Mrs Yin - Iza Milczarek Wielowymiarowa Ja (# Bądź sobą, tylko sobą)

Nagrałam dla Ciebie kolejny podcast pt. “Bądź sobą, tylko sobą“.

To piękna droga do tego, aby w swoich prostych codziennych rytuałach zobaczyć, czy rzeczywiście jesteś sobą na swojej ścieżce życia 🤔

To będzie refleksyjne spotkanie na jesiennie wieczory jak znalazł 🍁🍂

Chciałabym pokotemplować z tobą temat, jak trudno jest być sobą. Jak często czujemy, że zgubiliśmy się w swoich cieniach już dawno temu i musimy z czeluści siebie wygenerować swój potencjał.

To czas, żeby porzucić schematy i zajrzeć w głąb siebie i rozejrzeć się wokół. Kiedy przyjrzysz się swojemu domowi, swojej relacji, swojemu życiu, często możesz dojść do wniosku, że nie jesteś prawdziwy, że coś ukrywasz, że nie chcesz pokazać słabości, że nie umiesz czegoś w relacji. Stajesz w opozycji do samego siebie i zasłaniasz siebie.

Czy świat jest gotowy na przyjęcie ciebie prawdziwego? Oczywiście, że tak. Tylko połącz się ze sobą, skontaktuj się i daj sobie zgodę na bycie sobą 🥰 Bo tylko Ty sam siebie trzymasz, wspierasz i kierujesz do sukcesu. To nie jest egoizm – to świadome postrzeganie swojej istoty i dawanie sobie prawa do bycia sobą. Odwagi – świat to przyjmie 😘

Podcast znajdziesz na Spotify oraz YouTube:

Psst! Nie zapomnij zasubskrybować mojego kanału na YouTube, aby otrzymywać powiadomienia o nowych odcinkach mojego podcastu.