Jestem Kobietą

OdNowa – Jestem Kobietą 🙋‍♀

Zarabiasz, zarządzasz, wychowujesz, opiekujesz się, służysz radą, rozwiązujesz problemy, wierzysz, kochasz, wybaczasz. Potrafisz dosłownie wszystko. Wymagasz od siebie bez końca. Czy w całym tym szaleństwie, masz czas na bycie Kobietą? Wrażliwą, delikatną, wyciszoną, świadomą potrzeb ciała i umiejącą karmić swoje zmysły? Znasz swoje pragnienia? A może cierpisz na migreny, depresję, masz problemy z tarczycą? Czy potrafisz wsłuchać się w swoje wnętrze na tyle, by zrozumieć, co w ten sposób mówi do Ciebie Twoje ciało?

Iza Milczarek to wszechstronna terapeutka, która wie co znaczy odzyskać i pokochać siebie. Przeszła życiowo wyboistą drogę i dlatego rozumie co czujesz, i wie jak wydostać Cię z pętli, która zaciska się wokół Twojej codzienności, przynosząc rozterki, ból i bezsilność.

Dzień 8 marca, Iza chce ofiarować Tobie. Kobieta Kobiecie. Z szacunkiem, delikatnością i bezwarunkową akceptacją. Pokaże Ci jak obserwować ciało, jak czytać płynące z niego sygnały, nauczy wyciszenia i relaksu. Powolutku, krok po kroku, otworzy przed Tobą Świat Kobiety, którą jesteś i którą, może po raz pierwszy, dopuścisz do głosu, by zrozumieć swoje najskrytsze pragnienia.

🗓 Termin spotkania:
​8 marca 2020 godz. 16:00 – 20:00​

📌 Miejsce:
Klinika OdNowa Centrum Refleksoterapii
Al. Zwycięstwa 46/1, Gdańsk

💸 Cena 188 zł

Wpłata 63 zł – gwarancja miejsca.

Reszta kwoty do zapłacenia w gotówce w dniu rozpoczęcia warsztatu ⚠

KUP BILET: https://evenea.pl/event/jestemkobieta/

ℹ ZGŁOSZENIA I INFORMACJE
sekretariat@odnowacentrum.pl
(+48) 509 614 409
https://www.odnowacentrum.pl/

Poznaj więcej warsztatów

Kontakt

Jeżeli masz pytania dotyczące warsztatu – zadzwoń do nas.

(+48) 509 614 409
sekretariat@odnowacentrum.pl