„W rytmie gwiazd” – Astrologia (wykład + ćwiczenia) Część pierwsza

Astrologia (wykład + ćwiczenia): “W rytmie gwiazd” – Warsztaty Rozwojowe OdNowa 

 Poziom I
Astrologia wykład:

– Na warsztacie omówię sposoby rozszyfrowywania horoskopu urodzeniowego.

– Dowiecie się czym są hemisfery horoskopu czyli jaki/a jestem.

– Ascendent-jak mnie widzą inni i moje prawdziwe ja oraz descendent, medium coeli, imum coeli-czyli co znaczą osie horoskopu i jaką pełnią rolę.

– Podział horoskopu na domy – czyli odkrywanie kolejnych części osobowości i przestrzeni życiowych z gwiazd. Jeśli jesteś gotowy spojrzeć na to kim tak naprawdę jesteś i jaka jest Twoja droga – to astrologia jest do tego idealnym narzędziem.

– Dowiecie się gdzie jest Wasz potencjał życiowy a gdzie być może jeszcze nie odkryta ta wyjątkowa moc. Również ta która z „nieświadomych przyczyn” zamienia się w moc niszczenia albo kreacji.

– Znaki i ich władcy: która planeta i dlaczego akurat ona rządzi Twoim horoskopem i jaki to ma wpływ na życie. Żywioły i jakości -warto wiedzieć czy posiadasz przewagę Ognia i Twoim żywiołem jest działanie, czy wręcz przeciwnie: Woda i to wyjaśnia Twoją wielką wrażliwość.

 Astrologia ćwiczenia:

 Praca indywidualna i grupowa z horoskopem własnym i innymi uczestnikami.
 Określanie swoich potencjałów osobistych na podstawie znaków i żywiołów oraz jakości
 Ekstrawertyk czy introwertyk? A może jedno i drugie? Typy osobowości na podstawie rozmieszczenia znaków i żywiołów na kole natalnym
 Charakter, związki, finanse, zdrowie – nauczycie się samodzielnie określać jaki wpływ wywierają planety na te dziedziny życia. Każdy otrzyma porcje wiedzy na temat swojego horoskopu, odpowiem też na pytania.

Poziom I składa się z 4 modułów podstawowych. Kolejny II poziom jest już ścieżką dla zaawansowanych.

Uczestnicy dostają wiedzę potrzebną do interpretacji horoskopów. Już po pierwszych zajęciach jest możliwy samodzielny odczyt podstawowych cech i horoskopu. Astrologia jest wiedzą obszerną i wymagającą, ale może też być przygodą i wspólną zabawą do której zapraszam.

Joanna Konopka – Astrolog. Architekt – https://odnowacentrum.pl/zespol/joanna-konopka/

W swojej pracy skupia się na wydobyciu informacji z horoskopu osoby, o jego misji, maksymalnych możliwościach życiowych i szeroko pojętym rozwoju. Z zawodu jest Astrologiem ale z pasji Architektem, który korzysta z wiedzy Feng Shui. Astrologia to wiele warstw danych, których wypadkowa ukazuje obrazy powiązań planetarnych, a w nich historie człowieka i jego osobisty, rodowy i karmiczny potencjał. W połączeniu z analitycznym i jednocześnie abstrakcyjnym umysłem Joanny pozwala jej na skontaktowanie się z płaszczyzną potencjałów i ukrytych możliwości człowieka.

Astrologię, którą stosuje nazywa intuicyjno – wglądową, natomiast uzupełnieniem horoskopu jest wyliczenie wibracji numerologicznej, ponieważ te dwie dziedziny przenikają się wzajemnie i dają szerszą perspektywę w określeniu cyklu życiowego w jakim znajduje się Klient. Uczyła się od znanych Astrologów – dr Piotr Piotrowski, Kapiel Raaj i wielu innych. Jednak każdego dnia swoją wiedzę uzupełnia literaturą oraz wyselekcjonowanymi szkoleniami.

Od wielu lat prowadzi konsultacje osobiste, ciesząc się wspólnie z sukcesów swoich podopiecznych. Pomimo wieloletniego doświadczenia w astrologii uczestniczy również w licznych warsztatach rozwojowych, np: ustawień systemowych rodowych i reinkarnacyjnych, matrycy energetycznej oraz innych. Dzięki temu ma okazję zaobserwować jak wiele jest podobieństw i kompatybilności w przejawianiu się astrologii z innymi dziedzinami.

 Terminy:
24.07 g. 10.00 część wykładowa poziom pierwszy – 4h
25.07 g. 10:00 ćwiczenia poziom pierwszy – 4h

Miejsce: Klinika OdNowa – Centrum Refleksoterapii, Al. Zwycięstwa 46/1, 80-213 Gdańsk

Cena: 400 zł
Rezerwacja miejsca poprzez wpłatę kwoty w wysokości 135 zł
Pełna cena warsztatu wynosi 400 zł – reszta kwoty do zapłacenia w trakcie zajęć

Warsztat odbędzie się przy uczestnictwie minimum 3 osób.

 Kontakt i zapisy:
sekretariat@odnowacentrum.pl
(+48) 509 614 409
https://odnowacentrum.pl/

WAŻNE Podczas zakupu biletu, konieczne jest podanie swojej daty i godziny urodzenia i nr kontaktowy.

Poznaj więcej warsztatów

Kontakt

Jeżeli masz pytania dotyczące warsztatu – zadzwoń do nas.

(+48) 509 614 409
sekretariat@odnowacentrum.pl