90 minut. Na koniec będziesz miał możliwość zadać pytania i wyjaśnić nurtujące Cię kwestie. Do zobaczenia już 12 września, we wtorek, o 20:00! 

Poznaj więcej webinarów i warsztatów:

Kontakt

Jeżeli masz pytania dotyczące warsztatu – zadzwoń do nas.

(+48) 509 614 409
sekretariat@odnowacentrum.pl