Technika uwalniania emocji D. Hawkinsa - warsztaty online


👉Użalając się tkwimy na pozycji ofiary i odpowiedzialność za to co się wydarzyło, a co budzi nasz żal, lokujemy na zewnątrz – w innych ludziach czy w trudnym losie. Niekiedy nie pozwalamy aby żal minął, bo czujemy podświadomie, że wówczas możemy coś utracić. O co w tym wszystkim chodzi? O tym będziemy rozmawiać w pierwszej części spotkania, a w drugiej – zajmiemy się uwalnianiem żalu i innych obciążających nas emocji.
👉Technika Uwalniania dostarcza nam praktycznego narzędzia radzenia sobie z trudnymi emocjami, ale jest także drogą rozwoju świadomości i wraz z całą koncepcją Hawkinsa przynosi nowe spojrzenie na człowieka, a szerzej mówiąc, na życie.
👉Uwalnianie trudnych emocji jest procesem – podróżą w głąb siebie, sprawia że porzucamy stare schematy, to, co nas więziło wewnętrznie. Prowadzi nas ku wolności wewnętrznej i poczuciu mocy. Gdy uwolnimy negatywne, stłumione wcześniej emocje, widzimy świat bardziej poprzez akceptację i spokój. Odkrywamy, że w każdym z nas jest wewnętrzny nauczyciel, który prowadzi nas ku naszemu prawdziwemu Ja.
👉Podczas warsztatów przejdziemy przez 40 – minutowy proces uwalniania negatywnych emocji, który jest autorskim pomysłem pracy tą techniką i powstał na bazie własnych doświadczeń prowadzącej. Kierując się stworzoną przez Hawkinsa Mapą Poziomów Świadomości, będziemy uwalniać emocje które nie służą naszemu życiu i zdrowiu.
👉Doktor Hawkins uważał, że na tyle reagujemy daną emocją, na przykład żalem, na ile jest już w nas stłumionego żalu. Źródło naszych uczuć jest wewnętrzne, a nie jak zazwyczaj sądzimy – zewnętrzne, bo na tę samą trudną sytuację, możemy zareagować na wiele różnych sposobów. 


Spotkanie będzie miało 2 części:

✅ Pierwsza część – mini-wykład

✅ Druga część – zajęcia praktyczne techniki uwalniania.👩 

Prowadząca: https://odnowacentrum.pl/zespol/elzbieta-juszczyk/ Ela Juszczyk – psycholog. O technice uwalniania pisała w swojej książce, która jest dostępna przez stronę www.elajuszczyk.pl


🗓 TERMIN17 września (czwartek), godz. 18.00-20.00💸 CENA MINI-WARSZTATU : 90,00 zł🛒 KUP BILET WSTĘPU
Rezerwacja również poprzez wpłatę pełnej kwoty (90 zł.) na konto Kliniki OdNowa.  Na adres email podany przy zakupie warsztatu zostanie wysłany link do pokoju z transmisją❗

Osoby, które zakupią bilet otrzymają link do pokoju konferencyjnego stworzonego na potrzeby warsztatu “Technika uwalniania emocji D. Hawkinsa”

Zakup biletu i otrzymanie linku jest możliwe do godziny 18.00 w dniu warsztatów.
ℹ ZGŁOSZENIA I INFORMACJE

sekretariat@odnowacentrum.pl 

(+48) 509 614 409 

https://www.odnowacentrum.pl/

Poznaj więcej warsztatów

Kontakt

Jeżeli masz pytania dotyczące warsztatu – zadzwoń do nas.

(+48) 509 614 409
sekretariat@odnowacentrum.pl