Małgorzata IRI Jakubowska

Ustawienia Systemowe, praca z traumą i integracja JA (tożsamość)

Dyplomowana bioenergoterapeutka. Od 2015 roku, od kiedy ukończyła roczne szkolenie w Instytucie Ustawień Systemowych Ewy Cyzman-Bany, pracuje metodą Ustawień Systemowych wg Ustawień Rodzinncyh Berta Hellingera. Metodę tę poznała i doświadczyła jej po raz pierwszy w 2002 roku na sesjach i warsztatach pani Haliny Weigner.

Ustawienia Systemowe pomagają dostrzec i zmienić schematy, przekonania lub wzorce rodzinne, którymi podświadomie kierujemy się w swoich życiowych wyborach, a które mają swoje źródło w Systemie Rodowym. To również dotarcie do naszej nieuświadomionej lojalności wobec losów osób żyjących przed nami, które powtarzamy w swoim życiu. To spojrzenie na to, co stoi za naszym problemem, trudnością, chorobą, by można było przyjąć rozwiązanie.

To w życzliwym kontakcie z samym sobą biorą początek wszystkie relacje w naszym życiu. Poprzez sesje indywidualne terapeutka pomaga poczuć się dobrze ze sobą, zmienić jakość swojego życia, rozwijać naturalny potencjał i zintegrować swoje „ja” z uwagą na swoje potrzeby.

Terapeuta pracuje również w przestrzeni traumy oraz integracji własnego „ja”, inspirując się w pracy doświadczeniem w pracy z traumą P. Levina oraz pracą z wczesnymi traumami i metodą Ustawień Intencji F. Rupperta. Praca z traumą przywraca kontakt ze sobą, połączenie umysłu i serca oraz właściwe postrzeganie rzeczywistości.

Zapraszam na zabiegi z zakresu:

Dzięki sesjom indywidualnym pacjent sięga do źródła traumy, której doznał w przeszłości, a pracując z nią nawiązuje pozytywny kontakt ze swoim wewnętrznym „ja”, dzięki czemu następuje integracja Ciała, Umysłu i Ducha. Ustawienia Systemowe pomagają pacjentowi zmienić przekonania i nastawienia, żyć w zgodzie ze sobą i otoczeniem oraz uwolnić swój potencjał, zwracając szczególną uwagę na własne potrzeby.

Szkoła Terapeutów OdNowa – Centrum Kształcenia Ustawicznego

Zrób pierwszy krok do zmiany – Otwórz się.

Zostań Terapeutą Refleksologiem

Zaproponuj termin spotkania

  Dane wpisane w formularzu kontaktowym są dobrowolne i będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodne z polityką prywatności. Administratorem danych osobowych jest firma: Klinika OdNowa Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku 80-213, przy Al. Zwycięstwa 46/1, NIP: 6040205585.

  Profil

  Imię i nazwisko:Małgorzata IRI Jakubowska
  Adres: al. Zwycięstwa 46/1, 80-213 Gdańsk
  Specjalizacja Ustawienia Systemowe

  Poznaj Terapeutów

  [postlist id=10239]