Mini warsztat “JESTEM jaka jestem”. Ustawienia Systemowe w Gdańsku

Autentyczność, pewność siebie i poczucie własnej wartości pojawia się swobodnie, gdy człowiek ma odwagę, by zobaczyć siebie takim jakim jest. Z powodu ran i bólu, najczęściej zaznanego jeszcze w dzieciństwie, a zawiązanego z wydarzeniami z historii naszej rodziny, budujemy w sobie obraz siebie i świata. Oczekiwania wobec siebie i innych tak samo jak wymagania i wszelkie “powinności”, które chcemy spełnić, odbierają nam realną szansę na doświadczanie spełnienia w związku, satysfakcji z pracy, radości z bycia mamą lub tatą, odwagi realizacji swoich przedsięwzięć i swobodnego zarabiania pieniędzy. Zamiast wolności własnego życia, oddajemy się w uzależnienie od czegoś zewnętrznego. To partner ma nas uszczęśliwić i sprawić, że poczuję się dobrze, dziecko ma nas kochać spełniając nasze zachcianki, lekarz ma o nas zadbać i zapewnić dobre zdrowie. Nie zauważamy kiedy odpowiedź na pytanie “a co jest Twoje? Co dla Ciebie?” napawa niepokojem lub przeraża pustką, jaka się wyłania w ciszy kontaktu z samą sobą. Gdy okazuje się, że potrafisz się dostosować do innych, ale nie wiesz jak sprawić sobie przyjemność.

Poznaj dynamiki związane z przepływem z kontaktem z samą sobą i swoim prawdziwym JA, a zaobserwowane w pracach Ustawień Systemowych, co B.Hellinger – twórca tej metody – nazwał Porządkami Miłości. Dynamika z naszej rodziny wraz z całym Systemem Rodowym, wprost przekłada się na nasze Możliwości i potencjały. Na ile faktycznie znamy i akceptujemy siebie? Na ile wciąż ulegamy presji wstydu za to jakie jesteśmy? Gdzie wciąż ulegamy wpływom przeszłości i własnych przeżyć? Jak zmienić schemat i wyjść z tego zaklętego kręgu kolejnych powtórek?

Na szczęście ZMIANA nie jest nam obca! Mamy możliwości, by niwelować niekorzystny wpływ Rodowych dynamiki obciążenia transformować we własne zasoby. Warunkiem jest gotowość do zmiany, otwartość i zaangażowanie.

Podczas tego warsztatu poprowadzę medytację, ćwiczenia i pracę (tzw. ustawienie) w przestrzeni osobistej związanej z akceptacją samego siebie. Spojrzymy na świat iluzji i oczekiwań, które ograniczają kontakt z samą sobą i otaczającą nas rzeczywistością. Będziemy odkrywać SIEBIE i to jak o siebie teraz zadbać, by bardziej dojrzale czerpać z życia.

Pracuję metodą Ustawień Systemowych (IRI), więc mogę Ci pomóc:
  • odnaleźć przyczyny blokad i lęków oraz delikatnie poradzić sobie z nimi
  • sięgnąć do podświadomość i pamięci ciała, by zmieniać obraz trudnych wspomnień
  • dowiedzieć się “co” stoi za Twoimi problemami, dzięki temu łatwiej je rozwiążesz
  • budować świadomość i zrozumienie swojego postępowania, byś mogła częściej sięgać po swoje naturalne kobiece zasoby
  • zwiększać siłę i umiejętności przeżywania swojego życia, by zmiany przejawiały się nie tylko w głowie ale i w Twoim życiu.

Poczujesz ULGĘ. Zrozumiesz. Zobaczysz. Odzyskasz wolność, naturalność i SPOKÓJ.
Powróci połączenie z ciałem, czucia z myśleniem.
Odkryjesz w sobie na nowo jaką cudowną Istotą JESTEŚ.

Zapraszam!

Prowadzący: Małgorzata Iri Jakubowska
Pracuję z szacunkiem, wdzięcznością i uznaniem tego co jest w drugim człowieku. Sam decydujesz, ile w danym momencie jesteś gotowy widzieć, przyjąć, przeżyć. Zmieniasz postrzeganie siebie i świata – i automatycznie zmiany pojawiają się w Twoim życiu: w relacjach, w pracy, w firmie, w związkach.

Termin: 29 stycznia 2021, godz.17.00 – 20.00

Miejsce: Klinika OdNowa Al. Zwycięstwa 46/1, 80-210 Gdańsk

Cena:
150 zł udział w warsztacie + 1 praca własna, czyli tzw. ustawienie

Kontakt i zapisy:
sekretariat@odnowacentrum.pl
(+48) 509 614 409
https://odnowacentrum.pl/

Informacje dodatkowe:
Rezerwacja miejsca: 50 zł.
W przypadku rezygnacji z udziału, kwota rezerwacji zostanie zwrócona po potrąceniu 30 zł opłaty administracyjnej.

Tytuł wpłaty: imię i nazwisko uczestnika, termin warsztatu.

Na warsztat weź wygodny strój oraz obuwie zmienne.

Poznaj więcej warsztatów

Kontakt

Jeżeli masz pytania dotyczące warsztatu – zadzwoń do nas.

(+48) 509 614 409
sekretariat@odnowacentrum.pl