Terapia holistyczna to przyszłość. Zobacz, jakie daje możliwości

Terapia holistyczna to przyszłość.
Zobacz, jakie daje możliwości

Serdecznie zapraszamy Cię na bezpłatny webinar informacyjny z Magdaleną Bosiacką-Machlus, terapeutką Totalnej Biologii/ Recall Healing i nauczycielki w Szkole OdNowa.

To właśnie pod okiem Magdaleny studenci kierunku Terapeuta Holistyczny poznają tajniki Totalnej Biologii, kinezjologii i komunikacji z pacjentem, która ma na celu dotrzeć do prawdziwych, często bardzo ukrytych, przyczyn jego dolegliwości i chorób.

📝  Zapisz się na darmowy webinar:
klinikaodnowa.clickmeeting.com/terapia…/register

Podczas webinaru Magdalena opowie o zagadnieniach, które porusza podczas zajęć ze studentami Szkoły OdNowa, jak przebiega proces nauki i dlaczego to bardzo ważne, aby każdy ze studentów najpierw postawił się w roli pacjenta, który w prowadzeniu przez terapeutę rysuje swoją linię życia.

Czym jest ta linia i dlaczego ustalenie ważnych wydarzeń w życiu naszych przodków jest kluczowe do zrozumienia krętych ścieżek naszego życia? I tego dowiecie się podczas webinaru. Jak nauka na kursie holistycznym wygląda z perspektywy studenta? O tym opowie jedna ze studentek obecnego rocznika, która towarzyszyć będzie Magdzie podczas webinaru.

🗓️ Spotkanie na żywo już 5 października, w czwartek, o 20:00.

Webinar potrwa około godziny, a końcowa część będzie przeznaczona na pytania od widzów. Zarejestruj się już dziś, a otrzymasz przypomnienie o wydarzeniu.

👩‍🦰 Webinar poprowadzi Magdalena Bosiacka-Machlus
📝 Zapisy na kurs przyjmujemy mailowo na adres: 📧 sekretariat@odnowacentrum.pl
i telefonicznie pod numerem: 📲 509 614 409.

Do zobaczenia!

Poznaj więcej webinarów i warsztatów:

Kontakt

Jeżeli masz pytania dotyczące warsztatu – zadzwoń do nas.

(+48) 509 614 409
sekretariat@odnowacentrum.pl