Mrs Yin - Iza Milczarek Wielowymiarowa Ja (# Zrozumieć przyczynę i skutek)

Jestem mocno poruszona wydarzeniami z mojego życia. Wszystko, co się wydarza, jest niesamowite.

Czas przyczyny i skutku wszystkich zdarzeń, sytuacji i poznanych ludzi, plusów i minusów, wszystkiego co stanowi o jakości twojego życia.

Przyszedł moment żebyśmy o tym porozmawiali i zrozumieli, co dzieje się w naszym uwarunkowanym świecie, który pokazuje, że dualizm przyczyny i skutku ma bardzo duże znaczenie w tym, czego dokonujemy, w jaki sposób idziemy w życiu, co jest dla nas ważne, a co mniej ważne, czy czujemy się obdarowani czy ograbieni i czy czujemy, że to co nas otacza, jest tym, co chcemy w życiu.

Przyczyna jest często niezauważalna, bo żyjemy w pędzie, wszystko się wydarza i toczy. Jesli jestesmy niobecni w kontakcie ze swoim życiem, to efekty są druzgocące. Nie możesz znaleźć swojego rytmu, masz wyobrażenia o swoim życiu, czujesz się smutny, biedny, zapadnięty w sobie – ale co zrobiłeś, żeby się z tego wydostać i to zmienić?

Co zrobiłeś dla siebie samego, aby siebie ochronić? Jak wpłynąłeś na to, co dzieje się w twoim życiu było świadomym wyborem, a nie sumą zdarzeń, które jak tsunami zmiata cię z twojego życia, twojej obecności, twojej relacji i areny zawodowej?