Warsztat Ustawień Systemowych „Pokochaj Siebie”

USTAWIENIA SYSTEMOWE – metoda na odnalezienie przyczyn blokad i źródeł lęków, a następnie przetransformowanie ich w siłę i zasób do dalszego rozwoju.​

✅ Zakup w cenie promocyjnej, za 60 zł!* https://evenea.pl/event/prezentymikolajkowe/

*promocja obowiązuje do 6.12.2019 ❗💥

👉 Terapeutyczne sesje prowadzone są w oparciu o metodę Ustawień Systemowych. Jest to metoda, która wywodzi się z Ustawień Rodowych Berta Hellingera. Tematem pracy podczas sesji może być coś, co pacjent określa jako problem życiowy lub to, co chce w sobie zmieniać, rozwijać i wzmacniać.

👉 Mogą to być związki i relacje partnerskie, samotność, zdrada lub seksualność; kiepskie samopoczucie, dysfunkcja, choroba własna, dzieci czy wnuków lub związane z nimi problemy wychowawcze. Pacjenci, którzy zgłaszają się na sesje, często poszukują sensu życia, siły oraz chęci do działania, chcą pozbyć się strachu i lęku przed życiem, sabotują własne postanowienia, niszczą plany, relacje, a także własne zdrowie fizyczne i psychiczne, nadmiernie emocjonując się i przeżywając rzeczywistość. Problemem mogą być też pieniądze, praca lub relacje w przestrzeni zawodowej.

👉 Dzięki pracy metodą Ustawień Systemowych Rodowych wg Berta Hellingera terapeuta pomaga pacjentowi odnaleźć przyczyny blokad i lęków i w bardzo delikatny sposób sobie z nimi poradzić. Pacjent jest w stanie sięgnąć do swojej podświadomości i pamięci ciała, by zmieniać obraz trudnych wspomnień, dowiedzieć się, co stoi za jego problemami, dzieci czemu łatwiej może je rozwiązać. Pacjent stopniowo buduje świadomość i zrozumienie swojego postępowania, by mógł częściej sięgać po swoje naturalne zasoby, zwiększać siłę i umiejętność przeżywania swojego życia, a zmiany zaczynają przejawiać się nie tylko w jego głowie, ale także w życiu.

Warsztat poprowadzi Małgorzata IRI Jakubowska – czytaj więcej ⤵
https://odnowacentrum.pl/zespol/malgorzata-iri-jakubowska/

💸 Cena – 140 zł
🛒 Kup Bilet: https://evenea.pl/event/warsztatpokochajsiebie/

Zapisy:
📧 sekretariat@odnowacentrum.pl
☎️ (+48) 509 614 409

Termin:
🗓Data: 20.12.2019, godz. 18:00 – 21:00

Poznaj więcej warsztatów

Jeżeli masz pytania dotyczące warsztatu – zadzwoń do nas.

(+48) 509 614 409
sekretariat@odnowacentrum.pl