Warsztat bioenergetyczny Aleksandra Lowena „Ścieżka do serca”

Warsztat bioenergetyczny Aleksandra Lowena „Ścieżka do serca”

Centrum Refleksoterapii oraz Ryszard Tafel zapraszają Was na Warsztat bioenergetyczny Aleksandra Lowena „Ścieżka do serca” – pierwsze kroki ku zjednoczeniu i pełnemu życiu.

Każdy z nas odczuwa dyskomfort na poziomie swoich emocji, ciała lub przekonań, z którymi radzi sobie na różne sposoby. Zakładamy maski, przybieramy pozy, zatrzymujemy lub spłycamy oddech, wstrzymujemy się od głosu lub mówimy to, co inni chcą usłyszeć. Blokujemy naturalne impulsy płynące z naszego rdzenia, żywego i prawdziwego Ja. Wszystko to kosztuje mnóstwo energii, której już nie starcza na pokazanie się takimi, jakimi jesteśmy. Powstrzymuje nas od wyjścia do świata i sprawia, że zamykamy się w naszym wnętrzu, ograniczając swoje możliwości życiowe.

Cały ten proces zapisany jest w naszym ciele w postaci wzorców napięć. To właśnie one nas usztywniają i nie pozwalają w pełni cieszyć się życiem. Wzorce te widzimy w kształcie naszego ciała, sposobie poruszania się, blasku oczu lub jego braku oraz w naszym głosie.

Warsztat bioenergetyki według Alexandra Lowena to miejsce, gdzie z szacunkiem dla siebie i innych odkryjemy to, co zatrzymane i ukryte pod napięciem i blokadami w naszych ciałach.

Dla kogo przeznaczony jest warsztat?

Jeśli czujesz, że wiesz już o sobie naprawdę dużo, a jednak nie możesz zmienić swojego życia, to istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że zatrzymuje Cię brak doświadczenia.

Co to znaczy?

Nie są zintegrowane trzy wymiary Twojego życia: Ciało, Emocje i Umysł. Twoje ciało nadal funkcjonuje w starej rzeczywistości.

Zapraszamy:

– wszystkich zainteresowanych rozwojem osobistym poprzez pogłębianie świadomości ciała, szczególnie w nurcie psychoterapii, szczególnie w nurcie psychoterapii Alexandra Lowena;

– osoby odczuwające skutki przewlekłego stresu, aby poznały swoje ukryte zasoby energetyczne, uwolniły je i poprawiły komfort życia;

-osoby chcące poznać zapisaną w swoim ciele historię i znaleźć narzędzia, które pomogą im uwolnić się od przewlekłych dolegliwości bólowych, zaburzeń snu i innych zaburzeń psychosomatycznych.

Na warsztatach poznamy swoje wzorce energetyczne, z którymi będziemy pracować poprzez:

-oddech;

– rozciąganie;

– ugruntowanie;

– pracę z głosem, aby wyrazić siebie.

W bezpiecznych warunkach doświadczymy:

– co to znaczy pozwolić sobie pójść za impulsem;

– co to znaczy pozwolić uczuciom płynąć przez ciało;

– jak zmieni się nasz stan, kiedy energia zacznie płynąć swobodnie;

– jak ożywi się nasze ciało i zmieni się kontakt ze sobą i światem.

Wykonując ćwiczenia zarówno delikatnie, jak i z pełną mocą, napięte rejony naszego ciała stopniowo otworzą się, a energia zacznie płynąć swobodnie, pozwalając ciału odzyskać naturalną żywotność. Zwiększając uważność odzyskamy fizyczno-emocjonalne połączenie i harmonię między Ciałem i Umysłem.

Cel warsztatu:

– rozluźnienie i obniżenie napięcia mięśni;

– uwolnienie blokad psychofizycznych;

– doenergetyzowanie na poziomie fizycznym i emocjonalnym.

SZCZEGÓŁY

Miejsce:

Klinika OdNowa, al. Zwycięstwa 46/1, Gdańsk

Data:

31 sierpnia 2019, godz. 10:00-18:00 (z przerwą obiadową o godz. 13:00 – 1,5 h) 1 września 2019, godz. 9:30-17:30 (z przerwą obiadową o godz. 13:00 – 1,5 h)

Koszt:

700 zł – uczestnictwo gwarantuje wpłata zaliczki w wysokości 300 zł na konto Fundacji OdNowa: 22 1140 2004 0000 3402 7784 1721 z tytułem przelewu “Ścieżka do serca”

Zapisy:

Ilość miejsc ograniczona! Minimalna liczba osób – 6, maksymalna – 16

Wydarzenie na Facebooku: https://facebook.com/events/720274928425125/

Poznaj więcej warsztatów

Jeżeli masz pytania dotyczące warsztatu – zadzwoń do nas.

(+48) 509 614 409
sekretariat@odnowacentrum.pl