Świątynia przyjemności

Serdecznie zapraszamy pary oraz singli/singielki na kolejny Świątynny Wieczór z cyklu wieczorów przyjemności.

To spotkanie będzie dotyczyło przyjemności, seksualności, ekstatyczności, totalności i wolności bycia tym kim jesteśmy w głębi swojej istoty.

Jako para jesteśmy ze sobą ponad 15 lat. Pragniemy stworzyć cykl regularnie odbywających się spotkań świątynnych, które będą skupiały osoby zainteresowane eksploracją świadomej seksualności i razem z nami zechcą budować wspólnotę świętej seksualności w Trójmieście. Pragniemy, aby podejście do seksualności, intymności zostało odczarowane i uzdrowione. Tak, aby seksualność w nas była w pełni uhonorowana. Energia seksualna jest nie tylko potężną, ale przede wszystkim świętą energią wszechświata. To energia, która sprowadza nas na ten świat . To energia życia!

Właśnie takie życie: pełne, spełnione, ekstatyczne chcemy celebrować razem z wami podczas proponowanych przez nas wieczorów świątynnych.

Poprzez praktyki świątynne, które proponujemy chcemy razem z wami smakować życie, rozkoszować się nim w każdym calu. Poprzez wszystkie zmysły! TOTALNIE !

Podczas wieczoru:

∞Będziemy w pięknej, delikatnej, radosnej i bezpiecznej przestrzeni odkrywać nasze drogi do odczuwania przyjemności i świętej ekstatyczności naszych ciał i dusz w taki sposób w jaki czujemy się komfortowo i w tempie jaki sami sobie wybierzemy.

∞Będziemy wyrażać to co pragnie zostać wyrażone poprzez słowa, ciało, ruch i wszystkie inne zmysły.

∞Będziemy wspólnie tworzyć i dzielić przestrzeń gdzie rodzi się MAGIA!

∞Będziemy uczyć się pełni odczuwania świata , siebie samego i drugiego człowieka bez lęku bez projektowania swoich historii.

∞Będziemy odkrywać nasze własne drogi i sposoby na poddanie się temu czego pragniemy w pełni swojego jestestwa, ciągle pozostając w swoich własnych granicach i szanując granice innych.

∞Będziemy łączyć się z naszym prawdziwym JA poprzez dotyk, ruch i praktykę medytacyjną.

∞Będziemy doświadczać, eksperymentować i bawić się.

∞Będziemy jasno wyrażać nasze pragnienia, marzenia i potrzeby.

Dla kogo:

∞Dla par i singli , którzy są zainteresowani eksploracją świętej seksualności

∞Dla tych którzy pragną otworzyć się na więcej przyjemności i ekstatyczności nie tylko w seksualności, ale generalnie w życiu

∞Dla tych którzy pragną doświadczać życia w pełni, TOTALNIE

∞Dla tych których interesuje wolność w doświadczaniu, eksploracji i wyrażaniu się.

∞Dla tych którzy pragną uwolnić się od starych , niesłużących nam już od dawna przekonań, programów na temat cielesności, seksualności i ekstatyczności.

Na warsztacie może pojawić się nagość, ale to TY sam/sama decydujesz jak daleko podróżujesz.

Świątynia i wszystkie praktyki będą prowadzone przez nas, ale to TY decydujesz w jaki sposób uczestniczysz i jak głęboko ich doświadczasz.

Obowiązują zapisy. Ilość miejsc jest ograniczona. Jednocześnie informujemy, że ze względu na fakt, że równowaga płci jest istotna podczas naszych praktyk, wszystkie zgłoszenia będą akceptowane i potwierdzane indywidualne.

Do zobaczenia w Świątyni!

Ania i Maciej

Anna Mrówczyńska-Dąbska.

Terapeutka Totalnej Biologii i Certyfikowany Coach CoachWise oraz Absolwentka ISTA PT. Od lat na ścieżce samorozwoju. Zafascynowana Tantrą, Świętą Seksualnością i Totalną Biologią. Podczas terapii indywidualnych i warsztatów towarzyszy wielu osobom w uwalnianiu się od starych, nieuświadomionych programów blokujących nasz pełen potencjał. Pracuje z przekonaniami, które już dawno nam nie służą, prowadząc w dostosowany do indywidualnych potrzeb każdego ze swoich pacjentów sposób do wolności i odnalezienia swojego prawdziwego JA. Bo właśnie w prawdziwym JA tkwi nasz pełen potencjał i nasza prawdziwa życiowa MOC tworzenia życia takim o jakim marzymy!

Od ponad 15 lat w cudownym związku z ukochanym Maciejem. Relacja nasza jest wyjątkowo ekscytującą i przepiękną podróżą ku Wolności i totalności nas samych i naszej relacji. Pełna nie tylko słodkich chwil, ale również pełna wyzwań. Bo właśnie takie jest życie !

https://odnowacentrum.pl/zespol/anna-mrowczynska-dabska/

Maciej Dąbski

Własna firma od kilkunastu lat, wcześniej korpoludek 🙂 Od kilku lat doświadcza pracy nad samym sobą poprzez eksplorację takich ścieżek samorozwojowych jak tantra czy szamanizm. Ta podróż w głąb siebie pozwoliła na dotarcie do tego co było ukryte, zakopane. Do swojej zdrowej męskości, do stanięcia w swojej prawdzie, do działania z otwartym sercem w zgodzie ze sobą. Jego intencją jest dzielenie się z innymi swoją drogą do miłości bez ograniczeń i uprzedzeń.

Od wielu lat wspólnie z ukochaną Anią poszukuje drogi, w której obydwoje mogliby realizować swoje marzenia i pragnienia zachowując swoją tożsamość i wolność. Ta wspólna droga jest niezwykle ekscytująca i odżywiająca, wymagająca jednak pozostawania w zgodzie ze sobą, ze swoją prawdą.

Ilość miejsc ograniczona.

🗓 Data: 13 marzec 2020, godz. 19:00 – 24:00

🌍 Miejsce: ul. Uphagena 19, 80-273 Gdańsk

💸 Koszt Świątyni – 100 zł od osoby (W cenie poza uczestnictwem: napoje i owoce)

Rezerwacja miejsca poprzez wpłatę 35 zł

Reszta kwoty do zapłacenia w gotówce przed rozpoczęciem wydarzenia.

ℹ Zapisy telefonicznie lub SMS-em :

Ania: 536 146 666

Maciej: 516 032 453

Poznaj więcej warsztatów

Kontakt

Jeżeli masz pytania dotyczące warsztatu – zadzwoń do nas.

(+48) 509 614 409
sekretariat@odnowacentrum.pl