Mrs Yin - Iza Milczarek Wielowymiarowa Ja (# Idź po swoje uzdrowienie)

Temat tego podcastu to temat-rzeka Twojej codzienności. Bardzo często pacjenci, z którymi spotykam się w swoim gabinecie, mają bardzo długą drogę do uzdrowienia. To droga usłana sabotażami i koncepcjami 💔

Zawsze, kiedy zastanawiam się, jak pomóc pacjentowi, to moja determinacja do pomocy mocno mnie uaktywnia, żeby uruchomić ten proces jak najszybciej.

A pacjent w codzienności po prostu zapomina o tym, że sam musi iśc po swoje uzdrowienie, bo nie ma nikogo, kto go do tego zmusi i powie, jak należy to zrobić. Za każdym razem osobą, która o tym decyduje i z determinacją to tworzy, jesteś Ty sam.

Kiedy myślisz, że chcesz się uzdrowić z perspektywy marazmu, z braku kontaktu ze sobą i niepostrzegania siebie jako największego autorytetu, dociera do Ciebie, że szukasz po omacku inspiracji od ludzi z pierwszych stron gazet, biegniesz do tego, czujesz, że to historia, która Cię zainspiruje i będziesz robić dokladnie tak, jak ta osoba. I tu mamy zonk.Bo żeby iśc po swoje uzdrowienie, trzeba wiedzieć, kim się jest, co się lubi, co nie działa w organizmie, z czym masz największy problem.

Trzeba usystematyzować wszystkie te kierunki, aby poczuć, że jesteś tym, który może coś stworzyć, zamieszać, ułożyć.

Niestety mamy skłonność do wyparcia tego, że jesteśmy niedoskonali, że czegoś nie umiemy, że nie postąpiliśmy OK. To wyparcie powoduje, ze stajesz przed białą ścianą i nie widzisz siebie.

Stoisz wewnątrz bańki wydaje Ci się, że czujesz się znakomicie, a wszystkie rzeczy, których nie przepracowałeś beda odbijać się od tej ściany i walić w ciebie rykoszetem. A uzdrowienie nie nadejdzie.

Posłuchaj tego podcastu. Opowiem ci, którędy wiedzie ścieżka do uzdrowienia w prawdzie.

Znajdziesz go na YouTube oraz Spotify: