Moja wrażliwość

Sekrety Kobiet – Cała prawda o nas 🌸
👉 Od zawsze Kobieta wspierała Kobietę.
👉 Od zawsze szepty prawd żeńskiej energii były przekazywane od ucha do ucha.
👉 Od zawsze wielopokoleniowość, różnorodność wiekowa Kobiet w kręgu Mocy były jej największa wartością, gdyż młode Kobiety czerpały wiedzę od tych, co już przeżyły czas swojego doświadczania, a te co były doświadczone, uczyły się od młodych Kobiet świeżego oglądu starych prawd.
Jednym z największych skarbów tego rodzaju spotkań była: prawda, szczerość, zrozumienie, akceptacja, wdzięczność za wspólny czas.
Jednym z największych prezentów jakie czerpały kobiety z tego rodzaju spotkań były przekazywane SEKRETY KOBIETY z każdej dziedziny jej BYCIA.
To właśnie wtedy z wypiekami na twarzy dowiadywałyśmy się o naszych głębokich tęsknotach, niespełnionych oczekiwaniach, o niezrozumieniu świata relacji jakie tworzą kobiety w swojej codzienności, o braku komunikacji na poziomie swojego ciała… swojej delikatności ukrytej głęboko w nas.
To właśnie wtedy świat nabierał barw, był prawdą o naszej kobiecej determinacji w każdej dziedzinie naszego życia.
Dzisiaj to Terapeutki Kliniki OdNowa – Kobiety pełne swojego życiowego doświadczenia jak i praktyki terapeutycznej będą wspierać Cię w tym niezwykłym kręgu.
Każda z nas doświadczyła roli Kobiety, Matki, Partnerki, Przyjaciółki jaką stawiał przed nami wewnętrzny los… więc dzisiaj chcemy być z Tobą w kolejnej już Twojej osobistej TRANSFORMACJI, abyś swoją żeńskość poukładała w swoim pierwotnym rytmie Matki Ziemi, naszym pierwszym wzorcu Kobiecości.
………………………………………
Webinar 6 – MOJA WRAŻLIWOŚĆ, CZUŁOŚĆ DO SIEBIE 💻
Wiemy, że jesteś WRAŻLIWA i delikatna, ale…
🔹 Czy używasz tych aspektów względem SAMEJ SIEBIE?
🔹 Czy umiesz podążać za Sobą, za tym czego potrzebujesz, aby być po prostu SZCZĘŚLIWA ze Sobą?
🔹 Czy potrafisz przestać myśleć o tym, że jesteś samotna i że ktoś odpowiada za Twoje Bycie ze Sobą?
Ten webinar weźmie Cię mocno w ramiona i ukołysze wszystkie Twoje wrażliwości, abyś spojrzała i dotykała Siebie w sposób jak najbardziej odpowiedni dla Ciebie.
Sekret Twojej wrażliwości wreszcie się pokaże i zamanifestuje się w Twoim codziennym życiu.
Aleksandra Viduta i Anna Mrówczyńska to Terapeutki, które wprowadzą Cię do naszego Kręgu Sekretów Kobiet, aby wreszcie porozmawiać na te wszystkie tematy, które są dla Ciebie zakryte i niedostępne poprzez wszystkie programy i niezrozumiałe emocja jakie w Tobie buzują.
………………………………………
🙋‍♀️ Aleksandra Viduta
Absolwentka Szkoły Rozwoju Świadomości w Rørvig, w Danii. Uczyła się i asystowała u wielu nauczycieli tantry, szamanizmu, pracy z oddechem (m.in. Prem Santoshi, Shachar Caspi, Michal Maayan Don, Francoise Rambaud, Pushan Govind, Nirvan Lev, John Hawken). Do pracy z bioenergetyką zainspirowała ją przyjaźń z Ines Cao – przewodniczącą stowarzyszenia bioenergetyków Argentyny. Tantra zaś przyszła do niej sama – doświadczyła jej wpierw jako przepływu energii ze swym partnerem, by następnie już świadomie oddać się zgłębianiu tej dziedziny życia.
Współzałożycielka Polskiej Wspólnoty Świętej Seksualności – wraz z Shacharem Caspi i Freyą Wolną. Pracuje zarowno na ciele energetycznym, jak i na powięzi (tkance głębokiej) – głównie miednicy (tzw. „rozbrajanie miednicy”), co pomaga uwolnić traumy, urazy i frustracje seksualne. Oferuje sesje i masaże tantryczne oraz sesje oddechowe
 
👩‍🦰 Anna Mrówczyńska
Absolwentka biologii na Uniwersytecie Gdańskim, od lat zafascynowana Biologią Totalną. Certyfikowany Coach CoachWise z akredytacją ICF na poziomie ACC, absolwentka ISTA PT. Certyfikat BT zdobyła biorąc udział w szkoleniach samego twórcy tej metody – Gilberta Renaud.
Specjalizuje się nie tylko w rozwiązywaniu konfliktów związanych z kondycją zdrowotną swoich pacjentów, ale również w rozwiązywaniu konfliktów na polu seksualności, związków, relacji czy zdrowia i kondycji emocjonalnej dzieci.
………………………………………
Cykl webinarów “Sekrety Kobiety” przeznaczony jest dla wielopokoleniowych kobiet, które stają do Siebie w prawdzie, chcąc uzdrowić Siebie. Podstawą edukacyjną jest szeroko stosowana Naturoterapia oraz wiedza z zakresu Terapii Naturalnych jakie praktykują Terapeutki w swojej codziennej praktyce z pacjentami w Klinice OdNowa poprzez terapie indywidualne oraz terapie on-line.
Kiedy❓
Poniedziałek 14.06.2021 – godz. 20.20 🕣
💻https://odnowacentrum.pl/
📲(+48) 509 614 409
💌sekretariat@odnowacentrum.pl
 

Poznaj więcej warsztatów

Kontakt

Jeżeli masz pytania dotyczące warsztatu – zadzwoń do nas.

(+48) 509 614 409
sekretariat@odnowacentrum.pl