Mrs Yin - Iza Milczarek Wielowymiarowa Ja (# Już czas pokazać siebie)

Już czas wyjść z ukrycia. Już czas pokazać się światu. Już czas pokazać się sobie.  To moment, w którym nie możesz się krygować, sabotować siebie i mówić, że nie jesteś gotowy.

Już czas wziąć swoje życie w swoje ręce i absorbować wszystko, czego doświadczasz. To czas, by pokazać jakość, którą wybudowywałeś w sobie przez długi czas.

Każdy mój podcast jest drogą dla ciebie, energią budowania siebie przez różne sytuacje, momenty, wchodzenie lub niewchodzenie w swoje życie. Gdy sama patrzę na to, to każdy tytuł podcastu mocno mnie dotyka, bo pokazuje, że wszyscy idziemy łeb w łeb.

Funkcjonujemy w ruchu do życia, w tym, aby to, co się nam wydarza, było tym, czego pragniemy, czego chcemy, o czym marzymy, co jest dla nas wytchnieniem, które powoduje, że możemy być sobą. Każdy z nas ma definicję bycia sobą i każdy sam musi pokazać swoją autentyczność

To czas, by odłożyć pomysły na swój temat. To już nie jest czas na naprawianie przeszłości, partnera, pracy, jako warunków koniecznych do bycia sobą. Swoją indywidualność i bycie sobą musisz wydobyć ze swojego wnętrza. Znaczenie masz Ty, Twoja dusza, to co w Tobie gra.

Serdecznie zapraszam Cię do wysłuchania podcastu, który da Ci narzędzia, których teraz potrzebujesz

Podcast znajdziesz na Spotify oraz YouTube: