Święto Kobiety - Ustawienia Systemowe

Okoliczności w jakich obecnie funkcjonujemy, nie tworzą przychylnych warunków do takiej pracy – ani w przestrzeni energetycznej, ani w przestrzeni poczucia bezpieczeństwa dla mnie i dla Ciebie. W związku z tym, nie jestem w stanie poprowadzić warsztatu “JESTEM KOBIETĄ 4-5 kwietnia 2020r. w Gdańsku” w dotychczasowej formie. Wszystkich zainteresowanych zapraszam na ten 2-dniowy warsztat w nowym terminie: 4-5 lipca 2020 r. Gdańsk.

Jeśli potrzebujesz pracować ze swoim problemem wcześniej, szukaj informacji o wieczornych warsztatach Ustawień Systemowych – “Ustaw się do Życia”, które również prowadzę w Gdańsku. Informacje o wszystkich tych wydarzeniach znajdziesz na stronie internetowej Klinika ODNOWA oraz na fanpage Odnowa Krok po Kroku – warsztaty rozwojowe.

Tymczasem jestem dla Was dostępna ON-LINE (telefon/ whatsApp/ skype) w ramach sesji indywidualnych. Praca indywidualna jest subtelna, ale jej efekty przejawiają się w życiu równie skutecznie, jak rozwiązania wypracowane poprzez ustawienie poprowadzone podczas warsztatu grupowego.

Pozdrawiam serdecznie
Małgorzata IRI Jakubowska
Ustawienia Systemowe – Życie po traumie

JESTEM KOBIETĄ
Święto Kobiety
4-5 lipca Gdańsk

Małgorzata IRI Jakubowska

Ustawienia Systemowe

JESTEM KOBIETĄ – to wydaje się takie oczywiste, przecież wystarczy spojrzeć w lustro. Wiem jaką mam płeć! Może nawet część z Was dopowie: przecież mam dziecko! Czy to nie wystarczy?

Dla mnie być KOBIETĄ…
to cudowny DAR, który skrywa w sobie nieograniczoną MOC. To CIEPŁO, które może ogrzewać wiele serc. To NADZIEJA w ludzkiej postaci. To SPOKÓJ, który płynie z każdym nawet najmniejszym uśmiechem. To RADOŚĆ ISTNIENIA, która potrafi rozpalać zmysły. To ŁAGODNOŚĆ, która leczy nawet najgłębsze rany. To DELIKATNOŚĆ, która sprawia, że życie jest piękniejsze. To WOLNOŚĆ wyboru i podejmowania odważnych decyzji. To WYTRWAŁOŚĆ, która znosi wszystko, choć nie zawsze musi. To PŁODNOŚĆ, która daje życie. To MIŁOŚĆ dzięki której istnieje ten świat.

Przed nami żyło wiele Kobiet. Możesz czerpać z bogactwa ich mądrości i doświadczeń. Możesz też pozostawać lojalna wobec Ich cierpienia, strachu, osamotnienia. Możesz, jednak nie zawsze musisz…
Możesz żyć w zgodzie ze sobą, w harmonii ze swoimi myślami, emocjami i reakcjami ciała. Bo…

KOBIECOŚĆ daje nam swobodę bycia partnerką w związku. Kobietą, która potrafi podążać za mężczyzną, niczym w tańcu, a przy tym nie rezygnuje z siebie. Pewną siebie i swojej wartości. Kobiecość to również ciekawość odkrywania tego co nowe, silniejsza niż strach przed nieznanym. To siła i delikatność jednocześnie, wdzięk i flirtowanie, które dodają tyle piękna światu. To relacje oparte na współpracy i siła niszczenia, tego co już Ci nie służy.

SEKSUALNOŚĆ wnosi w nasze życie naszą radość życia i przyjemności – również z codzienności. To ogromna siła, która łączy w nas to, co pozornie wydaje się przeciwieństwem nie do pogodzenia. Przynosi odprężenie i spełnienie, a z nim lekkość tworzenia i satysfakcję z działania.

MACIERZYŃSTWO wnosi ciepło i wsparcie dla tego, co od Ciebie zależne i słabsze. To potencjał płodności, która daje życie, i zdolność wydawania na świat: i dzieci, i twoich pomysłów, projektów, marzeń. To również rozumienie sensu Śmierci, Istnienia, Pożegnania.

Czujesz w sobie to WSZYSTKO? Czujesz, że JESTEŚ tym wszystkim?
Jeśli się zawahałaś to…
może skrywasz w sobie ból, który jest wspomnieniem dawnych wydarzeń i odbiera Ci radość życia. Może nosisz w sobie traumę, która blokuje nadzieję i wolność. Może Twoje ciało “coś” pamięta i dlatego tak trudno Ci uwolnić miłość. Może mieszka w Tobie lęk, którego nie potrafisz się pozbyć. Może zmartwienia, te codzienne i te niezrozumiałe, stają się tak ciężkie, że dosłownie nie możesz cieszyć się tym, że JESTEŚ KOBIETĄ.

Pracuję metodą Ustawień Systemowych Rodowych, więc mogę Ci pomóc:
– odnaleźć przyczyny blokad i lęków oraz delikatnie poradzić sobie z nimi
– sięgnąć do podświadomość i pamięci ciała, by zmieniać obraz trudnych wspomnień
– dowiedzieć się “co” stoi za Twoimi problemami, dzięki temu łatwiej je rozwiążesz
– budować świadomość i zrozumienie swojego postępowania, byś mogła częściej sięgać po swoje naturalne kobiece zasoby
– zwiększać siłę i umiejętności przeżywania swojego życia, by zmiany przejawiały się nie tylko w głowie ale i w Twoim życiu.

Poczujesz ULGĘ. Zrozumiesz. Zobaczysz. Odzyskasz wolność, naturalność i SPOKÓJ.
Powróci połączenie z ciałem, czucia z myśleniem.
Odkryjesz w sobie na nowo jaką cudowną JESTEŚ KOBIETĄ.

Prowadząca: Małgorzata IRI Jakubowska 

Ustawienia Systemowe, praca z traumą i integracja JA (tożsamość)

Dyplomowana bioenergoterapeutka. Od 2015 roku, od kiedy ukończyła roczne szkolenie w Instytucie Ustawień Systemowych Ewy Cyzman-Bany, pracuje metodą Ustawień Systemowych wg Ustawień Rodzinnych Berta Hellingera. Metodę tę poznała i doświadczyła jej po raz pierwszy w 2002 roku na sesjach i warsztatach pani Haliny Weigner.

Termin: 4-5 lipca 2020 (sobota-niedziela) godz. 9.00 każdego dnia

Miejsce: Klinika OdNowa Centrum Refleksoterapii
Aleja Zwycięstwa 46/1, 80-210 Gdańsk

Cena biletów:

450 zł udział w warsztacie + 1 praca własna, czyli tzw. ustawienie

Rezerwacja miejsca poprzez wpłatę 150 zł

Reszta kwoty (300 zł) do zapłacenia w gotówce przed rozpoczęciem wydarzenia.

 ZGŁOSZENIA I INFORMACJE
sekretariat@odnowacentrum.pl
(+48) 509 614 409
https://www.odnowacentrum.pl/

Poznaj więcej warsztatów

Kontakt

Jeżeli masz pytania dotyczące warsztatu – zadzwoń do nas.

(+48) 509 614 409
sekretariat@odnowacentrum.pl