Uwalnianie, układanie, integracja. Niesamowite procesy terapeutyczne

Uwalnianie, układanie, integracja.
Niesamowite procesy terapeutyczne

Zapraszamy Cię na bezpłatny webinar z Agnieszką Kamińską, terapeutką Kliniki OdNowa i nauczycielką w Szkole OdNowa.

To właśnie pod okiem Agnieszki studenci kursu Terapeuta Holistyczny szlifują swoje umiejętności komunikacji z pacjentem, wiedzę z zakresu energetyki człowieka, terapii duchowej oraz energetycznego BHP.

📝  Zapisz się na darmowy webinar:
klinikaodnowa.clickmeeting.com/uwalniani…/register

Terapia holistyczna to wyjątkowa w swojej strukturze terapia, która patrzy na pacjenta wielowymiarowo i szuka przyczyn jego problemów w obszarach, których medycyna konwencjonalna nie bierze pod uwagę. Terapia holistyczna nie skupia się na uleczeniu objawów, a pierwotnej przyczyny dolegliwości.

Z webinaru z Agnieszką Kamińską dowiesz się, jak wygląda holistyczny proces pracy z pacjentem i jakie kolejne kroki wykonuje terapeuta, aby obrać swojego pacjenta do właściwej pracy. Poznasz również tajniki flagowej dyscypliny Agnieszki, czyli pracy z głosem w ramach metody Voice Healing Practice.

Dowiesz się, jak przebiega proces uwalniania się od przeszłości i traum poprzez głos oraz jaka jest różnica między odcinaniem się od spraw a transformowaniem ich. Jeśli jesteś zainteresowany udziałem w kursie zawodowym Terapeuta Holistyczny, ale chciałbyś zdobyć więcej informacji i zadać pytania jednej z nauczycielek, ten webinar jest dla ciebie. To również świetna okazja, aby poznać opinię jednej ze studentek kursu, która będzie towarzyszyć Agnieszce Kamińskiej podczas webinaru.

🗓️ Webinar już w czwartek 12 października o 20:00.

Webinar potrwa około godziny, a końcowa część będzie przeznaczona na pytania od widzów. Zarejestruj się już dziś, a otrzymasz przypomnienie o wydarzeniu.

👩‍🦰 Webinar poprowadzi Agnieszka Kamińska
📝 Zapisy na kurs przyjmujemy mailowo na adres: 📧 sekretariat@odnowacentrum.pl
i telefonicznie pod numerem: 📲 509 614 409.

Do zobaczenia!

Poznaj więcej webinarów i warsztatów:

Kontakt

Jeżeli masz pytania dotyczące warsztatu – zadzwoń do nas.

(+48) 509 614 409
sekretariat@odnowacentrum.pl